Moderní kuchyňské spotřebiče a doplňky do domácnosti v trendy odstínu antracit

Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování

Moderní kuchyňské spotřebiče a doplňky do domácnosti v trendy odstínu antracit

Schachermayer, spol. s r.o. Praha
Velkoobchod stavební a nábytkové kování
Výrobky pro bezbariérové stavby snadno z online katalogu Schachermayer

Při realizaci staveb, zařízení a v mnoha různých odvětvích výroby, je potřebný kvalitní a široký sortiment výrobků a služeb. Důležité je také individuální řešení, profesionální přístup a moderní postupy, které vám svými službami a produkty poskytne firma Schachermayer, spol. s r.o.

Výrobky pro bezbariérové stavby, Schachermayer, spol. s r.o.

Široké spektrum produktů a služeb

Firma Schachermayer, spol. s r.o. je rodinnou společností, která vznikla již před 170 lety v Rakousku. Působí jako velkoobchod, jehož produkce se skládá až ze 150 tisíc položek pro řemeslo, průmysl a obchod. Dále poskytuje kompletní sortiment pro bydlení, stavbu a výrobu a umožňuje přehledný nákup z on-line katalogů Schachermayer. Kromě těchto produktů naleznete v sortimentu také výrobky podporující bezbariérové stavby a dále taky stroje a strojní zařízení předních a renomovaných značek. Firma poskytuje i logistické a organizační služby.

Firma, která podporuje stavby a bydlení bez bariér


On-line katalog nejen pro kování a spojování

Součástí kvalitních služeb firmy je možnost nákupu z on-line katalogu Schachermayer. Obsahuje až 90 tisíc výrobků z oblasti stavebního a nábytkového kování, spojovací techniky, nářadí a strojů, pracovních oděvů, hotových stavebních dílů, kuchyňských spotřebičů, dřezů, baterií a kovů. Pro každý výrobní provoz najde zákazník správný produkt jako např. závěsy, dveřní, postelová či okenní kování, zámky, šrouby, čepy, ruční nářadí i elektro nářadí, vybavení pro sklad či dílnu, vestavěné spotřebiče, varné desky, dřezy a mnoho dalších produktů pro různá odvětví.


Vše pro realizaci bezbariérového prostředí

V hledáčku firmy jsou také výrobky určené pro realizaci bezbariérových staveb. Tím společnost podporuje plánování i realizaci těchto projektů, včetně speciálních požadavků. Nákup je rovněž možný přes on-line katalog, ve kterém jsou výrobky určené pro bezbariérové účely snadno vyhledatelné pomocí pojmu „bezbariérový“. Vždy se můžete obrátit také na vyškolené a zkušené pracovníky společnosti Schachermayer, spol. s r.o.!

Pestrý sortiment produktů z on-line katalogu pro bezbariérové stavěníVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.schachermayer.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.

Vydáno 03.03.2017
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.

Vydáno 21.09.2014
On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.

Vydáno 19.10.2015Vydáno 06.02.2018
54 Zhlédnutí
Topováno 26.08.2019

Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Schachermayer – velkoobchod s kuchyňským vybavením, nábytkovým kováním a osvětlením

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování od firmy Schachermayer

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Schachermayer - nářadí pro řemeslníky, průmysl a obchod