Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

SHADOWS PRESS s.r.o. Tiskařské služby

Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.

Potisk textilií Jablonec nad Nisou, SHADOWS PRESS

Technologie tisku

Firma SHADOWS PRESS se zabývá tisknutím různých motivů nejenom na oblečení, ale také na papír, sklo, plast, dřevo, kůži nebo keramiku. U více technologií nabízí tisk již od jednoho kusu, takže je to vhodné opravdu pro každého. Nechat si vytisknout na tričku vlastní motiv je zábavné a IN. Firma však zvládá tisk i ve statisících kusů a proto se nemusíte ostýchat a můžete jim klidně zadat i velkou objednávku. Změňte pohled na svět a vytvořte si originální a jedinečné tričko.

Potisknout se dají i výstražné reflexní vesty


Vyhoví všem zákazníkům

Mezi zákazníky se často řadí velké firmy, které trička s logem firmy mají například pro reklamní nebo reprezentativní účely. V dnešní době se však tiskne i na mikiny, kšiltovky, polokošile a na mnoho dalších materiálů. Potisk textilu se může realizovat buď sítotiskem, flockem, termotransferem nebo výšivkou, takže díky více možnostem si každý může vybrat typ tisku podle svého přání.

Potisk triček je zřejmě nejběžnější a nejznámější


Katalogy textilních výrobků

Vyberte si oblečení z katalogu výrobků, na které se reklamní potisk tiskne. Barevné nápisy vždy upoutají pozornost, takže jenom stačí navrhnout si dle své představy logo, název, nápis, slogan nebo obrázek či cokoliv dalšího a můžete se pyšnit originálním tričkem.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.shadowspress.cz/

Vydáno 18.03.2018
165 Zhlédnutí
Topováno 10.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu
Vedení firmy, podnikatelská činnost, ale i běžný život vyžadují mnoho materiálů, tiskopisů a dalšího příslušenství k tomu, aby bylo vše profesionálně prezentováno, byly využité veškeré dostupné prostředky pro kvalitní reklamu a zároveň jste získali příjemnou prezentaci. V tomto směru se můžete ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHADOWS PRESS s.r.o. Tiskařské služby
WEBOVÁ STRÁNKA
SHADOWS PRESS s.r.o.
shadowspress.cz
Adresa

Adresa

Revoluční 1046/39
Jablonec nad Nisou 466 01

tiskarna@shadowspress.cz
+420 608 983 187


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha