Výroba přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Sortiment rozvaděčů, přípojkových a dalších skříní patří k důležitému vybavení pro další provoz například veřejného osvětlení, telekomunikací, distribučních sítí a podobně. Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu včetně dlouholetých zkušeností, tak vám je poskytne firma ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o.

Sortiment rozvaděčů, přípojkových a dalších skříní

Flexibilní výroba dle požadavků zákazníků

Firma EL PLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. navazuje na několikaletou tradici výroby přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů v ČR. Tradiční materiály byly nahrazeny materiálem SMC, který splňuje náročná kritéria evropských norem jako EIC atd. Obsah jednotlivých typů rozvaděčů je rovněž české výroby a odpovídá evropským normám. Firma má ve svém sortimentu více jak 1000 položek a provádí také úpravy a modifikaci rozvaděčů a kompletní výrobu na zakázku. Je významným dodavatelem rozvaděčů do technologií Českých drah, telekomunikací, fotovoltaických elektráren a dalších odvětví energetiky a elektrotechniky.

Kvalitní sortiment splňující evropské normy


Široký sortiment kvalitní výroby

V přehledném katalogu výroby produktů společnosti najdete sortiment jako rozpojovací jistící skříně, přípojkové skříně, sestavy pro rodinné domy, elektroměrové rozvaděče, plynoměrové skříně, rozvaděče se svodiči přepětí, staveništní rozvaděče, rozvaděče pro veřejné osvětlení, prázdné skříně, pilíře a sokly pro skříně, rámečky s dvířky a další příslušenství. Součástí služeb je i montáž prováděna vyškoleným personálem se zkušenostmi v oboru a prokazatelnou praxí.

Výroba i na míru zákazníkovi


Zakázková výroba splňující požadavky zákazníka

Vzhledem k flexibilitě společnosti firma poskytuje také zakázkovou výrobu k optimalizování konstrukce s ohledem na požadavky zákazníka. Zakázkové řešení umožňuje snížení pořizovacích nákladů na rozvaděč. Získáte kompletní řešení s individuálním přístupem, kvalitní a funkční zařízení šité na míru a velice dobrý poměr ceny a kvality.Vydáno 13.05.2018
113 Zhlédnutí
Topováno 27.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozvaděče aneb základ zavedení elektrické energie nejen do domácností

Rozvaděče aneb základ zavedení elektrické energie nejen do domácností
Elektrické rozvaděče tvoří naprostý základ pro zavedení elektřiny do všech objektů. Tyto, nejčastěji plastové skříně, jsou plné drátů, ale současně musí být vybaveny určitými funkčními prvky dle zaměření rozvaděče. Plastové skříně tohoto zaměření vyrábí v České republice firma Elplast – KPZ ...
PODSTRÁNKY

Vývoj rozvaděčů

Vývoj rozvaděčů
Vývoj kvalitních a certifikovaných přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů
Výroba rozvaděčů a jistících skříní, 20 let zkušeností v oboru výroby a vývoje

Rozvaděče na zakázku

Rozvaděče na zakázku
Zakázková výroba rozvaděčů, individuální požadavky klienta, špičková kvalita za skvělou cenu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o. vývoj a výroba rozváděčů
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o.
www.elplast-kpz.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog produktů
Adresa

Adresa

č.p. 45
Mlečice 338 08

info@elplast-kpz.cz
+420 371 796 599


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInSkypeARES
captcha