Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Pro zdravý růst stromů a keřů společnost TerraCottem CZ, s.r.o. vyvinula novinku kondicionér TerraCottem Arbor.

TerraCottem Arbor – pro lepší růst stromů a keřů

TerraCottem Arbor – nejnovější půdní kondicionér

TerraCottem je značka speciálně vyvinutých půdních kondicionérů, které jsou patentovanou směsí více jak dvaceti složek různých skupin a které napomáhají růstu rostlin synergickou cestou. Kromě speciálních kondicionérů Universal, Complement a Turf, které jsou určené pro konkrétní potřeby, byl vyvinutý nový speciální půdní kondicionér TerraCottem Arbor. Jeho účinky jsou určeny pro sázení stromů a keřů.

TerraCottem Arbor – pro lepší růst stromů a keřů


Nové složení pro ještě kvalitnější účinky

Hlavním složením novinky TerraCottem Arbor jsou polyakrylové polymery nové generace. Kromě toho zahrnují huminové kyseliny, kterých důležitost spočívá ve zvýšení schopnosti zadržovat vodu, strukturu půdy a mikrobiologickou aktivitu. Dalším specifikem jsou hnojiva, která jsou určena speciálně pro stromy a keře včetně vyváženého počátečního hnojiva a syntetického dusíkatého hnojiva. Díky tomu dochází k snadnému aklimatizování stromů na výsadbovém místě, je podporovaný růst kořenů a rostlin a zvýšená míra přežití stromů. Snižují se také náklady na přesazování.

Kvalitní podpora pro výsadbu


TerraCottem Arbor a jeho největší výhody

Aplikace této novinky je určena na výsadbu stromů a keřů a to přímo při samotném sázení. Největšími výhodami použití jsou zdravější rostliny a vyšší výnosy, zvýšená míra přežití, vodní kapacita půdy, úspora vody, silnější a hlubší růst kořenů, rychlejší a rovnoměrné založení rostlin, větší odolnost vůči nemocem a stresu ze sucha, efektivnější využití hnojiv, umožnění růstu rostlin v degradovaných, zasolených nebo neúrodných půdách.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ceskokvete.cz/

Vydáno 29.11.2018
200 Zhlédnutí
Topováno 15.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rohože pro zpevnění štěrku – voštinové rohože NIDAGRAVEL

Rohože pro zpevnění štěrku – voštinové rohože NIDAGRAVEL
Potřebujete příjemným způsobem vyřešit povrch přístupové cesty, zahrady, parkovací či jiné plochy? V případě, že hledáte nejen kvalitu, ale také výjimečnost, tak se můžete spolehnout na štěrkové rohože NIDAGRAVEL, které poskytují pevnost, stabilitu povrchu a také estetický design.

Půdní kondicionéry TerraCottem – různé druhy na podporu růstu rostlin

Půdní kondicionéry TerraCottem – různé druhy na podporu růstu rostlin
Pěstování rostlin, keřů a dřevin obnáší nejen samotné sázení či zalévání, ale také kontrolu nad zdravým růstem pěstovaných rostlin a plodů. Tento proces a ochranu proti chorobám rostlin podporují nové technologie, ze kterých vycházejí i půdní kondicionéry TerraCottem.
PODSTRÁNKY

Půdní kondicionery

Půdní kondicionery
Půdní kondicionery TerraCottem pro výživu rostlin, keřů a stromů

Mobiliář do měst a obcí

Mobiliář do měst a obcí
Mobiliář do měst a obcí – květinová dekorace v samozavlažovacích sestavách

Květinové cibule, mechanizované sázení

Květinové cibule, mechanizované sázení
Odolné květinové cibule na záhony do měst a parků, mechanizované sázení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TERRACOTTEM Česko kvete MV s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERRACOTTEM
www.terracottem.com
Adresa

Adresa

Václavov 730/1
Miroslav 671 72

info@ceskokvete.cz
+420 777 762 521


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha