Chcete zahradu, kterou vám budou všichni závidět? Využijte realizace zahrad na míru

Nic nezkazí celkový dojem z domu více, než když se kolem něj rozprostírá neupravená a zanedbaná zahrada plná povadlých nebo dokonce suchých rostlin. Právě zahrada je totiž pověstnou třešničkou na dortu a také vizitkou každého majitele domu. Potřebovala by i vaše zahrada radikální proměnu, ale nevíte, jak na to? Svěřte se do rukou odborníkům ze Zahradnictví Šimková. Nabízíme vám odborné projektování i realizace zahrad. Ať už tak chcete na svém pozemku malou skalku, ovocné stromy nebo koupací jezírka, jsme tu pro vás.

Koupací jezírko TYP I - realizace zahrad Zahradnictví Šimková, s.r.o.

Projektování zahrad - první krok ke krásné nové zahradě

Čím musí všechny realizace zahrad vždy začínat? No přece kvalitním projektem. V našem zahradnictví to víme a nabízíme vám profesionální projektování zahrad od úplného počátku. V přehledné digitální formě tak zpracujeme aktuální stav vaší zahrady a přesně dle vašich požadavků a přání následně vypracujeme návrh řešení ušitý vaší zahradě na míru. Projektování zahrad, které vám nabízíme, je komplexní a naši zkušení zahradní architekti si poradí se vším od projektování zahradní architektury, jako jsou altány, ohniště a pergoly, přes vodní prvky až po osazovací plány budoucích výsadeb. Už při projektování zahrad chceme, abyste měli přehled o tom, kolik vás realizace zahrady bude stát. Na základě odsouhlaseného projektu Vám zpracujeme podrobný návrh rozpočtu, dle kterého se při realizaci zahrady budeme řídit.

Koupací jezírka případně přírodní biobazény perfektně oživí vaši zahradu

Máte zahradu a chcete její prostor originálně využít? Efektivním a zároveň velmi krásným řešením jsou koupací jezírka či přírodní biobazény. Koupací jezírka či biotopy skvěle oživí vaši zahradu a i na své zahradě se díky nim můžete cítit, jako v přírodě. Pro Vás, kteří trpíte alergií na chlorovanou vodu, je koupání v přírodním koupacím jezírku či biobazénu nejlepší alternativou. Ptáte se, čím se liší koupací jezírka a přírodní biobazény? Je to jednoduché. Koupací jezírka imitují stojatou vodu s minimálním prouděním, najdete zde tak řadu vodních rostlin jak v břehových částech, tak i v hluboké rostlinné části. Koupání tak má vymezenou vnitřní hlubokou zónu.

Přírodní biobazény pak naopak imitují vodu proudící a rostliny zde najdete pouze v úzkých okrajových částech. Koupací jezírka i biobazény vám nabízíme hned v několika variantách - TYPECH. Stačí si tak vybrat, jakou velikost a jaký druh čištění upřednostňujete a originální zahradní jezírko může být vaše.

Realizace zahrad přenechejte odborníkům

Netrapte se s úpravou zahrady, která ani po letech nevypadá přesně tak, jak jste chtěli a obraťte se na Zahradnictví Šimková. Realizace zahrad je naším oborem již řadu let, přesně tak víme, co který prostor potřebuje, a během krátké doby změníme vaší zahradu k nepoznání. V našem zahradním centru máme nejrůznější okrasné rostliny, trvalky, bylinky, traviny, jehličnaté a listnaté stromy, ale i vodní rostliny pro koupací jezírka. Poradíme vám ale nejen s výsadbou rostlin, v rámci realizace zahrad pro vás zajistíme také zavlažovací systémy, pokládku dlažby i stavbu kamenné zídky nebo zahradního altánu. Zhotovíme Vám jak kvetoucí louku např. pod ovocným sadem, tak i zelenou střechu na rodinném domu či garáži.

Projektování a realizace zahrad od počátečního návrhu až po výsadbu té nejmenší kytičky? Přesně to nabízí Zahradnictví Šimková. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se víc.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahradnictvi-simkova.cz

Vydáno 15.03.2015
1377 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?

Říká vám něco pojem koupací jezírka neboli biotopy?
Hledáte souznění s přírodou a přitom praktické osvěžení v létě? Koupací jezírka a přírodní bazény jsou skvělou volbou pro každého, kdo miluje rostliny, vodu a přírodu. Máte rodinný dům a větší zahradu? Pak je to pro vás také ideální řešení!

Trvalkové záhony jsou nedílnou součástí moderní zahrady

Trvalkové záhony jsou nedílnou součástí moderní zahrady
Trvalky jsou vedle stromů a keřů důležitou součástí zahrady. Dodají vaší zahradě proměnlivost, pestrost a vůni. Toužíte i vy po dokonalém trvalkovém záhoně? Svěřte se do rukou odborníků z firmy Zahradnictví Šimková, s.r.o., kteří vám už při projektové přípravě představ, jak by vaše trvalková ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahradnictví Šimková, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahradnictví Šimková, s.r.o.
www.zahradnictvi-simkova.cz
Adresa

Adresa

Bystřice 1139
Bystřice 739 95

simka@volny.cz
+420 608 670 139


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha