PRIMATEP s.r.o.: Stavební práce od projektu po realizaci

Stavební firma PRIMATEP působí na trhu již více než 15 let a je specialistou na stavební práce, opravy a údržbu průmyslových objektů i objektů bytové výstavby. Zabývá se jak klasickými stavebními pracemi včetně projektování, tak i zateplením objektů, montáží komínů, kominickými službami a odborným poradenstvím v oblasti výstavby.


Komplexní stavební práce

Moderní technologie výstavby, vysoká odbornost pracovníků, použití kvalitních materiálů a vlastní stavební mechanizace je zárukou kvality poskytovaných služeb, které jsou vždy přizpůsobeny individuálním požadavkům klientů. V rámci stavebních prací se zaměřujeme jak na výstavbu rodinných a bytových domů, tak i rozsáhlých průmyslových objektů náročných na provoz. Kromě zajištění všech stavebních prací se PRIMATEP s.r.o. zabývá i projekční činností a odborným poradenstvím.

Opravy a údržba objektů

Stavební práce nekončí jen výstavbou nových objektů, ale i realizací v rámci jejich oprav a údržby. I v těchto případech se můžete obracet na tuto stavební firmu z Ústeckého kraje. Jedním z těchto předmětů činnosti je i zateplení objektů, které přináší jejich majitelům nejen znatelné úspory na energiích, ale i zvýšení hodnoty objektu a v neposlední řadě estetickou hodnotu.

Montáž, rekonstrukce a údržba komínů

Kvalifikovaní pracovníci ze stavební firmy PRIMATEP poskytují komplexní služby, od správného nadimenzování spalinové cesty a komínové konstrukce, přes dodávku, montáž či vložkování komínů, až po odborně provedenou údržbu komínů pro jejich bezpečný provoz. Spolupracujeme s renomovanými výrobci kvalitních nerezových a keramických komínových systémů SCHIEDEL a Raab.

Povinností každého majitele objektu je zajištění pravidelné revize komínů, a to každé 2 roky. V rámci této revize je provedeno kvalifikovaným pracovníkem měření účinnosti spalování a množství vypouštěných znečišťujících látek do ovzduší. Společnost PRIMATEP provádí nejen tato měření, ale také navrhne a zrealizuje úpravy, opravy a čištění spalinových cest.  

Chcete-li spolehlivého partnera s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebních prací, oprav a údržby objektů, navštivte webové stránky www.primatep.cz, kde najdete více informací i veškeré kontakty.

 

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.primatep.cz

Vydáno 17.07.2014
329 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny

PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny
Stavební práce všeho druhu – přesně to nabízí společnost PRIMATEP Teplice. Postaráme se o klasickou stavební činnost, zateplení budov i rekonstrukce bytů. Naším oborem jsou ale i komíny. Na přání klienta zařídíme revize komínů, čištění komínů i jejich montáže.

Stavební firma Primatep nabízí rodinné domy i průmyslové objekty

Stavební firma Primatep nabízí rodinné domy i průmyslové objekty
Dosáhnout na vlastní bydlení je jedním ze snů mnoha (nejen) mladých lidí. Postavit si dům nebo koupit hezký byt, který bude odpovídat standardům pro spokojený život. Dříve lidé stavěli domy většinou svépomocí, v dnešní době je ale běžné zaúkolovat stavební firmu, která veškeré práce odvede za vás. ...
PODSTRÁNKY

Stavební činnost, opravy a údržba staveb

Stavební činnost, opravy a údržba staveb
Stavební činnost, nová bytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce a údržba staveb

Zateplování budov, výkon TDI

Zateplování budov, výkon TDI
Zateplování budov, panelových domů, revitalizace, výkon technického dozoru investora

Komíny, vložkování, poradenství a služby

Komíny, vložkování, poradenství a služby
Komíny, stavby, montáž, vložkování, revize a čištění spalinových cest
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Primatep s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Primatep s.r.o.
penzionkamzik.cz
Adresa

Adresa

J. K. Tyla 2859/1
Teplice 415 01

primatep@primatep.cz
+420 417 816 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha