Švestková povidla z vyzrálých švestek z Pravčic - vítěz testu švestkových povidel Dtest

Švestková povidla Jiří Netopil www.svestkovapovidla.cz

Švestková povidla z vyzrálých švestek z Pravčic - vítěz testu švestkových povidel Dtest

Švestková povidla Jiří Netopil
www.svestkovapovidla.czŠvestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.

švestková povidla patří do každé kuchyně

Švestková povidla jako od babičky

Tradiční zpracování, skvělá chuť bohatá na vitamíny a další životu prospěšné látky, navíc ve formě krásného balíčku nebo kazety, to je perfektní dárek, kterým můžete potěšit zaměstnance, kolegy nebo i obchodní partnery.


Švestková povidla jsou 100 % přírodní produkt

Naše rodinná firma se drží tradice. Zpracovává pouze čerstvé suroviny, nepřidává žádné konzervanty ani cukr. Díky tomu je chuť bohatá na vitamíny a příjemná na jazyku. Přírodní chuť zajišťuje také kvalitní zpracování.

Povidla se vyrábí v obci Pravčice. Firma hospodaří v oblasti Kroměříže a Přerova


Klademe důraz na poctivost

Každý výrobek musí být originál a podle toho s ním také nakládáme. Dbáme především na poctivost a naše výrobky ničím nešidíme. Díky speciální výrobě švestky neztrácí svou výraznou chuť ani přirozené vlastnosti. Kromě toho pálíme také destiláty a to jak ze švestek, tak i z jiných netradičních pochutin. Výtečná je jahodovice, malinovice, višňovice i rybízovice.

Vlastní ovocný kvas můžete nechat zpracovat v naší Pěstitelské páleniciVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.svestkovapovidla.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.

Vydáno 20.02.2017Vydáno 17.01.2018
390 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2019