Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?

Hledáte souznění s přírodou a přitom praktické osvěžení v létě? Koupací jezírka a přírodní bazény jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje rostliny, vodu a přírodu. Máte rodinný dům a větší zahradu? Pak je to pro vás také ideální řešení!

Koupací jezírka, Zahradnictví Šimková, s.r.o.

Přemýšlíte o koupacím jezírku?

Má hned několik výhod. Jedná se vlastně o čistě přírodní produkt, takže ničím nenarušujete ani ráz krajiny, ani okolí svého domova. Pokud máte kousek prostoru na zahradě a chcete si zde vytvořit na pohled krásné prostředí s vodou a rostlinami, můžete využít právě tohoto luxusu koupacího jezírka, což je voda, ve které se svévolně budete moci kdykoliv vykoupat.

Koupací jezírko, kus přírody u vás na zahradě


Žádná chemie se nepoužívá, jde o čistou přírodu

Krajina s jezírkem nebo koupacím bazénem vypadá moc hezky. Máte zde množství zelených rostlin. Ty mohou být v různých částech bazénu. Biobazén navíc neobsahuje žádnou chemii. Ten se rozděluje na typ 4 a 5. Nechejte se inspirovat krásným a vzdušným bazénem, kde jsou rostliny jenom v okrajové části. Proudící voda bude příjemnou změnou, oproti klasickému bazénu.

Navštivte naše internetové stránky, kde se toho dozvíte víc


Elegantní a pohledné místo vaší zahrady, které je velice praktické!

Poměr plochy koupací části může být u biobazénu 60-70% a té regenerační 30-40%. V jezírku naopak probíhá malé proudění vody a jde spíše o vodu stojatou. Všude kolem sebe budete cítit čerstvou vůni, přírodu a také se můžete kochat kolem sebe krásnými vysázenými rostlinami.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahradnictvi-simkova.cz

Vydáno 17.01.2018
59 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trvalkové záhony jsou nedílnou součástí moderní zahrady

Trvalkové záhony jsou nedílnou součástí moderní zahrady
Trvalky jsou vedle stromů a keřů důležitou součástí zahrady. Dodají vaší zahradě proměnlivost, pestrost a vůni. Toužíte i vy po dokonalém trvalkovém záhoně? Svěřte se do rukou odborníků z firmy Zahradnictví Šimková, s.r.o., kteří vám už při projektové přípravě představ, jak by vaše trvalková ...

Chcete zahradu, kterou vám budou všichni závidět? Využijte realizace zahrad na míru

Chcete zahradu, kterou vám budou všichni závidět? Využijte realizace zahrad na míru
Nic nezkazí celkový dojem z domu více, než když se kolem něj rozprostírá neupravená a zanedbaná zahrada plná povadlých nebo dokonce suchých rostlin. Právě zahrada je totiž pověstnou třešničkou na dortu a také vizitkou každého majitele domu. Potřebovala by i vaše zahrada radikální proměnu, ale ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnictví Šimková, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnictví Šimková, s.r.o.
www.zahradnictvi-simkova.cz
Adresa

Adresa

Bystřice 1139
Bystřice 739 95

simka@volny.cz
+420 608 670 139


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha