Stavební firma Primatep nabízí rodinné domy i průmyslové objekty

Dosáhnout na vlastní bydlení je jedním ze snů mnoha (nejen) mladých lidí. Postavit si dům nebo koupit hezký byt, který bude odpovídat standardům pro spokojený život. Dříve lidé stavěli domy většinou svépomocí, v dnešní době je ale běžné zaúkolovat stavební firmu, která veškeré práce odvede za vás. Jednou ze stavebních firem, zabývající stavbou rodinných i bytových domů, je společnost Primatep. Nejenže vám dům postaví za využití vlastní techniky, ale zajistí také kompletní projektovou dokumentaci. Váš dům tak vyroste takzvaně na klíč přesně podle vašich představ a přání. Pokud máte zájem o výstavbu průmyslového objektu, i tyto požadavky vám firma Primatep pomůže splnit. U těchto objektů je také samozřejmostí údržba a opravy.

Stavební firma Primatep

Mezi stavební práce se řadí také údržba a opravy. Zateplení se vyplatí

Postavením rodinného nebo bytového domu vše začíná. Jednotlivci nebo rodiny se nastěhují a začnou si tak plnit sen o vlastním bydlení. K tomu vám může jednoduše dopomoct společnost Primatep, která zajišťuje stavební práce po celé České republice, nejvíce se však soustředí na Teplice a přilehlé okolí. Ne každý má však to štěstí, aby si mohl postavit dům podle svých představ, a využívá proto bydlení v bytě. Ovšem i tyto domy je třeba udržovat, aby byl zajištěn komfort bydlení. Opravy a údržba bytových i průmyslových objektů je také jednou ze služeb, kterou firma Primpatep nabízí. Mezi nejdůležitější úpravy patří v současnosti zateplování budov, které pomáhá snížit spotřebu energií.
Zateplení budovy nejenže snižuje energetickou náročnost, ale také zvyšuje standard bydlení. Současně prostřednictvím této investice smysluplně zvýšíte hodnotu stavby, jak z hlediska užitkové, cenové, tak estetické. Vzhledem ke zlepšování užívaných materiálů se zateplování budov stává v rámci oboru stavební práce zcela samostatným odvětvím.

Stavební práce od firmy Primatep


Revize a kontrola by se neměla podceňovat

Když venku během zimy zažíváme nepříjemné mrazy, jsme rádi, když se můžeme uchýlit do tepla vlastního domova. Věděli jste však, že je ze zákona určena povinnost čistit spalinovou cestu, tedy komíny? Komíny je třeba kontrolovat v závislosti na výkonu spotřebiče a použitém palivu, nepouštějte se do toho ale sami – je nutné tuto činnost přenechat odborné firmě. Abyste během topné sezony předešli nepříjemnostem, správnou funkci komína svěřte společnosti Primatep. Komíny pro vás vyčistí, během tohoto procesu odstraní saze, které se během provozu přichytily na stěnu. Také si u firmy můžete domluvit revize a kontroly spalinových cest, které je nutné provést při kolaudaci, při výměně spotřebiče, havárii, vyhoření a podobně.


Ohlídáme vaše komíny

Veškeré služby vám Primatep může poskytnout jednorázově, ovšem pokud byste byli spokojení, můžete po dohodě využívat jejich služeb pravidelně a to bez nutnosti sledování termínů. To si už firma pohlídá za vás. Komíny jsou důležitou součástí všech staveb, proto tuto situaci nepodceňujte. Poradenská činnosti se řadí také mezi nabízené služby, které můžete u společnosti Primatep využít. Vypracují pro vás konkrétní návrh spalinové cesty, provedou tahové výpočty, návrh specifikace či řešení úprava a oprav. V případě zájmu o některou z nabízených služeb či dotazu neváhejte společnost kontaktovat.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.primatep.cz

Vydáno 27.10.2015
143 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny

PRIMATEP Teplice – stavební činnost, ale i kompletní péče o komíny
Stavební práce všeho druhu – přesně to nabízí společnost PRIMATEP Teplice. Postaráme se o klasickou stavební činnost, zateplení budov i rekonstrukce bytů. Naším oborem jsou ale i komíny. Na přání klienta zařídíme revize komínů, čištění komínů i jejich montáže.

PRIMATEP s.r.o.: Stavební práce od projektu po realizaci

PRIMATEP s.r.o.: Stavební práce od projektu po realizaci
Stavební firma PRIMATEP působí na trhu již více než 15 let a je specialistou na stavební práce, opravy a údržbu průmyslových objektů i objektů bytové výstavby. Zabývá se jak klasickými stavebními pracemi včetně projektování, tak i zateplením objektů, montáží komínů, kominickými službami a odborným ...
PODSTRÁNKY

Stavební činnost, opravy a údržba staveb

Stavební činnost, opravy a údržba staveb
Stavební činnost, nová bytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce a údržba staveb

Zateplování budov, výkon TDI

Zateplování budov, výkon TDI
Zateplování budov, panelových domů, revitalizace, výkon technického dozoru investora

Komíny, vložkování, poradenství a služby

Komíny, vložkování, poradenství a služby
Komíny, stavby, montáž, vložkování, revize a čištění spalinových cest
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Primatep s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Primatep s.r.o.
penzionkamzik.cz
Adresa

Adresa

J. K. Tyla 2859/1
Teplice 415 01

primatep@primatep.cz
+420 417 816 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha