Zahradnické služby Knotek & VeselkaKomplexní sadovnická a zahradní činnost

Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek & Veselka ze Štětí.

Zahrady na míru, Zahradnické služby Knotek & Veselka

Návrhy zahrad, jejich údržba a další služby

Firma Zahradnické služby Knotek & Veselka působí na trhu již od roku 1991. Zabývá se komplexní sadovnickou činností, které obsahem je zhotovení návrhů rodinných zahrad, realizace sadových úprav včetně závlahových systémů, jezírek, osvětlení, pokládka předpěstovaných travních koberců, zhotovení parkových cest. Součástí služeb je také kompletní zahradnický servis jako údržba trávníků a osazených zahradních ploch. Je členem Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu.

Zahrady na míru


Zahrady na míru od návrhů až po realizaci a údržbu

Na základě domluvy vás pracovníci firmy navštíví a upřesní vaše požadavky. Místo pro realizaci zdokumentují fotografiemi a převezmou půdorys s umístěním staveb, chodníků atd. Při návrhu výsadby dřevin dostanete do rukou katalog rostlin, ze kterého si vyberete sami. Na základě získaných informací a požadavků vám bude sestavený 3D návrh. Samotná realizace probíhá likvidací nevhodných porostů, terénní úpravou, zhotovením automatického závlahového systému, rozmístěním a výsadbou dřevin, mulčováním kůrou, pokládkou trávních ploch, hnojením a zhotovením jezírek a skalky. A tím to nekončí, protože získáte také služby s kompletní údržbou a péčí o zahradu.


Firemní objekty a zimní údržba komunikací

Služby společnosti se vztahují i na firmy a rovněž získají návrh, realizaci i údržbu zeleně u firemních objektů. A to od zakládání trávníků a výsadbu přes terénní úpravy až po vertikutace a aerifikace. Zahradnické služby Knotek & Veselka se postarají také o zimní údržbu areálů, chodníků, parkovišť a přilehlých komunikací.

Profesionální péče o zimní komunikaciVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.knotek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Realizace zahrad, údržba zeleně a komplexní zahradnické služby s individuálním přístupem

Realizace zahrad, údržba zeleně a komplexní zahradnické služby s individuálním přístupem

Potřebujete renovovat zahradu, instalovat zavlažování, vybudovat zahradní jezírko nebo chcete mít u firemní budovy reprezentativní prostory se zelení? Zahradnické služby Knotek & Veselka je společnost s 25letou tradicí, která svým zákazníkům zajistí veškeré zahradnické služby. Díky 20 zkušeným zaměstnancům a 2 plně vybaveným střediskům pro vás vyřeší realizaci zahrad i údržbu zeleně.

Vydáno 09.12.2016
Návrhy zahrad, realizace plánů i komplexní péče o vaši zahradu

Návrhy zahrad, realizace plánů i komplexní péče o vaši zahradu

Návrhy zahrady tak, aby výsledek přesně odpovídal vašim přáním i potřebám. Kompletní údržba zahrady, od údržby trávníku až po sázení nových rostlin. Okrasná jezírka, která dotvoří celkový vzhled vaší zahrady, a nebo automatické závlahy, díky kterým bude váš trávník krásně zelený a rostlinám se bude dařit i během letních měsíců. To vše jsou služby naší společnosti Zahradnické služby Knotek & Veselka. Obrátit se na nás můžete s jakýmikoliv požadavky ohledně vaší zahrady a my uděláme maximum, abychom vám vaše přání splnili.

Vydáno 15.12.2015Vydáno 05.02.2018
98 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2018