Primatep s.r.o.
PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny

Stavební práce všeho druhu – přesně to nabízí společnost PRIMATEP Teplice. Postaráme se o klasickou stavební činnost, zateplení budov i rekonstrukce bytů. Naším oborem jsou ale i komíny. Na přání klienta zařídíme revize komínů, čištění komínů i jejich montáže.

montáže i revize komínů

Stavební činnost kompletně

V rámci stavební činnosti se nebojíme téměř ničeho. Zajistíme kompletní stavby rodinných domů i průmyslových objektů na klíč, a to včetně kompletní projektové činnosti. Postaráme se o zemní práce, zateplení budov i další činnosti. Naším oborem jsou ale také opravy a údržby objektů. Zajistíme všechny potřebné revize a postaráme se o to, aby byl daný objekt vždy v perfektním stavu.

Stavební činnost pro byty i průmyslové objekty


Komíny opravíme i zrevidujeme, zajistíme vložkování komínů

Stavební činnost ale není to jediné, co vám společnost PRIMATEP Teplice nabízí. Jednou z našich dalších specializací jsou také komíny. Jednorázově nebo pravidelně tak nabízíme revize komínů i odborné čištění spalinových cest. Využít navíc můžete i naše poradenství. Komíny ale také montujeme a opravujeme. Dodáváme a instalujeme vícevrstvé nerezové a keramické komínové systémy firem SCHIEDEL a Raab pro všechny typy spotřebičů a paliv. Postaráme se navíc i o vložkování komínů a další opravy. Nezáleží na tom, jestli máte rozbitý komín nebo stavíte a potřebujete komín zcela nový, postaráme se o vše potřebné.

O váš komín se postaráme
FIREMNÍ ČLÁNKY


PRIMATEP s.r.o.: Stavební práce od projektu po realizaci

PRIMATEP s.r.o.: Stavební práce od projektu po realizaci

Stavební firma PRIMATEP působí na trhu již více než 15 let a je specialistou na stavební práce, opravy a údržbu průmyslových objektů i objektů bytové výstavby. Zabývá se jak klasickými stavebními pracemi včetně projektování, tak i zateplením objektů, montáží komínů, kominickými službami a odborným poradenstvím v oblasti výstavby.

Vydáno 17.07.2014
Stavební firma Primatep nabízí rodinné domy i průmyslové objekty

Stavební firma Primatep nabízí rodinné domy i průmyslové objekty

Dosáhnout na vlastní bydlení je jedním ze snů mnoha (nejen) mladých lidí. Postavit si dům nebo koupit hezký byt, který bude odpovídat standardům pro spokojený život. Dříve lidé stavěli domy většinou svépomocí, v dnešní době je ale běžné zaúkolovat stavební firmu, která veškeré práce odvede za vás. Jednou ze stavebních firem, zabývající stavbou rodinných i bytových domů, je společnost Primatep. Nejenže vám dům postaví za využití vlastní techniky, ale zajistí také kompletní projektovou dokumentaci. Váš dům tak vyroste takzvaně na klíč přesně podle vašich představ a přání. Pokud máte zájem o výstavbu průmyslového objektu, i tyto požadavky vám firma Primatep pomůže splnit. U těchto objektů je také samozřejmostí údržba a opravy.

Vydáno 27.10.2015Vydáno 18.03.2016
123 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2018

Stavební činnost, opravy a údržba staveb

Stavební činnost, opravy a údržba staveb

Stavební činnost, nová bytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce a údržba staveb

Zateplování budov, výkon TDI

Zateplování budov, výkon TDI

Zateplování budov, panelových domů, revitalizace, výkon technického dozoru investora

Komíny, vložkování, poradenství a služby

Komíny, vložkování, poradenství a služby

Komíny, stavby, montáž, vložkování, revize a čištění spalinových cest