Projektování a inženýring Kralupy nad Vltavou - pro naše poskytované produkty

ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník

Projektování a inženýring Kralupy nad Vltavou - pro naše poskytované produkty

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.

Automatizační technika, ELMEP s.r.o.

Produkty a služby založené na dlouholetých zkušenostech

Společnost ELMEP s.r.o. je specialistou na komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky. Obsahem činnosti je poskytování špičkových řešení v dynamicky se rozvíjejících oborech a mezi poskytované služby patří studie, návrhy technického řešení, projekty, poradenství, komplexní vedení zakázek, dodávky včetně zahraničního obchodu, softwarové práce, montáže, uvádění do provozu, školení, záruční a pozáruční servis. Spolupráce je založena na dlouholetých zkušenostech v oboru a produkty společnost dodává řadě odběratelů z oborů těžkého průmyslu, chemie, potravinářství, energetiky, kosmetiky, farmacie, vodohospodářství, automobilového průmyslu atd.

Automatizační technika v rukou specialistů


Analyzační technika a bezpečnostní systémy

Z produkce společnosti ELMEP s.r.o. vychází špičková analyzační technika a chromatografy dle potřeb průmyslového provozu. V rámci analyzační techniky se jedná o technologické kontejnery, zařízení pro úpravu vzorku, analyzátory atd. V rámci ochrany zdraví a bezpečnosti firma poskytuje hasicí a ochlazovací systémy, kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, elektronickou požární signalizaci, plynovou detekci a podobně.

Spolupráce s významnými firmami


Inženýring, projektování, měření a regulace a další služby

Firma poskytuje také projekční práce a inženýring pro všechny poskytované produkty a to i v profesích stavebních a strojních. Provádí stavební dozor, řízení výstavby, projektování, analýzy, studie a poradenství. Další činností v oblasti průmyslové automatizace je měření fyzikálních veličin, jejich ovlivňování a řízení pomocí akčních členů. Jedná se o metrologické služby, ventily a pozicionéry, vážní systémy, elektro, polní instrumentaci. Mezi další služby patří montáže včetně výroby rozvaděčů, instalace kabelů a kabelových tras, speciální montáže, instalace protipožárních postupů, posuzování rizik HAZOP a SIL klasifikace, řídicí a databázové systémy, vzduchotechnika a klimatizace atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elmep.cz

Vydáno 17.02.2018
127 Zhlédnutí
Topováno 05.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP

Automatizace provozu v rozmanitých průmyslových odvětvích od ELMEP
Bezpečnostní systémy, analyzační technika, automatizační technika, měření a regulace. Na průmyslové automatizace provozu se zaměřuje firma ELMEP s.r.o., která už řadu let poskytuje účinná systémová řešení pro průmyslové podniky. Společnost se specializuje na komplexní dodávky automatizační techniky ...

Komplexní služby v oblasti automatizační techniky nabízí česká firma ELMEP

Komplexní služby v oblasti automatizační techniky nabízí česká firma ELMEP
Průmyslová automatizace by měla být v dnešní době základem všech společností, které chtějí udržovat krok s nejmodernějšími postupy a trendy. Komplexní služby v oblasti automatizační techniky poskytuje česká firma ELMEP, která sídlí v Kralupech nad Vltavou. Společnost ELMEP nabízí analyzační ...
PODSTRÁNKY

Měřicí a regulační technika

Měřicí a regulační technika
Průmyslová automatizace, měřicí a regulační technika, elektrická zařízení

Bezpečnostní systémy a posuzování rizik

Bezpečnostní systémy a posuzování rizik
Bezpečnostní systémy – kamerové systémy, hasicí systémy, ESP, plynová detekce, posuzování rizik

Řídicí, informační a databázové systémy

Řídicí, informační a databázové systémy
Řídicí, informační a databázové systémy jako součást automatizace výrobních procesů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník
WEBOVÁ STRÁNKA
ELMEP s.r.o.
www.elmep.cz
Adresa

Adresa

V Růžovém údolí 556
Kralupy nad Vltavou 278 01

elmep@elmep.cz
+420 315 617 311


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha