Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

TERAMEX s.r.o.

Robotizační technika - robotizace, paletizace a depaletizace, průmyslový roboti

Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

Co je to Teramex? Pokud bychom měli odpovědět stručně, tak řečeno třemi slovy je to "dodavatel manipulační techniky". Společnost se totiž specializuje na projektování a dodávky strojních zařízení používaných nejčastěji v potravinářském a betonářském průmyslu. Jaká to jsou? To hlavní ve výrobním programu společnosti TERAMEX, s.r.o. představují automatické paletizační manipulátory a dopravníkové systémy.

Teramex manipulační technika

Paletizace a depaletizace - na kvalitě si dáváme záležet

Na začátku každého kvalitního výrobku, ať už z oblasti manipulační technika, paletizace, depaletizace nebo robotizace, je vysoce odborná projekční a konstrukční práce. Aby mohla být naše manipulační technika pro váš provoz opravdu efektivní, sledujeme nejnovější trendy a své poznatky přizpůsobujeme potřebám a požadavkům uživatele. Tak vzniká první krok - tedy základy pro výrobu strojů a zařízení pro paletizaci nebo manipulační techniku.

Paletizace


Robotizace a paletizační technika pro úsporu času i financí

Vytváření a údržba pracovních týmů jsou v každé firmě poměrně náročnými procesy. V potravinářství nebo betonářství však díky paletizaci a depaletizaci můžete ušetřit spoustu energie, která se vám bude hodit v jiných oblastech vašeho podnikání. Paletizační a depaletizační technika velmi efektivně řeší potřeby jak produkčních provozů, tak balicích linek. Stroje pro paletizaci a depaletizaci jsou spolehlivé a výkonné a do budoucna vám ušetří značné náklady.

Robotizace


Manipulační linky pro betonářský i potravinářský průmysl

V nabídce TERAMEX, s.r.o. najdete jak klasickou paletizační techniku, tak rovněž takzvané magnetické paletizátory a depaletizátory, které se často používají například pro manipulaci s plechovkami. Další skupina produktů, tedy manipulační linky, jsou složeny hned z několika strojů vykonávajících daný úkon. TERAMEX, s.r.o. má v nabídce dva hlavní typy těchto manipulačních linek, a to manipulační linky betonových výrobků a manipulační linky pro potravinářský průmysl.


Dopravníky a dopravníkové systémy, které se vám přizpůsobí

Užitečným pomocníkem obstarávajícím přesun zboží jsou také známé dopravníky. Také dopravníkové systémy můžeme bez problémů přizpůsobit vašim potřebám - je možné jej tak použít jak ve skladu, provozu, tak i výrobě. Při volbě daného dopravníku přitom záleží vždy na tom, s jakým typem zboží či výrobků si budete přát manipulovat. Pro přehlednost uvádíme základní kategorie dopravníků, které v naší nabídce najdete:

- destičkové dopravníky
- modulární dopravníky
- pásové dopravníky
- dopravníky řemenové i řetězové
- nebo válečkové dopravníky

Pro detailnější informace o specialistovi na manipulační techniku, paletizaci a depaletizaci, společnost Teramex, s.r.o. Hustopeče, navštivte přímo webové stránky společnosti. Najdete zde také podrobnou fotodokumentaci toho, jak jednotlivé paletizátory nebo dopravníky vypadají.

Manipulační technika


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.teramex.cz

Vydáno 02.12.2014
194 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Manipulační technika od robotizace po dopravníky
Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace
Kvalitní výrobní proces je nejen zásluhou profesionality samotných pracovníků, ale také moderní výrobní technologie. Do ní patří manipulační a další technika vysoké kvality, která podporuje celkový chod průmyslových firem. O manipulační a paletizační technologii jako i depaletizaci a robotizaci se ...
PODSTRÁNKY

Robotizace

Robotizace
Nabídka robotizace ve skladovacích procesech, paletizace a depaletizace

Paletizační technika

Paletizační technika
Paletizační technika, automatizace produkčních provozů a balicích linek

Manipulační linky

Manipulační linky
Spolehlivé manipulační linky pro betonářský a potravinářský průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TERAMEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERAMEX s.r.o.
www.teramex.cz
Adresa

Adresa

Vinařská 1410/16
Hustopeče u Brna 693 01

trading@teramex.cz
+420 519 414 910


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha