Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Catering & jídelna Raduň.

Odpolední menu pro firmy i jednotlivce - Catering & jídelna Raduň

Každodenní jídlo až domů

Lidé mají mnoho důvodů, proč se jim nechce (nebo nemohou) vařit teplá jídla každodenně doma. Senioři chtějí mít svůj klid anebo to už nezvládají a mladší ročníky zase nemají dostatek času. Pro potřeby všech hladovějících nabízejí cateringové společnosti možnost kvalitně se najíst v pohodlí domova či kanceláře. Firma Catering & jídelna Raduň v okrese Opava nabízí závodní stravování s možností dovozu přímo do místa určení. Denní menu je složené z polévky a poté si můžete vybrat ze dvou až tří jídel.

Závodní stravování - odpolední menu pro firmy i jednotlivce


Studené i teplé pohoštění na oslavy

Na vývařovny a kuchyně jsou dnes kladeny vysoké nároky. Nejen od samotných strávníků, ale také musejí procházet různými kontrolami. Cateringová firma Šárky Sendlerové disponuje zcela novou kuchyní, která všechny podmínky bezezbytku splňuje. Kromě každodenního oběda (či večeře) můžete využít nabídku dovozu studeného pohoštění, které přijde velice vhod na různých firemních akcích nebo i rodinných oslavách. Umíte si například představit, že k vám přijedou nečekaně hosté a vy nemáte doma nic, co byste jim mohli nabídnout? A přitom stačí jen zvednout telefon, nebo zapnout počítač a obložené chlebíčky, bagety, obložené mísy, pečená kolena, budou na cestě k vám.

Odpolední menu pro firmy i jednotlivce, s odvozem - rozvozem až k vám


Svatební tabule se vším všudy

Cateringové firmy využívají v poslední době v hojné míře i různé podniky, které tímto způsobem ušetří čas svých zaměstnanců. To se jim zajisté bohatě vrátí tím, že pracovní nasazení je po dostatečném odpočinku a chutném teplém jídle jistě mnohem větší a efektivnější. Cateringové služby by určitě nebyly kompletní, pokud by v jejich nabídce chybělo občerstvení na oslavy nejdůležitější. Svatební tabule přijde komplet se vším všudy v ten pravý okamžik. Chybět nebude (kromě jídla) ani květinová výzdoba nebo slavnostní ubrusy. Obáváte se, že budete mít málo nádobí? Zbytečně. I na to Šárka Sendlerová myslí a není pro ni problém dostačené množství zapůjčit.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cateringradun.cz/

Vydáno 28.05.2018
556 Zhlédnutí
Topováno 03.06.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce
Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Catering & jídelna Raduň z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.
PODSTRÁNKY

Cateringové služby

Cateringové služby
Cateringové služby na společenských akcích v Opavě, Hradci nad Moravicí

Pohoštění na společenské akce

Pohoštění na společenské akce
Příprava lahůdek a pokrmů na firemní akce, hostiny, rauty, bankety, oslavy

Jídelna

Jídelna
Jídelní lístek s obědovým menu na cateringradun.cz, rozvoz obědů, závodní stravování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Šárka Sendlerová Catering & jídelna Raduň
WEBOVÁ STRÁNKA
Šárka Sendlerová
www.cateringradun.cz
Adresa

Adresa

Poštovní 239
Raduň 747 61

sarkasendlerova@seznam.cz
+420 775 399 229


Najdete nás také zde:

ARES
captcha