Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů

Prodej použitých, repasovaných strojů, opravy, repase drtičů, nožových mlýnů

Recyklace plastů má smysl. Remiva Group vám ukáže, jak můžete plastové granuláty prakticky využít

Více než 17 let zkušeností v oboru recyklace plastů, profesionalita a rozličné obory činnosti, tak přesně to nabízí společnost Remiva Group. Díky zcela nové strategii a spojení několika firem vám nabízíme hned tři obory, ve kterých se na nás můžete spolehnout. Obrátit se na nás tak můžete nejen v otázce recyklace plastů, my vyrábíme také plastové granuláty a regranuláty. REMIVA a CEPTUM, právě spojením těchto dvou firem do jedné vznikla Remiva Group. Díky tomuto propojení vám tak můžeme nabídnout zcela nové firemní strategie, rozsáhlejší a kvalitnější služby, rychlé vyřízení vašich zakázek a také větší profesionalitu. Ve společnosti Remiva Group tak zařídíme recyklace plastů, ale i výrobu drtě, plastových granulátů či regranulátů na zakázku. V případě, že nemáte v plánu odpad dále využít, ho od vás rádi odkoupíme a to ve formě plastů, fólií, textilií, prášků, profilů i trubek.

Recyklace plastových odpadů

REMIVA s.r.o. - jednička v oboru recyklace plastů

Úkol společnosti REMIVA je jasný – postarat se o váš plastový odpad, zajistit jeho recyklaci a efektivně ho využít. Jak toho dosáhnout? Je to jednoduché. Doneste nám svůj odpad a využijte odborné recyklace plastů. Poradíme si se všemi běžnými tvary a velikostmi plastů a to jak v případě klasicky používaných materiálů, tak v případě technologických plastů. Recyklace plastů probíhá formou drcení. Jedině tak totiž i z obyčejné PET lahve, fólie, drtě nebo textilie mohou vzniknout regranuláty nejrůznějších velikostí, které můžete využít v mnoha oborech.

Regranuláty - výroba


CEPTUM CZ – plastové granuláty s širokým využitím

Jak využít plast i po jeho recyklaci? Tak přesně tuto otázku si pokládají naše odborníci ve společnosti CEPTUM CZ. Odpověď zní plastové granuláty. Plastové granuláty, které nabízíme, šetří totiž nejen vaše náklady, ale i životní prostředí. Kvalitní plastové granuláty vám skvěle poslouží k další výrobě plastových i jiných produktů, nemusíte tak utrácet za nové materiály, stačí využít ty recyklované.Společnost CEPTUM CZ vám ale nabízí mnohem více, než pouze plastové granuláty. Víme, že v oboru recyklace plastů a jejich zpracování je nutné jít stále kupředu, ve výzkumném a vývojovém centru proto plasty nepřetržitě zkoumáme. Nabízíme vám i testování materiálu na zakázku a celou řadu měření. Obrátit se na nás tak můžete, pokud potřebujete změřit tavný index, vlhkost, typ plniva v plastu, nebo zjistit obsah nečistot v granulátech. K dispozici jsme vám ale i v případě spektrální analýzy plastů.

Plastové granuláty


Recyklace plastů, regranuláty i další služby

Ve společnosti CEPTUM CZ se snažíme poskytovat co nejkomplexnější služby všem zákazníkům. Také proto jsme v roce 2014 začali s výstavbou zcela nového logistického i administrativního centra. Najdete zde nejen vývojové středisko, ale na více než 11 000 m2 si budete moci také pronajmout kanceláře či skladové prostory.

Recyklace plastů a jejich následné využití, to je obor, o který se ve společnosti Remiva Group zajímáme již řadu let. Využijte naše rozličné služby i vy a poznejte, že i obyčejná PET lahev vám může nabídnout spoustu možností.

Recyklace plastů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.remivagroup.cz/cz

Vydáno 18.04.2015
388 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů
Společnost Remiva group zažila velmi úspěšný rok 2017. V onom roce dosáhla vůbec nejvyššího obratu za posledních 10 let, celková produkce plastových granulátů přesáhla hranici 6500 tun, a také byly zrealizovány plánované investice do budov a strojů.

Projekt výstavby nového výrobního závodu a komplexní nabídka silo systémů a gravimetrických dávkovačů

Projekt výstavby nového výrobního závodu a komplexní nabídka silo systémů a gravimetrických dávkovačů
Společnost Remiva, s.r.o. působí v oblasti plastikářského průmyslu již více jak 20 let a je předním výrobcem technických compoundů, plastových regranulátů a poskytovatelem dalších služeb v oblasti recyklace, testování a R&D. Kromě toho je výhradním zástupcem izraelské společnosti Sysmetric.
PODSTRÁNKY

Compoundy

Compoundy
Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Regranuláty

Regranuláty
Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nové PP compoundy s plnivem

Nové PP compoundy s plnivem
Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů
WEBOVÁ STRÁNKA
REMIVA, s.r.o.
www.remivagroup.cz
Adresa

Adresa

Komenského 834
Chropyně 768 11

info@remiva.cz
+420 573 358 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha