Znojemské reality
Realitní kancelář Alexandr Frind
Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.

Znojemské reality Realitní kancelář Alexandr Frind

Koupě či prodej nemovitosti

Nejčastější otázky, se kterými se v oblasti nemovitosti setkáváme, je samozřejmě koupě a prodej. Znojemské reality zajišťují veškeré právní úkony a odborné poradenství. Máme pro vás také připravený bonus. Vypracování odhadu nemovitosti poskytujeme zdarma. Koupě nemovitosti může být provázána s nesrovnalostmi, které při jednáních mohou vznikat. Proto je vždy nejlepší obrátit se na odborníky, které nic nepřekvapí a kteří za každých okolností jednají solidně a profesionálně. V případě, že se chystáte na koupi pozemku, domu, bytu, chaty či jiného objektu, pak je nejlepší v prvé řadě provést prohlídku. Při této prohlídce vás seznámíme se všemi náležitostmi a skutečnostmi, které jsou s danou nemovitostí spojené. Jakmile se rozhodnete, sepíšeme smlouvu, dohodneme způsob placení a pokud nemáte na danou nemovitost na svém účtu dostatečný finanční obnos, velice rádi pomůžeme také s úvěrem. Zajistíme sepsání všech smluv, veškerý právní servis a předání kupních smluv na katastrální úřad.

Pro nás je vyřizování snadné, využijte naše služby


Co najdete na našich stránkách?

Naše internetové stránky obsahují mnoho zajímavých informací. Můžete zde kdykoliv nahlédnout a podívat se na různé tipy na prodej. Najdete zde novinky, které jsou aktuálně přidávané, ale také slevy na inzeráty, které jsou u nás již delší dobu. Prodávají se domy, byty, komerční objekty, chaty a chalupy, pozemky a mnoho dalšího. Pokud jste v situaci, kdy vy sami chcete prodávat nemovitost, pak je důležité seznámit se s různými informacemi. Naše firma zařizuje veškeré potřebné náležitosti, které nebudou muset padat na vaší hlavu. Zajistíme, že nepřijdete o své peníze, ani o svou nemovitost. Jsme spolehlivá firma, která vždy jedná na bázi právního a morálního kodexu. Ohledně prodeje zajišťujeme rozsáhlou inzerci, právní servis, financování, podklady z katastrálního úřadu, řízení na úřadech (finanční, katastrální), znalecký posudek nebo i převod energií. Mnoho lidí ani netuší, na co všechno je potřeba se dopředu informovat a co všechno je potřeba proto udělat, abyste mohli prodat svou nemovitost.

Prodávejte své nemovitosti bez zbytečných starostí


Staneme se vašimi partnery

Nejenom při prodeji a koupi nemovitostí s vámi budeme spolupracovat, ale také při vyřizování hypotéky. Vždy se snažíme optimálním způsobem vyřešit možnosti banky a také situaci daného klienta. V oblasti hypoték spolupracujeme hned s několika významnými bankami. Do této kategorie patří rozhodně Česká spořitelna, Komerční banka, Volksbank, Sparkasse (rakouská banka), GE Money. S námi už si nemusíte dělat starosti a mít plnou hlavu nesrovnalostí. Vše vyřešíme ku prospěchu vaší situace.

Zařídíme hypotéku na míru od nejznámějších bankovních institucíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.znojemske-reality.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nemovitost v exekuci

Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.

Vydáno 12.05.2018
Výběr realitní kanceláře

Výběr realitní kanceláře

Realitní kanceláře představují jakési pojítko mezi prodávajícím a kupujícím. Realitní kancelář by se proto mohla označit jako zprostředkovatel, který mezi těmito úkony, koupí a prodejem, zařídí například veškeré potřebné náležitosti apod. Ovšem není realitní kancelář jako realitní kancelář, takže je nezbytné i při výběru právě realitní kanceláře dávat dobrý pozor a vybírat obezřetně.

Vydáno 27.05.2018Vydáno 08.06.2018
42 Zhlédnutí

Realitní kancelář

Realitní kancelář

Znojemské reality pro zprostředkování prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí na Znojemsku, služby realitní kanceláře Znojmo

Pronájem nemovitostí

Pronájem nemovitostí

Realitní kancelář Znojmo, pronájem bytů, domů, nebytových prostor