Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.

Výroba jednoúčelových strojů, UNIREG spol. s r.o.

Historie společnosti

Společnost byla založena již v roce 1992. Tehdy se na jejím vzniku podíleli dva spolupracovníci z elektro-vývojového oddělení Výzkumného ústavu textilního zušlechťování ve Dvoře Králové nad Labem. Firma navázala na mnohaleté zkušenosti v oblasti vývoje řízení a regulace strojů. Nyní má působnost od potravinářského průmyslu, přes strojní a automobilový až po elektrotechnický.

Jednoúčelové stroje a montážní automaty


Elektroinstalační materiál

Firma se dále zabývá maloobchodem a velkoobchodem s elektroinstalačním materiálem. Vyrábíme a prodáváme nejenom elektroinstalační materiál, ale také jednoúčelové stroje. V této oblasti zařídíme vše potřebné od projekce až po výrobu strojů a technologických celků pro textilní průmysl.

Zařídíme firemní provoz bez problémů


Montážní automaty jsou hudbou budoucnosti

V dnešní době už se velice často používají nejenom ve strojírenství a automobilovém průmyslu, ale i v mnohých dalších průmyslových odvětvích. Stoje pracují velice přesně a hodí se do každého nepřetržitého provozu. Automatizace je zkrátka budoucností. Nezůstávejte pozadu a zaměřte se také na moderní zařízení, které vám zaručí kvalitu zpracování, rychlost, stabilitu výroby, přesnost a také nízké náklady.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.unireg-dk.cz/cz/

Vydáno 17.02.2018
149 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

UNIREG Dvůr Králové nad Labem: Výroba rozvaděčů i servis strojů

UNIREG Dvůr Králové nad Labem: Výroba rozvaděčů i servis strojů
Výroba rozvaděčů a servis strojů – to jsou činnosti, na které se specializuje firma UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem. Na českém trhu působíme od roku 1992, kdy byla společnost založena dvěma spolupracovníky z elektro-vývojového oddělení Výzkumného ústavu textilního zušlechťování ve Dvoře ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNIREG spol. s r.o. Výroba elektrických zařízení
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIREG spol. s r.o.
www.unireg-dk.cz
Adresa

Adresa

Eklova 2269
Dvůr Králové nad Labem 544 01

unireg@unireg-dk.cz
+420 499 621 117


Najdete nás také zde:

ARES
captcha