Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

TERAMEX s.r.o.

Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.

Manipulační technika Teramex

Kvalitní manipulační technika pro fungující provoz

Naprostým základem pro manipulační techniku TERAMEX, s.r.o. je kvalitní a odborně provedená projekční a konstrukční práce našich vysoce odborných pracovníků. Jedině tak mohou vzniknout skutečně kvalitní produkty sloužící bezproblémově po mnoho let. Stroje vyrábíme na základě nejnovějších trendů z oboru manipulační techniky a výrobu přizpůsobujeme potřebám našich zákazníků.

Manipulační technika TERAMEX, s.r.o.


Robotická paletizace a depaletizace jako pomocník při skladování

Při přepravě zboží je v současné době takřka nenahraditelný takzvaný paletový systém neboli skladování na paletách. Pro umístění zboží na palety i pro snímání zboží z palet se stále častěji uplatňuje robotizace. Robotická paletizace i robotická depaletizace jsou velmi flexibilní procesy, které celou přepravu plně automatizují.


Paletizační technika a manipulační linky

Paletizační technika se hodí zejména do produkčních provozů nebo třeba balicích linek. Tato výkonná a spolehlivá manipulační technika vám ušetří energii i finance potřebné pro budování pracovního týmu. Z dlouhodobého hlediska se jedná o velmi úsporné řešení v oblasti manipulační techniky. TERAMEX, s.r.o. svým zákazníkům nabízí stroje pro paletizaci, depaletizaci i poloautomatickou paletizaci. Dále vedle paletizační techniky vyrábíme také manipulační linky skládající se z více jednotlivých strojů vykonávající určitý úkon. Najdete u nás manipulační linky pro betonářství nebo manipulační linky pro potravinářský průmysl.


Dopravníky a dopravníkové systémy

Další užitečnou pomůckou z oboru manipulační technika jsou pak také dopravníky sloužící k přepravě a posunu zboží. Manipulační technika v podobě dopravníků je výhodná v tom, že je schopna se přizpůsobit konkrétním potřebám zákazníka. Dopravníky díky tomu najdou své uplatnění jak ve skladu, tak v provozu i výrobě. Stačí jen zvolit ten správný typ dopravníku podle způsobu jejich plánovaného použití. TERAMEX - TRADING nabízí všechny známé typy dopravníků, tedy dopravníky destičkové, modulární, řemenové, pásové, ale také například řetězové dopravníky nebo dopravníky válečkové. Díky vyjmenovaným druhům jsou tak dopravníky schopny zajistit jak automatický, tak ruční přesun zboží v jakémkoli směru.

Detailnější informace o manipulační technice společnosti TERAMEX, s.r.o., jako jsou stroje pro robotizaci, paletizační technika, manipulační linky či dopravníky, najdete přímo na webových stránkách společnosti www.teramex.cz.

Dopravníkové systémy TERAMEX, s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.teramex.cz

Vydáno 18.07.2014
229 Zhlédnutí
Topováno 10.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit
Co je to Teramex? Pokud bychom měli odpovědět stručně, tak řečeno třemi slovy je to "dodavatel manipulační techniky". Společnost se totiž specializuje na projektování a dodávky strojních zařízení používaných nejčastěji v potravinářském a betonářském průmyslu. Jaká to jsou? To hlavní ve výrobním ...

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace
Kvalitní výrobní proces je nejen zásluhou profesionality samotných pracovníků, ale také moderní výrobní technologie. Do ní patří manipulační a další technika vysoké kvality, která podporuje celkový chod průmyslových firem. O manipulační a paletizační technologii jako i depaletizaci a robotizaci se ...
PODSTRÁNKY

Robotizace

Robotizace
Nabídka robotizace ve skladovacích procesech, paletizace a depaletizace

Paletizační technika

Paletizační technika
Paletizační technika, automatizace produkčních provozů a balicích linek

Manipulační linky

Manipulační linky
Spolehlivé manipulační linky pro betonářský a potravinářský průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TERAMEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERAMEX s.r.o.
www.teramex.cz
Adresa

Adresa

Vinařská 1410/16
Hustopeče u Brna 693 01

trading@teramex.cz
+420 519 414 910


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha