Prevence je v protipožární ochraně nejdůležitější

Požární technika je účinná pouze v tom případě, pokud je v perfektním pořádku. Ušetřete si tedy starosti a svěřte tuto záležitost do rukou odborníkům, kteří nic nepřehlédnou. Firma Požární technika KOMET s.r.o. se o správnou funkci vaší požární techniky postará.

Kontrola požární techniky a zařízení, Kolín

Pravidelná kontrola hasicích zařízení

Je všeobecně známo, že v případě boje s jedním z nejnebezpečnějších živlů je nejlepší ochranou prevence. Každá veřejná budova má tedy vybavení požární technikou. Aby v případě ohrožení mohla plnit svou funkci, je zapotřebí její pravidelná kontrola a údržba. Společnost Požární technika KOMET s.r.o., provádí kontroly a opravy pojízdné, přenosné i ruční požární techniky. Kromě toho se snaží hasicí techniku co nejlepším způsobem modernizovat a udržovat v takovém stavu, aby plně odpovídala nejnovějším zákonným normám. V případě zanedbání by mohlo dojít k nenapravitelným škodám na majetku a v tom horším případě i na životech.

Kontrola požární techniky a zařízení, Kolín


Veškerý servis požární techniky

Na základě smlouvy firma udržuje svému klientovi protipožární techniku v perfektním stavu. Pokud některé zařízení vyžaduje opravu, je odvezeno do firemní dílny a po renovaci opět vráceno do pohotovostními stavu. Jestliže jsou některé hasící prostředky vyřazeny z provozu, pak firma dodá ekvivalentní náhradu. Nehrozí tedy žádné nebezpečí, že by klient zůstal jen okamžik bez ochrany. Důležitou součástí protipožární ochrany jsou i vodovody a hydranty. Po kontrole těchto zařízení je vystavena revizní zpráva. Chybí-li některé komponenty, pak firma Požární technika KOMET s.r.o. vše doplní. Pochopitelně včetně hadic a proudnic. Co není možné opravit na místě, odveze se do dílny.

Servis požární techniky a zařízení, Kolín


Kontrola a okamžitá náprava

K protipožární ochraně pochopitelně patří také vozový park. Automobilovou výbavu potřebují především profesionální a dobrovolní hasiči, kteří zasahují v terénu. Proto se hasičské vozy a jiná pojízdná požární technika musí pravidelně kontrolovat a závady opravovat. Firma, která má dlouholeté znalosti a zkušenosti, provádí i efektivní úpravy a modernizaci. Kromě preventivních kontrol a oprav se můžete na firmu obrátit i v případě, že se potřebujete novou technikou (například ručními hasicími přístroji) teprve vybavit.Vydáno 29.05.2018
135 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Opravy a modernizace požární techniky nebo repase hasičských vozidel? Požární technika Komet s.r.o. se zaměřuje na vše

Opravy a modernizace požární techniky nebo repase hasičských vozidel? Požární technika Komet s.r.o. se zaměřuje na vše
Nutný zásah na nic nečeká. Ten přichází velice rychle a v podstatě z ničeho nic. Jakmile nastane závažná situace už nemáme čas něco řešit nebo dolaďovat poslední detaily. Musíme zkrátka jednat, proto si vše musíme dopředu připravit.

Požární technika KOMET Kolín – prodej i opravy hasicích přístrojů

Požární technika KOMET Kolín – prodej i opravy hasicích přístrojů
Myslíte si, že nepotřebujete hasicí přístroje? Oheň může vypuknout kdykoli, kdekoli a velmi rychle se šířit. Způsobené škody jsou nepříjemné a mnohdy i fatální. Nepodceňujte riziko požáru a vybavte se hasicími přístroji. Pomůže vám Požární technika KOMET, s.r.o. z obce Pečky v okrese Kolín.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Požární technika KOMET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Požární technika KOMET s.r.o.
www.pozarnitechnikakomet.cz
Adresa

Adresa

Petra Bezruče 1031
Pečky 289 11

komet.pecky@centrum.cz
+420 321 785 005


Najdete nás také zde:

ARES
captcha