Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

TERAMEX s.r.o.

Paletizační a depaletizační technika a technologie, paletizační manipulátory

TERAMEX s.r.o.
Paletizace a manipulační technika vám pomohou ušetřit

Co je to Teramex? Pokud bychom měli odpovědět stručně, tak řečeno třemi slovy je to "dodavatel manipulační techniky". Společnost se totiž specializuje na projektování a dodávky strojních zařízení používaných nejčastěji v potravinářském a betonářském průmyslu. Jaká to jsou? To hlavní ve výrobním programu společnosti TERAMEX, s.r.o. představují automatické paletizační manipulátory a dopravníkové systémy.

Teramex manipulační technika

Paletizace a depaletizace - na kvalitě si dáváme záležet

Na začátku každého kvalitního výrobku, ať už z oblasti manipulační technika, paletizace, depaletizace nebo robotizace, je vysoce odborná projekční a konstrukční práce. Aby mohla být naše manipulační technika pro váš provoz opravdu efektivní, sledujeme nejnovější trendy a své poznatky přizpůsobujeme potřebám a požadavkům uživatele. Tak vzniká první krok - tedy základy pro výrobu strojů a zařízení pro paletizaci nebo manipulační techniku.

Paletizace


Robotizace a paletizační technika pro úsporu času i financí

Vytváření a údržba pracovních týmů jsou v každé firmě poměrně náročnými procesy. V potravinářství nebo betonářství však díky paletizaci a depaletizaci můžete ušetřit spoustu energie, která se vám bude hodit v jiných oblastech vašeho podnikání. Paletizační a depaletizační technika velmi efektivně řeší potřeby jak produkčních provozů, tak balicích linek. Stroje pro paletizaci a depaletizaci jsou spolehlivé a výkonné a do budoucna vám ušetří značné náklady.

Robotizace


Manipulační linky pro betonářský i potravinářský průmysl

V nabídce TERAMEX, s.r.o. najdete jak klasickou paletizační techniku, tak rovněž takzvané magnetické paletizátory a depaletizátory, které se často používají například pro manipulaci s plechovkami. Další skupina produktů, tedy manipulační linky, jsou složeny hned z několika strojů vykonávajících daný úkon. TERAMEX, s.r.o. má v nabídce dva hlavní typy těchto manipulačních linek, a to manipulační linky betonových výrobků a manipulační linky pro potravinářský průmysl.


Dopravníky a dopravníkové systémy, které se vám přizpůsobí

Užitečným pomocníkem obstarávajícím přesun zboží jsou také známé dopravníky. Také dopravníkové systémy můžeme bez problémů přizpůsobit vašim potřebám - je možné jej tak použít jak ve skladu, provozu, tak i výrobě. Při volbě daného dopravníku přitom záleží vždy na tom, s jakým typem zboží či výrobků si budete přát manipulovat. Pro přehlednost uvádíme základní kategorie dopravníků, které v naší nabídce najdete:

- destičkové dopravníky
- modulární dopravníky
- pásové dopravníky
- dopravníky řemenové i řetězové
- nebo válečkové dopravníky

Pro detailnější informace o specialistovi na manipulační techniku, paletizaci a depaletizaci, společnost Teramex, s.r.o. Hustopeče, navštivte přímo webové stránky společnosti. Najdete zde také podrobnou fotodokumentaci toho, jak jednotlivé paletizátory nebo dopravníky vypadají.

Manipulační technikaVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.teramex.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.

Vydáno 18.07.2014
Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Manipulační a paletizační technologie, depaletizace, robotizace

Kvalitní výrobní proces je nejen zásluhou profesionality samotných pracovníků, ale také moderní výrobní technologie. Do ní patří manipulační a další technika vysoké kvality, která podporuje celkový chod průmyslových firem. O manipulační a paletizační technologii jako i depaletizaci a robotizaci se postará firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích.

Vydáno 08.11.2017Vydáno 02.12.2014
160 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2020

Robotizace

Robotizace

Nabídka robotizace ve skladovacích procesech, paletizace a depaletizace

Paletizační technika

Paletizační technika

Paletizační technika, automatizace produkčních provozů a balicích linek

Manipulační linky

Manipulační linky

Spolehlivé manipulační linky pro betonářský a potravinářský průmysl