Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů

Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Recyklace plastů má smysl. Remiva Group vám ukáže, jak můžete plastové granuláty prakticky využít

Více než 17 let zkušeností v oboru recyklace plastů, profesionalita a rozličné obory činnosti, tak přesně to nabízí společnost Remiva Group. Díky zcela nové strategii a spojení několika firem vám nabízíme hned tři obory, ve kterých se na nás můžete spolehnout. Obrátit se na nás tak můžete nejen v otázce recyklace plastů, my vyrábíme také plastové granuláty a regranuláty. REMIVA a CEPTUM, právě spojením těchto dvou firem do jedné vznikla Remiva Group. Díky tomuto propojení vám tak můžeme nabídnout zcela nové firemní strategie, rozsáhlejší a kvalitnější služby, rychlé vyřízení vašich zakázek a také větší profesionalitu. Ve společnosti Remiva Group tak zařídíme recyklace plastů, ale i výrobu drtě, plastových granulátů či regranulátů na zakázku. V případě, že nemáte v plánu odpad dále využít, ho od vás rádi odkoupíme a to ve formě plastů, fólií, textilií, prášků, profilů i trubek.

Recyklace plastových odpadů

REMIVA s.r.o. - jednička v oboru recyklace plastů

Úkol společnosti REMIVA je jasný – postarat se o váš plastový odpad, zajistit jeho recyklaci a efektivně ho využít. Jak toho dosáhnout? Je to jednoduché. Doneste nám svůj odpad a využijte odborné recyklace plastů. Poradíme si se všemi běžnými tvary a velikostmi plastů a to jak v případě klasicky používaných materiálů, tak v případě technologických plastů. Recyklace plastů probíhá formou drcení. Jedině tak totiž i z obyčejné PET lahve, fólie, drtě nebo textilie mohou vzniknout regranuláty nejrůznějších velikostí, které můžete využít v mnoha oborech.

Regranuláty - výroba


CEPTUM CZ – plastové granuláty s širokým využitím

Jak využít plast i po jeho recyklaci? Tak přesně tuto otázku si pokládají naše odborníci ve společnosti CEPTUM CZ. Odpověď zní plastové granuláty. Plastové granuláty, které nabízíme, šetří totiž nejen vaše náklady, ale i životní prostředí. Kvalitní plastové granuláty vám skvěle poslouží k další výrobě plastových i jiných produktů, nemusíte tak utrácet za nové materiály, stačí využít ty recyklované.Společnost CEPTUM CZ vám ale nabízí mnohem více, než pouze plastové granuláty. Víme, že v oboru recyklace plastů a jejich zpracování je nutné jít stále kupředu, ve výzkumném a vývojovém centru proto plasty nepřetržitě zkoumáme. Nabízíme vám i testování materiálu na zakázku a celou řadu měření. Obrátit se na nás tak můžete, pokud potřebujete změřit tavný index, vlhkost, typ plniva v plastu, nebo zjistit obsah nečistot v granulátech. K dispozici jsme vám ale i v případě spektrální analýzy plastů.

Plastové granuláty


Recyklace plastů, regranuláty i další služby

Ve společnosti CEPTUM CZ se snažíme poskytovat co nejkomplexnější služby všem zákazníkům. Také proto jsme v roce 2014 začali s výstavbou zcela nového logistického i administrativního centra. Najdete zde nejen vývojové středisko, ale na více než 11 000 m2 si budete moci také pronajmout kanceláře či skladové prostory.

Recyklace plastů a jejich následné využití, to je obor, o který se ve společnosti Remiva Group zajímáme již řadu let. Využijte naše rozličné služby i vy a poznejte, že i obyčejná PET lahev vám může nabídnout spoustu možností.

Recyklace plastů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.remivagroup.cz/cz

Vydáno 18.04.2015
374 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů

Remiva group a Sysmetric ltd., kombinace kvalitních materiálů a technologií na českém trhu v oblasti gravimetrických dávkovačů a výroby compoundů
Společnost Remiva group zažila velmi úspěšný rok 2017. V onom roce dosáhla vůbec nejvyššího obratu za posledních 10 let, celková produkce plastových granulátů přesáhla hranici 6500 tun, a také byly zrealizovány plánované investice do budov a strojů.

Projekt výstavby nového výrobního závodu a komplexní nabídka silo systémů a gravimetrických dávkovačů

Projekt výstavby nového výrobního závodu a komplexní nabídka silo systémů a gravimetrických dávkovačů
Společnost Remiva, s.r.o. působí v oblasti plastikářského průmyslu již více jak 20 let a je předním výrobcem technických compoundů, plastových regranulátů a poskytovatelem dalších služeb v oblasti recyklace, testování a R&D. Kromě toho je výhradním zástupcem izraelské společnosti Sysmetric.
PODSTRÁNKY

Compoundy

Compoundy
Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Externí laboratoř

Externí laboratoř
Vývoj a výzkum, využití moderní technologie, pronájem skladů a kanceláří

Regranuláty

Regranuláty
Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů
WEBOVÁ STRÁNKA
REMIVA, s.r.o.
www.remivagroup.cz
Adresa

Adresa

Komenského 834
Chropyně 768 11

info@remiva.cz
+420 573 358 655


Najdete nás také zde:

ARES
captcha