Zahradnické služby Knotek & Veselka
Tomáš KnotekNávrhy zahrad, realizace plánů i komplexní péče o vaši zahradu

Návrhy zahrady tak, aby výsledek přesně odpovídal vašim přáním i potřebám. Kompletní údržba zahrady, od údržby trávníku až po sázení nových rostlin. Okrasná jezírka, která dotvoří celkový vzhled vaší zahrady, a nebo automatické závlahy, díky kterým bude váš trávník krásně zelený a rostlinám se bude dařit i během letních měsíců. To vše jsou služby naší společnosti Zahradnické služby Knotek & Veselka. Obrátit se na nás můžete s jakýmikoliv požadavky ohledně vaší zahrady a my uděláme maximum, abychom vám vaše přání splnili.

okrasná jezírka a zahrady na míru

Zahradnické služby: okrasná jezírka i automatické závlahy

Naše firma působí na trhu již od roku 1991, a za tu dobu jsme se postarali o návrhy, realizaci i údržbu nespočtu zahrad. K dispozici máme 20 stálých zaměstnanců a dvě vybavená střediska, díky kterým můžeme poskytovat komplexní sadovickou činnost, od zhotovení návrhů rodinných zahrad až po pokládku trávních koberců či zhotovení parkových cest. Rádi vám zajistíme také úpravu keřů, kácení dřevin, tvarování živých plotů či sekání, hnojení a celkovou péči o váš trávník.

Zahradické služby


Návrhy zahrad a realizace veškerých prací

Osobní přístup je pro nás důležitý a veškeré návrhy zahrad děláme individuálně, od návštěvy vašeho prostoru přes práci s půdorysem až po výběr dřevin a konečnou 3D vizualizaci.

Veškeré práce, které je potřeba na vaší zahradě provést, vám samozřejmě rádi zařídíme, ať už jde o chemickou likvidaci nevhodných porostů, terénní úpravy nebo zhotovení závlahového systému.

Návrhy zahrad


Údržba zahrady vám nemusí dělat starosti

Údržba zahrady může zabrat mnoho času a stát vás spoustu energie. Pokud však necháte údržbu na nás, nemusíte si s ničím dělat starosti.

Kompletní údržba a péče o zahradu:

- posekání travních ploch
- hnojení trávníku
- odplevelení trávníku, postřik proti chorobám a škůdcům
- péče o dřeviny
- údržba a čištění jezírek
- údržba a servis závlahových systémů
- kácení stromů, úklid listí

Údržba zahrad
FIREMNÍ ČLÁNKY


Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek & Veselka ze Štětí.

Vydáno 05.02.2018
Realizace zahrad, údržba zeleně a komplexní zahradnické služby s individuálním přístupem

Realizace zahrad, údržba zeleně a komplexní zahradnické služby s individuálním přístupem

Potřebujete renovovat zahradu, instalovat zavlažování, vybudovat zahradní jezírko nebo chcete mít u firemní budovy reprezentativní prostory se zelení? Zahradnické služby Knotek & Veselka je společnost s 25letou tradicí, která svým zákazníkům zajistí veškeré zahradnické služby. Díky 20 zkušeným zaměstnancům a 2 plně vybaveným střediskům pro vás vyřeší realizaci zahrad i údržbu zeleně.

Vydáno 09.12.2016Vydáno 15.12.2015
208 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2016