Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.

Technické látky, Eifler, spol. s r.o.

Široký sortiment látek a tkanin

Pro potřeby podnikatelů i pro domácí využití nabízí firma Eifler, která sídlí v Praze 9, čalounické a potahové látky všeho druhu. Výběr je velmi široký a každý zákazník si může zvolit to pravé podle barev, vzorů nebo účelu využití. Sortiment je rozdělený do různých kategorií – potahové látky, mikroplyše, plyše, gobelíny, žinylky a dekorační látky. Velký výběr je i v imitacích nebo pravých kůžích, kde najdete kůži plastickou, přírodní nebo známé a oblíbené koženky. Další kategorií, která je plně zastoupena, jsou látky, mezi které patří ubrusovina, stanové plátno, plachtovina, maskáčovina, malířská a žehlicí plátna.

Sortiment látek a tkanin


V nabídce jsou i netradiční materiály

Pro amatérské i profesionální potřeby potahování lehátek, matrací nebo výroby slunečníků jsou v nabídce speciální látky, které jsou přímo k těmto účelům určené. Patří sem režné plátno, slunečníkovina, šusťákovina, lehátkovina, povlakovina, matracový damašek a samet. Zvláštní kategorii tvoří materiály, které se teprve dostávají na výsluní zájmu nebo byly v minulosti trochu zapomenuty. V tomto pomyslném regálu najdete africkou trávu (Afrik), jutu řídkou i hustou, drť, filc-plsť.

Prodej technických látek a tkanin


Oblíbený gumokokos za nízké ceny

Kromě uvedených tkanin a materiálů u firmy Eifler naleznete i široký sortiment molitanových a gumokokosových desek. Jsou vhodné pro výrobu kvalitních a zdravotně nezávadných matrací. Molitanové desky a molitany hledejte v metráži, kde vás překvapí velký výběr z hlediska šířky, tvrdosti a tuhosti. Gumokokos je také znám pod názvem gumožíně nebo jednoduše kokosová deska. Používá se také v kombinaci s klasickými molitany, kde zastává úlohu výztuhy. Společnost Eifler je přímý dovozce gumokokosových desek, proto je nabízí za opravdu skvělé ceny. Sortiment doplňují i další materiály, mezi které patří latex, vata nebo brusné kovové vaty. Prodejna společnosti Eifler se zabývá jak velkoobchodním, tak i maloobchodním prodejem a je schopna uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.calounickematerialy.cz

Vydáno 18.06.2018
1258 Zhlédnutí
Topováno 30.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zdravotní matrace na míru Praha - přesně podle Vašich potřeb

Zdravotní matrace na míru Praha - přesně podle Vašich potřeb
Zdravý spánek je základním předpokladem spokojeného života. Největší vliv na kvalitu spánku má nikoliv postel jako taková, nýbrž právě matrace. Investovat do kvalitní zdravotní matrace na míru je tedy opravdu základem. Vyberte si tu nejlepší přímo do své ložnice ze sortimentu tradiční společnosti ...

Čalounické a restaurátorské práce i prodej čalounického materiálu v Praze

Čalounické a restaurátorské práce i prodej čalounického materiálu v Praze
Pražské čalounictví Eifler, spol. s r. o. působí na trhu již od roku 1992. Za dobu svého působení se společnost vyprofilovala do dvou oblastí. Čalounictví jednak zajišťuje profesionální čalounické práce a renovaci nábytku, jednak se zabývá prodejem čalounických potřeb a látek. Ať už potřebujete ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Eifler, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Eifler, spol. s r.o.
www.calounickematerialy.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 13
Praha 9 190 00

eifler@seznam.cz
+420 739 449 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha