Ivana Košátková
Šrouby KlocováDodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.

Spojovací materiál Kutná Hora, Kolín

Zajímavosti a historie

Firma ŠROUBY KLOCOVÁ působí v oboru spojovacího materiálu již od roku 1994. Firmu založili manželé Klocovi. V roce 2012 převzala firmu dcera Ivana Košátková. Snažíme se nadále udržet tradici spojovacích materiálů na tomto místě. Ovšem nezapomínáme ani na aktuální trendy a proto sortiment neustále rozšiřujeme dle potřeb a přání zákazníků. Zajišťujeme novinky a vždy se snažíme udržet vysokou kvalitu jak našich výrobků, tak našich služeb.

Ivana Košátková – Šrouby Klocová


Sortiment zboží

V našem sortimentu najdete šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Náš sortiment pravidelně inovujeme a dbáme na jeho prvotřídní kvalitu. Jsme si jistí, že se k nám budete rádi vracet, protože se snažíme udržovat vysokou jakost a záleží nám na spokojenosti zákazníků.

Zveme každého k návštěvě pobočky v Kutné Hoře


Jistota a kvalita

U nás najdete zejména jistotu a kvalitu ve výrobcích. Spojovací materiál nakupují řemeslníci, dělníci, ale i domácí nadšenci, kteří rádi něco vytváří a opravují. Samozřejmostí je spokojenost velkých firem, které si zde také přijdou na své.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.srouby-kolin.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Šrouby i další spojovací materiál ve městech Kutná Hora a Kolín

Šrouby i další spojovací materiál ve městech Kutná Hora a Kolín

Spojovací materiál vám v dnešní době nabízí nespočet obchodů. Sehnat ale skutečně kvalitní šrouby a spojovací materiál není snadný úkol. Sháníte i vy marně spolehlivého dodavatele spojovacích materiálů? Společnost Šrouby Klocová pod vedení Ivany Košátkové je pro vás správnou volbou. Nabízíme více než deset let zkušeností v oboru, bohatý sortiment a poradenství na míru. Sídlíme ve městech Kutná Hora a Kolín, rádi tak vyhovíme zákazníkům z těchto měst i širokého okolí.

Vydáno 27.01.2016
Spojovací materiál prvotřídní kvality

Spojovací materiál prvotřídní kvality

Každý z nás čas od času potřebuje šrouby, vruty, matice, silikony či jiné drobné nářadí. Spojovací materiál využijete v každé domácnosti. Jenomže pokud nejste odborník, nebo alespoň zkušený kutil, je často těžké zvolit ty pravé produkty pro vaši konkrétní situaci. Jak nejlépe vyřešit takový problém? Pokud jste z Kolína, Kutné Hory nebo okolí, navštivte rodinnou firmu ŠROUBY KLOCOVÁ. Zde vám odborně poradí a vy svůj problém vyřešíte rychle a co nejsnadnější cestou.

Vydáno 13.01.2017Vydáno 20.01.2018
84 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2019