Požární technika, která může zachránit život

I z maličkostí se může stát velká věc. Toto platí obzvláště u požárů. Stačí malá jiskřička a celý dům, louka nebo cokoliv jiného se může ocitnout v ohnivém sevření plamenů. Proto je potřeba mít neustále při sobě prostředky, kterými lze požár uhasit.


Účinné zbraně v boji s ohněm

Společnost Pavliš a Hartmann přesně ví, co je potřeba ke zkrocení ohnivého živlu. Vyrábí a prodává totiž požární a hasičskou techniku té nejvyšší kvality. Sortiment výrobků je široký a s jejich pomocí můžete uhasit cokoliv od malého plamínku až po rozsáhlé požáry. Využití této požární a hasičské techniky je tedy pestré – od jednotlivců, kteří mají vytopený sklep, přes firmy, které potřebují zaopatřit budovu protipožární technikou, až po hasičské stanice, které dennodenně bojují s ohnivými živly.

Pavliš a Hartmann své výrobky člení do několika kategorií: hydrantové systémy, požární čerpadla, požární proudnice, požární sport a další produkty. Výsledkem je pak komplexní protipožární systém, který zefektivňuje a zkracuje dobu boje s ohněm. Pro rychlý a snadný nákup stačí navštívit e-shop Pavliš a Hartmann, kde najdete vše potřebné přehledně na jednom místě.

Požární hadice, které nezklamou

Stěžejní technikou v boji proti ohni jsou požární hadice. Společnost Pavliš a Hartmann si to dobře uvědomuje, a proto zřídila vlastní výrobu požárních hadic, která sídlí v Týništi nad Orlicí. Kvalitní požární hadice jsou výsledkem skloubení nejmodernější technologie a týmu specialistů, kteří se podílí na jejich výrobě. Požární hadice se tkají na tkalcovských stavech, které jsou taktéž výrobky společnosti Pavliš a Hartmann. Výroba požárních hadic je tedy od začátku do konce v naší režii. Vy tedy máte záruku nejvyšší kvality, která je v průběhu výroby neustále kontrolována. Kromě požárních hadic u nás najdete i velký výběr hadicových spojek.

Kvalita prověřená léty

Už od roku 1991 reagujeme na aktuální potřeby hasičů a boje s ohněm. V té době totiž pánové Pavliš a Hartmann začali s výrobou protipožární techniky. V roce 1994 vznikla společnost Pavliš a Hartmann spol. s r. o. Jak čas plynul, firma se vyvíjela a rozšiřovala své portfolio o další a další výrobky. S množstvím produktů ale neklesala jejich kvalita. Velice dobře si totiž uvědomujeme, že jedině kvalitní technika, která vás v akci nezklame, může být jediným efektivním řešením při hašení požáru. Sídlo našeho závodu najdete ve Chvaleticích. Zásobujeme také slovenský trh naší pobočkou v Bratislavě.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.phhp.cz

Vydáno 01.09.2014
147 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly

Hasičská technika pomůže zkrotit přírodní živly
Oheň je dobrý sluha ale zlý pán, jak říká jedno známé přísloví. Umíme tedy využívat jeho potenciálu, ovšem na druhou stranu si na něj musíme také dávat dobrý pozor. Nerozdělávat oheň mimo dovolená místa, doma hlídat zapálené svíčky, nenechávat děti v blízkosti ohně bez dozoru. To jsou pouze některá ...

Požární čerpadla i motorové stroje nejen pro hasiče

Požární čerpadla i motorové stroje nejen pro hasiče
Čerpadla a stříkačky jsou nezbytnou výbavou pro hasiče. Vybraná protipožární technika musí být stoprocentně spolehlivá, aby i v případě ohrožení života pracovala naplno a nevypověděla službu. Po uhašení požáru či při živelných katastrofách jsou naplno využívány i ventilátory a elektrocentrály. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.
www.phhp.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

V Telčicích 249
Chvaletice 533 12

office@phhp.cz
+420 466 985 890


Najdete nás také zde:

ARES
captcha