Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice
www.vrakovistekunovice.czAutovrakoviště

Autovrakoviště

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Použité náhradní díly

Použité náhradní díly

Prodej použitých náhradních autodílů na autovrakovišti v Kunovicích


Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel

Autovrakoviště Kunovice – ekologická likvidace a zrušení povinného ručení

Společnost Salvage-UH s.r.o. – autovrakoviště Kunovice působí na trhu již od roku 2010. Poskytuje široký sortiment služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel, provozuje autovrakoviště, výkup ojetých a havarovaných vozidel, prodej použitých plně funkčních náhradních dílů, odtahovou službu. Díky včasné likvidaci nepojízdných a nepoužívaných vozidel se vyhnete pokutám z ČKP, které vám hrozí při neplacení povinného ručení. Neprošli jste STK? Je potřebné okamžité odhlášení vozidla a odnesení SPZ do depozita. Při neodhlášení vás čekají problémy v podobě placení, dokazování a dohledávání dokumentů.

Včasná likvidace autovraků


Vyřazení vozidla z provozu

Neplacení povinného ručení k registrovanému vozu se vám nemusí vůbec vyplatit. Čeká vás výzva k úhradě z ČKP a k tomu slušná sankce za neplnění povinností, které jsou dány ze zákona. Důvodů k neplacení povinného ručení je celá řada, a pokud je to i váš případ, je potřebné udělat patřičné kroky, abyste se vyhnuli problémům s ČKP. Jedná se o případy jako nepoužívání vozidla, využívání vozu pouze určité dny v roce, nepojízdný vůz či autovrak a podobně. V případě, že se jedná o vozidlo, které je staré, nepojízdné a neopravitelné, je čas na ekologickou likvidaci, kterou vám zařídí Autovrakoviště Kunovice.

Ekologická likvidace vozidel


Co s vozidlem, které nesplňuje podmínky pro provoz?

V takovém případě je potřebné si zařídit ekologickou likvidaci. Autovrakoviště Kunovice se postará o veškeré úkony spojené s touto činností a také o odtah vozidla. Vystaví vám zdarma potvrzení pro odbor evidence motorových vozidel. Na základě tohoto potvrzení můžete vozidlo vyřadit z provozu a zrušit tak i povinné ručení.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Neprošli jste STK nebo máte vozidlo zcela na odpis? Takové vozidlo již na silnice nepatří a zbavit se ho můžete zcela jednoduše. Autovrakoviště Kunovice se již od roku 2010 stará o likvidaci takto odepsaných vozidel. Jistě oceníte, že vám zdarma vystaví potvrzení pro odbor evidence motorových vozidel, díky kterému vyřadí váš vůz z provozu. V případě, že nemáte nepojízdný vůz jak dopravit na místo, tak můžete využít odtahovou službu, kterou naše autovrakoviště poskytuje.

Vydáno 22.05.2017Vydáno 23.05.2018
107 Zhlédnutí
Topováno 20.11.2018