Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.

Prodej nemovitostí Znojmo

Koupě či prodej nemovitosti

Nejčastější otázky, se kterými se v oblasti nemovitosti setkáváme, je samozřejmě koupě a prodej. Znojemské reality zajišťují veškeré právní úkony a odborné poradenství. Máme pro vás také připravený bonus. Vypracování odhadu nemovitosti poskytujeme zdarma. Koupě nemovitosti může být provázána s nesrovnalostmi, které při jednáních mohou vznikat. Proto je vždy nejlepší obrátit se na odborníky, které nic nepřekvapí a kteří za každých okolností jednají solidně a profesionálně. V případě, že se chystáte na koupi pozemku, domu, bytu, chaty či jiného objektu, pak je nejlepší v prvé řadě provést prohlídku. Při této prohlídce vás seznámíme se všemi náležitostmi a skutečnostmi, které jsou s danou nemovitostí spojené. Jakmile se rozhodnete, sepíšeme smlouvu, dohodneme způsob placení a pokud nemáte na danou nemovitost na svém účtu dostatečný finanční obnos, velice rádi pomůžeme také s úvěrem. Zajistíme sepsání všech smluv, veškerý právní servis a předání kupních smluv na katastrální úřad.

Pro nás je vyřizování snadné, využijte naše služby


Co najdete na našich stránkách?

Naše internetové stránky obsahují mnoho zajímavých informací. Můžete zde kdykoliv nahlédnout a podívat se na různé tipy na prodej. Najdete zde novinky, které jsou aktuálně přidávané, ale také slevy na inzeráty, které jsou u nás již delší dobu. Prodávají se domy, byty, komerční objekty, chaty a chalupy, pozemky a mnoho dalšího. Pokud jste v situaci, kdy vy sami chcete prodávat nemovitost, pak je důležité seznámit se s různými informacemi. Naše firma zařizuje veškeré potřebné náležitosti, které nebudou muset padat na vaší hlavu. Zajistíme, že nepřijdete o své peníze, ani o svou nemovitost. Jsme spolehlivá firma, která vždy jedná na bázi právního a morálního kodexu. Ohledně prodeje zajišťujeme rozsáhlou inzerci, právní servis, financování, podklady z katastrálního úřadu, řízení na úřadech (finanční, katastrální), znalecký posudek nebo i převod energií. Mnoho lidí ani netuší, na co všechno je potřeba se dopředu informovat a co všechno je potřeba proto udělat, abyste mohli prodat svou nemovitost.

Prodávejte své nemovitosti bez zbytečných starostí


Staneme se vašimi partnery

Nejenom při prodeji a koupi nemovitostí s vámi budeme spolupracovat, ale také při vyřizování hypotéky. Vždy se snažíme optimálním způsobem vyřešit možnosti banky a také situaci daného klienta. V oblasti hypoték spolupracujeme hned s několika významnými bankami. Do této kategorie patří rozhodně Česká spořitelna, Komerční banka, Volksbank, Sparkasse (rakouská banka), GE Money. S námi už si nemusíte dělat starosti a mít plnou hlavu nesrovnalostí. Vše vyřešíme ku prospěchu vaší situace.

Zařídíme hypotéku na míru od nejznámějších bankovních institucí


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.znojemske-reality.cz

Vydáno 08.06.2018
163 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nemovitost v exekuci

Nemovitost v exekuci
Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či ...

Výběr realitní kanceláře

Výběr realitní kanceláře
Realitní kanceláře představují jakési pojítko mezi prodávajícím a kupujícím. Realitní kancelář by se proto mohla označit jako zprostředkovatel, který mezi těmito úkony, koupí a prodejem, zařídí například veškeré potřebné náležitosti apod. Ovšem není realitní kancelář jako realitní kancelář, takže ...
PODSTRÁNKY

Realitní kancelář

Realitní kancelář
Znojemské reality pro zprostředkování prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí
Prodej nemovitostí na Znojemsku, služby realitní kanceláře Znojmo

Pronájem nemovitostí

Pronájem nemovitostí
Realitní kancelář Znojmo, pronájem bytů, domů, nebytových prostor
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Znojemské reality Realitní kancelář Alexandr Frind
WEBOVÁ STRÁNKA
Znojemské reality
www.znojemske-reality.cz
Adresa

Adresa

Lidická 4/872
Znojmo 669 02

info@znojemske-reality.cz
+420 515 261 999


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha