Železo a železný šrot vykoupíme za nejlepší ceny – Krnov

Hledáte možnost, kam prodat železný šrot? Každý se samozřejmě také dívá na cenu a chce se svého šrotu vytěžit co nejvíce. Proto se naše společnost, MR STEEL GROUP s.r.o., zaměřuje na výkup železa a železného šotu za nejlepší a nejvýhodnější možnou cenu, a to v Krnově.

Naložení hydraulickou rukou, MR STEEL GROUP s.r.o. Krnov

Výkup železa a šrotu

Každý pracujeme v jiné oblasti a právě naším úkolem je výkup železa a železného šrotu. Zákazníci u nás mohou očekávat nejlepší cenu, kterou můžeme poskytnout. Proto se prodej šrotu u nás rozhodně vyplatí. Naše společnost MR STEEL GROUP s.r.o. je jednou z největší firem v ČR. Zabýváme se výkupem a zpracováním ocelového odpadu a barevných kovů.

Obchod s dodavateli


Naším cílem je seriózní jednání a spokojený zákazník

Profesionální přístup a skvělé ceny, které jinde nenajdete! Disponujeme vlastní moderní technikou, autodopravou, kontejnery i hydraulickou rukou. Vykupujeme železný odpad, barevné kovy, autobaterie, katalyzátory.

Železo, barevné kovy, ale i autobaterie, to vše patří k nám


Zbavíte se odpadu a ještě dostanete zaplaceno

Zbavte se zbytečného železného odpadu. Dostanete za něj ještě navíc zaplaceno a to se každému vyplatí. Uděláte něco pro své zdraví i budoucnost našich dětí. Ne každý je sice ekolog, ale můžete mít alespoň dobrý pocit z toho, že dáváte železo tam, kam patří a ještě získáte do kapsy nějakou tu kačku. V případě většího množství železa přistavíme zdarma kontejner nebo auto s hydraulickou rukou a zajistíme jeho odvoz. Naše provozovny najdete v Bruntále, Opavě a Uherském Brodě.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://mrsteelgroup.cz

Vydáno 17.03.2018
721 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup železa a barevných kovů za bezkonkurenční ceny, to je MR STEEL GROUP

Výkup železa a barevných kovů za bezkonkurenční ceny, to je MR STEEL GROUP
Výkup železa a výkup barevných kovů výhodně? To vám nabízí společnost MR STEEL GROUP. Na pobočkách v Opavě, Krnově a Bruntále vykupujeme železo, barevné kovy, autobaterie i katalyzátory. Jsme ideální volbou pro všechny, kdo hledají bezkonkurenční ceny a profesionální služby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MR STEEL GROUP s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MR STEEL GROUP s.r.o.
mrsteelgroup.cz
Adresa

Adresa

Chářovská 884/131
Krnov 794 01

mrsteelgroup@seznam.cz
+420 776 740 063


Najdete nás také zde:

ARES
captcha