Znojemské reality
Realitní kancelář Alexandr Frind
Prodej nemovitostí na Znojemsku, služby realitní kanceláře Znojmo

Prodejem nemovitostí na jižní Moravě se zabývá spolehlivá realitní kancelář Znojemské reality se zkušenými makléři, kteří při prodeji nemovitostí poskytují kvalitní služby k naprosté spokojenosti klienta, který se rozhodne prodat svůj dům, byt, pozemek nebo komerční plochy a objekty. Pro Vámi prodávanou nemovitost zajistíme efektivní inzerci, nabídneme právní servis, znalecký posudek a veškerá řízení na katastrálním a finančním úřadě.

Prodej nemovitostí Znojemské reality

Internetová nabídka domů, bytů, pozemků a komerčních objektů

Bohatá nabídka rodinných domů, bytů různých velikostí, chat a chalup, pozemků a nemovitostí komerční sféry ze Znojemska a přilehlého okolí je uvedena s cenou stanovenou prodávajícím, která však nemusí odpovídat tržní hodnotě nemovitosti, avšak naše realitní kancelář může s prodávajícím vyjednat snížení ceny Vámi vybrané nemovitosti.

Internetová nabídka domů, bytů, pozemků a komerčních objektů


Ceny nemovitostí včetně provize realitní kanceláře, prodej nemovitostí pro komerční účely

Naše nabídka nemovitostí zahrnuje rodinné i bytové domy, samostatné byty, zahrady, stavební pozemky či celé komerční areály určené k podnikatelským účelům nebo pro drobné podnikatele najdeme i menší prostory k jejich podnikatelským záměrům. Rovněž prodáváme nemovitosti, které se dají kombinovat jak s podnikáním, tak i s bydlením. Ceny nemovitostí jsou navýšeny o provizi realitní kanceláře a cena je konečná.

Ceny nemovitostí včetně provize realitní kanceláře


Realitní kancelář s právním servisem, odborným poradenstvím, aktivním způsobem prodeje nemovitosti

Při prodeji nemovitostí se snažíme vždy prodávajícímu poskytnout odborné rady, které zvýší šance na prodej jeho nemovitosti. Obstaráme fotografie nemovitosti, které slouží pro internetovou reklamu, tištěnou inzerci či do inzertních vitrín. Poté vytvoříme na každou prodávanou nemovitost vlastní internetovou stránku, která je registrována na všech vyhledávacích a realitních serverech. Prodej nemovitosti inzerujeme v realitních a regionálních novinách či prostřednictvím letáků, které roznášíme po úřadech, zdravotnických střediscích apod. O vývoji prodeje nemovitosti prodávajícího průběžně informujeme, ve Znojemských realitách se vždy setkáte s aktivním způsobem prodeje každé nemovitosti.

Realitní kancelář s právním servisem, odborným poradenstvímRealitní kancelář

Realitní kancelář

Znojemské reality pro zprostředkování prodeje, koupě i pronájmu nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí na Znojemsku, služby realitní kanceláře Znojmo

Pronájem nemovitostí

Pronájem nemovitostí

Realitní kancelář Znojmo, pronájem bytů, domů, nebytových prostor