Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

PKD, s.r.o.

Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

PKD, s.r.o.

CZKOcelové haly a konstrukce

Ocelové haly a konstrukce

Haly a ocelové konstrukce, prostory pro průmysl, zemědělství, ale i autosalony nebo kanceláře

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování, využití nejmodernější technologie, vysoká přesnost a efektivita


Výroba průmyslových hal

Firma PKD s.r.o., která sídlí v Dačicích, se zabývá výrobou, návrhem a montáží ocelových konstrukcí. Vyrábíme a dodáváme ocelové haly a na míru vytvořené ocelové konstrukce. Mezi naše další činnosti patří také tryskání, lakování a robotické svařování. Jsme schopni zpracovat zakázky v rámci celé České republiky.

Naše společnost s mezinárodní působností se řadí mezi nejmodernější výrobce ocelových konstrukcí a hal v České Republice. Vlastníme jeden z nejmodernějších provozů výroby ocelových konstrukcí. Nabízíme komplexní realizaci projektu - od zpracování návrhu přes výrobu po montáž. Zajišťujeme také instalaci technologií a její uvedení do provozu. Dodáváme kompletní technologické celky na klíč zejména v oblasti zemědělství či průmyslu. Realizujeme také konstrukce pro administrativu (průmyslové haly s administrativní budovami, autosalony) a dopravu (lávky pro pěší, stanice metra). Vytváříme také speciální konstrukce z ocelových dílců různých tvarů a velikostí.

Vlastníme moderní stroje na svařování, tryskání, lakování a dělení plechů. Pro robotické svařování využíváme svařovacího robota- lineární pojezd délky 15, 6 metrů, aktivní lineární pojezd cca. 12 metrů. Rozvaděč robota je vybaven potřebnými servopacky, které zvládnou polohování svařence o hmotnosti 10 tun a průměru 1 metr. Ke svařování používáme svařovací systém Fronius Transplus Synergic 5000.

Díky rozsáhlé kapacitě v podobě třech CNC řízených pilovrtacích center od firmy Vernet-Behringer jsme schopni zpracovat profily o délce 18 metrů. Využitelný průřez je pak 1200 x 500mm, přičemž minimální průměr vrtáku je 8mm a maximální průměr 40mm. Provádíme také termické dělení pomocí plasmy či autogenu (maximální rozměry tabulí jsou 2, 6 x 12 metrů). Co se týče tryskání, to provádíme na standart Sa 2 1/2, případně i SA3. Maximální délka tryskaného dílce je 16200 mm, minimální 3000 mm. Tryskáním opracujeme ploché materiály, svařence a profily.

Realizujeme nátěry konstrukcí, které probíhají v lakovací kabiny o rozměrech 18, 45 x 3, 81 x 4 metrů. Lakování je prováděno tlakovou stříkací pistolí napojenou na vysokotlaké stříkací zařízení.Zajišťujeme také klempířské práce, jako je ohýbání plechů na hydraulické ohýbačce nebo výroba klempířských prvků a konstrukčních profilů. Provádíme i práce v oblasti obrábění - broušení, soustružnické práce, frézování.


Katalog firem:    

Dřevoobráběcí stroje a nástroje

,  

Obráběčské, soustružnické a frézařské práce

,  

Ocelové konstrukce a kovové schody

,  

Povrchové úpravy kovů

,  

Průmyslové stavby

,  

Řezání

,  

Strojírny a kovovýroba

,  

Svářečské práce

,  

Technologické linky

,  

Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny

,  
Štítky:

výroba ocelové haly, konstrukce, tryskání, lakování, robotické svařování