Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Salvage-UH s.r.o. Autovrakoviště Kunovice

Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel

Autovrakoviště Kunovice – ekologická likvidace a zrušení povinného ručení

Společnost Salvage-UH s.r.o. – autovrakoviště Kunovice působí na trhu již od roku 2010. Poskytuje široký sortiment služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel, provozuje autovrakoviště, výkup ojetých a havarovaných vozidel, prodej použitých plně funkčních náhradních dílů, odtahovou službu. Díky včasné likvidaci nepojízdných a nepoužívaných vozidel se vyhnete pokutám z ČKP, které vám hrozí při neplacení povinného ručení. Neprošli jste STK? Je potřebné okamžité odhlášení vozidla a odnesení SPZ do depozita. Při neodhlášení vás čekají problémy v podobě placení, dokazování a dohledávání dokumentů.

Včasná likvidace autovraků


Vyřazení vozidla z provozu

Neplacení povinného ručení k registrovanému vozu se vám nemusí vůbec vyplatit. Čeká vás výzva k úhradě z ČKP a k tomu slušná sankce za neplnění povinností, které jsou dány ze zákona. Důvodů k neplacení povinného ručení je celá řada, a pokud je to i váš případ, je potřebné udělat patřičné kroky, abyste se vyhnuli problémům s ČKP. Jedná se o případy jako nepoužívání vozidla, využívání vozu pouze určité dny v roce, nepojízdný vůz či autovrak a podobně. V případě, že se jedná o vozidlo, které je staré, nepojízdné a neopravitelné, je čas na ekologickou likvidaci, kterou vám zařídí Autovrakoviště Kunovice.

Ekologická likvidace vozidel


Co s vozidlem, které nesplňuje podmínky pro provoz?

V takovém případě je potřebné si zařídit ekologickou likvidaci. Autovrakoviště Kunovice se postará o veškeré úkony spojené s touto činností a také o odtah vozidla. Vystaví vám zdarma potvrzení pro odbor evidence motorových vozidel. Na základě tohoto potvrzení můžete vozidlo vyřadit z provozu a zrušit tak i povinné ručení.Vydáno 23.05.2018
493 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel
Neprošli jste STK nebo máte vozidlo zcela na odpis? Takové vozidlo již na silnice nepatří a zbavit se ho můžete zcela jednoduše. Autovrakoviště Kunovice se již od roku 2010 stará o likvidaci takto odepsaných vozidel. Jistě oceníte, že vám zdarma vystaví potvrzení pro odbor evidence motorových ...
PODSTRÁNKY

Autovrakoviště

Autovrakoviště
Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace autovraků
Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Použité náhradní díly

Použité náhradní díly
Prodej použitých náhradních autodílů na autovrakovišti v Kunovicích
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Salvage-UH s.r.o. Autovrakoviště Kunovice
WEBOVÁ STRÁNKA
Salvage-UH s.r.o.
www.vrakovistekunovice.cz
Adresa

Adresa

Na Záhonech 1467
Kunovice 686 04

salvage-uh@seznam.cz
+420 605 040 635


Najdete nás také zde:

ARES
captcha