Ivana Košátková
Šrouby KlocováŠrouby i další spojovací materiál ve městech Kutná Hora a Kolín

Spojovací materiál vám v dnešní době nabízí nespočet obchodů. Sehnat ale skutečně kvalitní šrouby a spojovací materiál není snadný úkol. Sháníte i vy marně spolehlivého dodavatele spojovacích materiálů? Společnost Šrouby Klocová pod vedení Ivany Košátkové je pro vás správnou volbou. Nabízíme více než deset let zkušeností v oboru, bohatý sortiment a poradenství na míru. Sídlíme ve městech Kutná Hora a Kolín, rádi tak vyhovíme zákazníkům z těchto měst i širokého okolí.

Ivana Košátková - spojovací materiál

Spojovací materiál pro firmy i kutily

Kvalitní šrouby i další spojovací materiál ocení výrobci nábytku, kovoobráběči, domácí kutilové i velké firmy. V naší společnosti jsme si toho vědomi, nezáleží tedy na tom, zda sháníte spojovací materiál pro soukromé účely nebo potřebujete pravidelnou dodávku šroubů a matic do firmy. Zajistíme vše potřebné pro všechny zákazníky.

Spojovací materiál Kolín, Kutná Hora


Šrouby i další spojovací materiál

Jaký spojovací materiál u nás tedy seženete? Nabízíme například:

- Šrouby
- Matice
- Podložky
- Kotouče
- Vruty
- Závitové tyče
- Hmoždinky
- Nýty
- Silikony
- Pěny
- Chemické malty

Sortiment ale pravidelně rozšiřujeme a inovujeme. Díky tomu u nás pořídíte vždy nejmodernější a nejkvalitnější zboží, které je na trhu k dostání. Navštivte nás i vy ve městě Kolín nebo Kutná Hora, rádi vám pomůžeme vybrat spojovací materiál na míru.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.

Vydáno 20.01.2018
Spojovací materiál prvotřídní kvality

Spojovací materiál prvotřídní kvality

Každý z nás čas od času potřebuje šrouby, vruty, matice, silikony či jiné drobné nářadí. Spojovací materiál využijete v každé domácnosti. Jenomže pokud nejste odborník, nebo alespoň zkušený kutil, je často těžké zvolit ty pravé produkty pro vaši konkrétní situaci. Jak nejlépe vyřešit takový problém? Pokud jste z Kolína, Kutné Hory nebo okolí, navštivte rodinnou firmu ŠROUBY KLOCOVÁ. Zde vám odborně poradí a vy svůj problém vyřešíte rychle a co nejsnadnější cestou.

Vydáno 13.01.2017Vydáno 27.01.2016
140 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017