Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.

Catering na oslavy, rauty, párty, svatby

Vynikající chuť a báječná vůně

Připravujeme speciální, vynikající pokrmy plné chutí a báječné vůně. Umíme se přizpůsobit požadavkům našich zákazníků. Jídlo dodáváme na různé akce, jako jsou svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky, párty, rauty a pro mnoho dalších událostí. Vždy teplé v novém a kvalitním nerezovém gastro vybavení. Zapůjčíme také veškeré vybavení k rautu, jako jsou ohřívače na jídlo, talíře, příbory, ubrusy, kávovary, výrobníky ledu a dokonce i nábytek pro zahradní párty (židle, slunečníky, koktejlové stolky).

Působíme v Moravskoslezském kraji


Opravdu profesionální catering vaší party či oslavy na klíč

Kompletně vám připravíme malou i velkou oslavu. Zajistíme občerstvení a obsluhu pro velký firemní večírek, kde se budou nacházet stovky lidí, nebo přijdeme až k vám domů a uděláme perfektní pohoštění dětem při narozeninové oslavě. Pronajímáme také výčepní zařízení.

Sele, krůta, zapůjčení grilu


Teplá i studená kuchyně, obložené mísy

Zajišťujeme cateringové služby pro bankety, koktejly, slavnostní hostiny, coffee breaky, zahradní slavnosti, dětské párty, pracovní snídaně, obědy nebo večeře, podnikové a firemní večírky, rodinné oslavy. Dodáme vynikající teplou či studenou kuchyni, obložené mísy, cukrářské výrobky, nápoje, řeznické a uzenářské speciality z vlastní výroby.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.reznictvigebauer.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé vlastnoručně vyrobené uzenářské výrobky, které už roky mají rádi.

Vydáno 21.03.2017Vydáno 19.04.2018
1177 Zhlédnutí
Topováno 28.05.2020

Řeznické a uzenářské speciality

Řeznické a uzenářské speciality

Řeznické výrobky vlastní výroby, maso, uzeniny, zabijačkové speciality Otice, Opava

Catering

Catering

Cateringové služby, rauty, oslavy, pronájem gastro vybavení, párty stanů Opava

Grilovaná a pečená masa

Grilovaná a pečená masa

Grilovaná a pečená masa, pečené sele, krůty, kuřata, čerstvé maso na gril