Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

ELNA-renovace s.r.o.

Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

ELNA-renovace s.r.o.Povrchové úpravy kovů, kamene, cihel a dalších materiálů

Hledáte způsob jak nechat nějakou věc zrenovovat? Potřebovali byste pro svou věc dokonalou povrchovou úpravu? V tom případě se obraťte na opravdové odborníky v tomto oboru. Firma ELNA-renovace s.r.o. se specializuje na povrchovou úpravu a to u různých druhů materiálů. Provádí pískování, tryskání suchým ledem, metalizaci, nástřik i nátěr.

Povrchové úpravy kovů, ELNA-renovace s.r.o.

Dáváme starým, zašlým věcem nový život

Firma se zaměřuje na povrchovou úpravu kovů. Povrch kovu se tryskáním očistí, metalizací ochrání proti korozi a na závěr vše doladí dokonalý nástřik. Provádíme tyto služby na velkých mostech nebo i na drobných kovářských či dekorativních výrobcích.

Provozovna sídlí na Vysočině, ale přijedou za vámi kamkoliv, kam budete potřebovat


Vše vyčistíme a nečistoty odstraníme

Máte spíše problém s grafity? Nemůžete je odstranit? Poničily váš majetek? Firma se zaměřuje i na tuto tématiku. Je odborníkem v odstraňování grafitů, ale odborně vyčistí také jiné povrchy a to od nečistot, mechu či starého nátěru. Zrenovují také staré cihly ve sklepeních vináren nebo restauracích.

Žárové zinkování a lakování, pískování a mnoho dalšího


Bude se jednat o něco malého či velkého?

Na velikosti nezáleží. Rádi u vás očistíme zeď, provedeme žárové zinkování pro jakékoliv kovové konstrukce, pro vleky, návěsy, potrubí i zemědělské stroje. Zajistíme také práškové lakování. Používáme nejmodernější technologie i přístroje. Čistíme fasády, sochy, náhrobní kameny a různé další povrchy. Staráme se také o úpravu zdiva. Potřebujete u dané věci zabránit korozi a prodloužit její životnost? V tom případě doporučíme a zajistíme také lakování a zinkování.Více informací naleznete na našich stránkách  http://elna-renovace.cz/


Vydáno 08.03.2018
155 Zhlédnutí
Topováno 29.09.2020