Rozvážka obědů a denního menu pro seniory a firmy, catering

Šárka Sendlerová Catering & jídelna Raduň

Rozvážka obědů a denního menu pro seniory a firmy, catering

Šárka Sendlerová
Catering & jídelna RaduňObčerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Hospoda u Mostu & v Brance.

Odpolední menu pro firmy i jednotlivce

Každodenní jídlo až domů

Lidé mají mnoho důvodů, proč se jim nechce (nebo nemohou) vařit teplá jídla každodenně doma. Senioři chtějí mít svůj klid anebo to už nezvládají a mladší ročníky zase nemají dostatek času. Pro potřeby všech hladovějících nabízejí cateringové společnosti možnost kvalitně se najíst v pohodlí domova či kanceláře. Firma HOSPODA U MOSTU & CATERING v Brance v okrese Opava nabízí závodní stravování s možností dovozu přímo do místa určení. Denní menu je složené z polévky a poté si můžete vybrat ze dvou až tří jídel.

Závodní stravování - odpolední menu pro firmy i jednotlivce,


Studené i teplé pohoštění na oslavy

Na vývařovny a kuchyně jsou dnes kladeny vysoké nároky. Nejen od samotných strávníků, ale také musejí procházet různými kontrolami. Cateringová firma Šárky Sendlerové disponuje zcela novou kuchyní, která všechny podmínky bezezbytku splňuje. Kromě každodenního oběda (či večeře) můžete využít nabídku dovozu studeného pohoštění, které přijde velice vhod na různých firemních akcích nebo i rodinných oslavách. Umíte si například představit, že k vám přijedou nečekaně hosté a vy nemáte doma nic, co byste jim mohli nabídnout? A přitom stačí jen zvednout telefon, nebo zapnout počítač a obložené chlebíčky, bagety, obložené mísy, pečená kolena, budou na cestě k vám.

Odpolední menu pro firmy i jednotlivce, s odvozem - rozvozem až k vám


Svatební tabule se vším všudy

Cateringové firmy využívají v poslední době v hojné míře i různé podniky, které tímto způsobem ušetří čas svých zaměstnanců. To se jim zajisté bohatě vrátí tím, že pracovní nasazení je po dostatečném odpočinku a chutném teplém jídle jistě mnohem větší a efektivnější. Cateringové služby by určitě nebyly kompletní, pokud by v jejich nabídce chybělo občerstvení na oslavy nejdůležitější. Svatební tabule přijde komplet se vším všudy v ten pravý okamžik. Chybět nebude (kromě jídla) ani květinová výzdoba nebo slavnostní ubrusy. Obáváte se, že budete mít málo nádobí? Zbytečně. I na to Šárka Sendlerová myslí a není pro ni problém dostačené množství zapůjčit.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Hospodu u Mostu z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.

Vydáno 22.04.2016Vydáno 28.05.2018
216 Zhlédnutí