Hotel JEZERKA s.r.o.
Kongresy a školení SečKongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Odpočinek, klid, relaxace, to jsou věci, po kterých jednou za čas zatoužíme všichni. Hotel JEZERKA s.r.o. se nachází v malebném prostředí uprostřed přírody. Nedaleko Čáslavi nebo známějšího Havlíčkova Brodu na pomezí těchto dvou měst leží, u vodní nádrže Seč, tento krásný hotel. Na své si zde přijdou mladé páry, manželé, senioři, ale i obchodní manažeři. Ti mohou využít služby kongres hotelu.

Kongres Hotel Jezerka, wellness pobyty, kongresy a konference

Wellness pobyty

Hotel poskytuje hned několik různých typů pokojů. Najdete zde ubytování pro jednu osobu nebo pro dvě osoby formou standardního či komfortního pokoje. Mezi další oblíbené se řadí apartmány. Dvoulůžkové relaxační a wellness apartmá potěší příjemnou cenou, ale jsou zde i pokoje pro tři nebo čtyři osoby formou dalších apartmá. Zajímavostí je chatka pro čtyři osoby s kuchyňským koutem.

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel


Kongresy a konference

Hotel disponuje velkým prostorem pro konference. Zařídíme ubytování, stravování, originální menu, volnočasový program a zapůjčíme veškeré technické vybavení. Tyto moderní prostory lákají pro uspořádání jednání, školení, večírků, seminářů a teambuildingů. Máme špičkové a velice moderní technické zázemí.

Využijte ubytování v zimě, máme mnoho zajímavých vnitřních aktivit


Užijte si pobyt a vychutnejte si jedinečné okamžiky relaxace

Hotel se může pyšnit jedním z nejmoderněji zařízeného Wellness a Spa. Odpočiňte si v sauně, poddejte se důkladné masáži a užijte si relaxaci ve vířivce. Načerpejte novou sílu do života právě na tomto krásném místě. Navštívit můžete také profesionální střelnici nebo venkovní sportoviště.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jezerka.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.

Vydáno 06.12.2016
Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel, který nabízí kompletní služby pro firmy, páry i rodiny s dětmi? To je Hotel Jezerka v Seči. Nabízíme útulné ubytování, luxusní wellness & spa, plně vybavené konferenční sály i vybrané speciality české i zahraniční kuchyně. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo firemní večírek, u nás si přijdete na své.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 21.01.2018
67 Zhlédnutí