Vestavné spotřebiče, varné desky, odsavače par - kuchyňská zařízení za příznivé ceny - eshop

Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování

Vestavné spotřebiče, varné desky, odsavače par - kuchyňská zařízení za příznivé ceny - eshop

Schachermayer, spol. s r.o. Praha
Velkoobchod stavební a nábytkové kování
On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

SCH Partnerportal - služby on-line

Jak už jsme naznačili v úvodu, SCH Partnerportal je mnohem více než běžný e-shop.
Přihlášeným partnerům umožňuje celou řadu nadstandardních funkcí pro pohodlný přístup k informacím i objednávkám. Pokud se s portálem sžijete, dokáže Vám nejen ušetřit čas a zkrátit dodací lhůty, ale také snížit náklady. Nevěříte? Pak se seznamte například s funkcí rozdělení Vaší celkové objednávky na jednotlivéčásti(zásilky) s označením Vašich provozoven, místa montáže, skladu apod. Další náklady můžete ušetřit, pokud budete sledovat informace o probíhajících akcích a výprodejích.


A jaké další funkce SCH Partnerportal nabízí?

V první řadě je to online vyhledávání a porovnávání zboží ve webkatalogu, kde najdete tisíce denně aktualizovaných položek zboží. U každého produktu uvidíte okamžitě jeho cenu, dostupnost i skladovou zásobu. Samozřejmostí jsou podrobné informace o každém produktu - od obrázků a skic, přes videa a montážní návody až po CAD data, technické listy a energetické štítky. U nově objednávaného zboží jistě oceníte také reference a odkazy napovinné nebo volitelné příslušenství a související zboží.Ke svým objednávkám se můžete kdykoliv vrátit díky funkci zobrazení naposledy prohlížených produktů. Pro rychlé dotazy k jednotlivým produktům pak slouží tlačítko "Poznámky k produktu".


Tipy pro SCH Partnerportal

Funkcí a možností je skutečně celá řada a na základě požadavků zákazníků stále přibývají nové. Pokud nechcete, aby Vám některá z novinek unikla, stačíotevřít časopis SCH partner, kde se dozvíte vše potřebné v části "Tipy pro SCH Partnerportal" nebo webové stránky firmy. A pokud dáváte přednost osobnímu vysvětlení, jistě oceníte práci jednotlivých obchodních zástupců, kteří svým zákazníkům funkce partnerského portálu osobně ukazují a vysvětlují.

Archiv časopisů SCH partnerVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.schachermayer.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Schachermayer katalogy – praktická pomůcka pro jednodušší orientaci ve zboží

Aby bylo vedení skladu i objednávání zboží přehledné a jednoduché, je potřeba mít perfektní systém a precizně promyšlenou logistiku. Společnost Schachermayer zná spolehlivé způsoby a funkce, které značně zjednodušují jak objednávání zboží, tak i jeho skladování. Mezi tyto účinné prostředky firmy patří například tvorba etiket, katalogů či seznamů zboží.

Vydáno 03.03.2017
Výrobky pro bezbariérové stavby snadno z online katalogu Schachermayer

Výrobky pro bezbariérové stavby snadno z online katalogu Schachermayer

Při realizaci staveb, zařízení a v mnoha různých odvětvích výroby, je potřebný kvalitní a široký sortiment výrobků a služeb. Důležité je také individuální řešení, profesionální přístup a moderní postupy, které vám svými službami a produkty poskytne firma Schachermayer, spol. s r.o.

Vydáno 06.02.2018
Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Nábytkové kování dodá interiéru punc luxusu

Rozhodli jste se vylepšit svůj interiér a nevíte jak? Nebo jste v poslední fázi novostavby a zařizujete nábytek? Tak jako tak nezapomínejte na detaily, protože právě ty rozhodují o celkovém vzezření interiéru. Nevěříte? Pak zkuste svůj nábytek oživit nábytkovým kováním a uvidíte, jak rozkvete celý prostor.

Vydáno 21.09.2014Vydáno 19.10.2015
251 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2020

Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Kuchyňské vybavení, vše pro bydlení

Schachermayer – velkoobchod s kuchyňským vybavením, nábytkovým kováním a osvětlením

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování

Spojovací technika a stavební kování od firmy Schachermayer

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Nářadí pro řemeslníky a výrobu

Schachermayer - nářadí pro řemeslníky, průmysl a obchod