Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů

Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Projekt výstavby nového výrobního závodu a komplexní nabídka silo systémů a gravimetrických dávkovačů

Společnost Remiva, s.r.o. působí v oblasti plastikářského průmyslu již více jak 20 let a je předním výrobcem technických compoundů, plastových regranulátů a poskytovatelem dalších služeb v oblasti recyklace, testování a R&D. Kromě toho je výhradním zástupcem izraelské společnosti Sysmetric.

Gravimetrické systémy - REMIVA, s.r.o.

Partner pro zajištění komplexní dopravy materiálu, výstavby sítí a gravimetrických dávkovačů

Společnost Remiva, s.r.o. jako firma s dlouholetou tradicí v oblasti plastikářského průmyslu a výhradní zástupce izraelské společnosti Sysmetric byla vybrána pro spolupráci na výstavbě nového výrobního závodu Rompa Group v německém Leipheimu. Součástí spolupráce je dodávání kompletní periferie formou zajištění komplexní dopravy materiálu, výstavby sil a gravimetrických dávkovačů. Společnost Sysmetric je profesionální výrobce gravimetrických dávkovačů, line control systémů pro extrudery a také inženýrstvím v oblasti periférií plastikářských závodů. Jedná se o první společnost, pro kterou se Remiva, s.r.o. rozhodla dělat obchodní zastoupení. Důvodem bylo především to, že již tři z jejich technologií má firma ve vlastní výrobě a tím pádem je možné dodržovat veškerou firemní filozofii vůči zákazníkovi. Díky tomu může společnost Remiva, s.r.o. poskytnout evropskému zákazníkovi i alternativní řešení včetně zajímavých cen, vysoké kvality a robustnosti výrobků a především profesionální a lidský přístup. Právě díky těmto vlastnostem dokáže společnost svěřené projekty dotáhnout úspěšně do cíle.

Přední český výrobce v oblasti plastikářského průmyslu a výhradní zástupce


Široký sortiment silových systémů

V obchodním zastoupení společnosti Sysmetric jsou obsahem produktů a služeb silo systémy a gravimetrické dávkovače. Zákazníci mají možnost využít širokou paletu řešení venkovních i vnitřních silo systémů, které zajišťují kompletní manipulaci s materiály a dávkováním. Patří mezi ně takové produkty jako mobilní silo s rotačním ventilem, přívodní čerpadla a sortiment nakládacích fukarů, nakládací systémy pro různé zdroje materiálů jako například pytle, kontejnery a podobně. Dalším sortimentem silo systémů jsou hliníkové a nerezové trubky, senzory hladiny materiálu, oblouky z nerezové oceli a mnoho dalšího.

Venkovní a vnitřní silo systémy


Komplexní sortiment gravimetrických dávkovačů

Dalším komplexním sortimentem jsou gravimetrické dávkovače pro extruzi a vstřikování. Jedná se o CD Series, LW series a Gravicolors. V případě sortimentu gravimetrických dávkovačů CD Series jde o modulární gravimetrické tzv. batch systém dávkovače vhodné pro extruzi a vstřikování. LW Series jsou modely vhodné pro extruzi při potřebě dávkování 1000kg/h a více. Výběr je specifikovaný na verze od 2 až do 6 komponent. Gravicolors zastupují řešení pro Masterbatche a další varianty a jsou schopny dávkovat velice malé množství jak při vstřikování, tak i při extruzi. Moderní výrobní automatizace, která podporuje technologii automatického řízení v průmyslu a přináší značnou úsporu veškerých nákladů, urychlení práce a především kvalitu a přesnost. Společnost Remiva, s.r.o. je již od roku 2017 předním výrobcem těchto dávkovačů a komplexních efektivních řešení dopravy, míchání a dávkování surovin.

Gravimetrické dávkovače pro extruzi a vstřikování


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.remivagroup.cz/cz

Vydáno 15.07.2019
33 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Recyklace plastů má smysl. Remiva Group vám ukáže, jak můžete plastové granuláty prakticky využít

Recyklace plastů má smysl. Remiva Group vám ukáže, jak můžete plastové granuláty prakticky využít
Více než 17 let zkušeností v oboru recyklace plastů, profesionalita a rozličné obory činnosti, tak přesně to nabízí společnost Remiva Group. Díky zcela nové strategii a spojení několika firem vám nabízíme hned tři obory, ve kterých se na nás můžete spolehnout. Obrátit se na nás tak můžete nejen v ...

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů
Společnost Remiva group zažila velmi úspěšný rok 2017. V onom roce dosáhla vůbec nejvyššího obratu za posledních 10 let, celková produkce plastových granulátů přesáhla hranici 6500 tun, a také byly zrealizovány plánované investice do budov a strojů.
PODSTRÁNKY

Compoundy

Compoundy
Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Regranuláty

Regranuláty
Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nové PP compoundy s plnivem

Nové PP compoundy s plnivem
Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů
WEBOVÁ STRÁNKA
REMIVA, s.r.o.
www.remivagroup.cz
Adresa

Adresa

Komenského 834
Chropyně 768 11

info@remiva.cz
+420 573 358 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha