Výstavba sociálního bydlení, ubytoven, škol i domovů pro seniory

Firma PKD, s.r.o. se zaměřuje na výstavbu. Postaví jak rodinný dům, tak také ubytovnu nebo zařízení pro sociální bydlení. Důležitým aspektem pro hodnocení staveb je samozřejmě finanční otázka. Tu výrazně ovlivňuje fakt, že firma pracuje na jiném systému výstavby. Dokáží tak postavit objekt nejen během pár dní, ale také za nízké finanční náklady. Výsledkem jsou budovy, které splňují náročné požadavky obcí. I ve vaší obci či městě tak může ve velice krátkém čase a snadno vyrůst bytový dům, škola, dům pro seniory, ubytovna, zdravotnické zařízení, turistické centrum a mnoho dalšího.

Montované stavby, PKD s.r.o.

Seznamte se s novým systémem

Společnost PKD, s.r.o. ve spolupráci s partnerskou firmou PKD Consulting s.r.o. je předním dodavatelem montovaných staveb na českém i zahraničním trhu. Nejenom rodinné domy, ale také ubytovny či jiná sociální zařízení se dají takovouto formou snadno a lehce postavit a navíc za minimální náklady. Firma disponuje nejmodernějším a technicky nejvyspělejším zařízením, díky kterému mohou stavět velice rychle. Během pár pracovních dnů může stát ve vaší obci ubytovna, škola, hotel ale i hasičárna. Velkou výhodou jsou i nízké provozní náklady, tyto stavby jsou totiž nízkoenergetické.

Výstavba jakékoliv sociálního objektu


Použití moderních materiálů

Ve firmě PKD, s.r.o. moc dobře chápou dnešní situaci na trhu, na kterou se jim podařilo velice pružně zareagovat systémem montovaných staveb. Při své práci navazují na tradici ve výstavbě ocelových komplexů a svým současným technicko-výrobním zázemím patří mezi nejmodernější provozy v České republice. Zázemí je tvořeno CNC stroji, svařovacími roboty, rozsáhlou logistickou dopravou i silnými montážními kapacitami.

Řešení pro domovy pro seniory


Možnost profinancování projektu

Mezi poskytované služby patří také možnost profinancování projektu na splátky ve spolupráci s bankou. Pomoc i rady je možné získat také v oblasti získání dotací.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://pkdconsulting.cz

Vydáno 28.04.2018
124 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2018
PODSTRÁNKY

Ocelové haly a konstrukce

Ocelové haly a konstrukce
Haly a ocelové konstrukce, prostory pro průmysl, zemědělství, ale i autosalony nebo kanceláře

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování
Kovovýroba a robotické svařování, využití nejmodernější technologie, vysoká přesnost a efektivita
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PKD, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PKD, s.r.o.
www.pkd.cz
Adresa

Adresa

Dělnická 413
Dačice 380 01

pkd@pkd.cz
+420 384 401 311


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha