Zahradnictví Šimková, s.r.o.

Vydáno 17.01.2018
39 Zhlédnutí

Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?

Hledáte souznění s přírodou a přitom praktické osvěžení v létě? Koupací jezírka a přírodní bazény jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje rostliny, vodu a přírodu. Máte rodinný dům a větší zahradu? Pak je to pro vás také ideální řešení!

Koupací jezírka, Zahradnictví Šimková, s.r.o.

Přemýšlíte o koupacím jezírku?

Má hned několik výhod. Jedná se vlastně o čistě přírodní produkt, takže ničím nenarušujete ani ráz krajiny, ani okolí svého domova. Pokud máte kousek prostoru na zahradě a chcete si zde vytvořit na pohled krásné prostředí s vodou a rostlinami, můžete využít právě tohoto luxusu koupacího jezírka, což je voda, ve které se svévolně budete moci kdykoliv vykoupat.

Koupací jezírko, kus přírody u vás na zahradě


Žádná chemie se nepoužívá, jde o čistou přírodu

Krajina s jezírkem nebo koupacím bazénem vypadá moc hezky. Máte zde množství zelených rostlin. Ty mohou být v různých částech bazénu. Biobazén navíc neobsahuje žádnou chemii. Ten se rozděluje na typ 4 a 5. Nechejte se inspirovat krásným a vzdušným bazénem, kde jsou rostliny jenom v okrajové části. Proudící voda bude příjemnou změnou, oproti klasickému bazénu.

Navštivte naše internetové stránky, kde se toho dozvíte víc


Elegantní a pohledné místo vaší zahrady, které je velice praktické!

Poměr plochy koupací části může být u biobazénu 60-70% a té regenerační 30-40%. V jezírku naopak probíhá malé proudění vody a jde spíše o vodu stojatou. Všude kolem sebe budete cítit čerstvou vůni, přírodu a také se můžete kochat kolem sebe krásnými vysázenými rostlinami.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahradnictvi-simkova.cz