Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

pujcovnakol@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 776 625 817

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Břeclavská 366
Lednice 691 44

Půjčovna kol - ideální volba pro vaši dovolenou v Lednicko-Valtickém areálu

Lednicko-Valtický areál je jedním z nejkrásnějších a nejbohatších kulturních krajů České republiky. Pokud chcete poznat jeho krásy na kole, půjčovna kol je tou pravou adresou pro vás. Firma se zabývá půjčováním jízdních kol, elektrokol a doplňků již od roku 2000. Nabízí kola různých typů a velikostí, včetně dětských kol, horských kol, krosových kol a vozíků za kola. Poskytuje také doplňkové služby, jako je úschovna zavazadel, parkoviště osobních vozů, organizace výletu, doprava kol na domluvené místo, drobný servis jízdních kol a poradenství o zajímavých místech k navštívení. Půjčovna kol se specializuje na organizované skupiny, jako jsou firemní akce nebo školní výlety, a dokáže zabezpečit až 97 jízdních kol. Přečtěte si více o tom, proč je půjčovna kol ideální volba pro vaši dovolenou v Lednicko-Valtickém areálu.

Půjčovna kol v Lednicko-Valtického areálu

Pokud plánujete dovolenou nebo výlet do Lednicko-Valtického areálu, jednoho z nejkrásnějších a nejbohatších kulturních krajů České republiky, určitě byste neměli vynechat možnost poznat jeho krásy na kole. Ať už chcete projet historické památky, romantické zákoutí, vinice nebo přírodní parky, půjčovna kol je tou pravou adresou pro vás.

Půjčovna kol je firma, která se zabývá půjčováním jízdních kol, elektrokol a doplňků v Lednicko-Valtickém areálu již od roku 2000. Má bohaté zkušenosti s půjčováním kol v regionu a dokáže uspokojit potřeby každého zákazníka. Nabízí kola různých typů a velikostí, včetně dětských kol, horských kol, krosových kol a vozíků za kola. Všechna kola jsou pravidelně servisována a kontrolována, takže si můžete být jisti jejich kvalitou a bezpečností.

Nabídka kol

Doplňkové služby půjčovny kol

Půjčovna kol poskytuje také doplňkové služby, které vám usnadní a zpříjemní vaši cyklojízdu. Můžete využít úschovnu zavazadel, parkoviště osobních vozů, organizaci výletu, dopravu kol na domluvené místo, drobný servis jízdních kol a poradenství o zajímavých místech k navštívení. Půjčovna kol se specializuje na organizované skupiny, jako jsou firemní akce nebo školní výlety, a dokáže zabezpečit až 97 jízdních kol. Pokud si chcete užít společnou zábavu s kolegy nebo přáteli, půjčovna kol je pro vás tou správnou volbou.

Doplňkové služby

Online rezervace kol

Půjčovna kol má webové stránky, kde je možné si online rezervovat kolo, zjistit ceník, tipy na výlet a kontaktní údaje. Rezervace je rychlá a snadná, stačí vyplnit formulář s požadovanými údaji a potvrdit objednávku. Půjčovna kol vám pak zašle potvrzení a instrukce na váš e-mail. Pokud máte jakékoli dotazy nebo speciální požadavky, můžete se obrátit na půjčovnu kol telefonicky nebo e-mailem.

Půjčovna kol je ideální volba pro vaši dovolenou v Lednicko-Valtickém areálu. Umožní vám poznat tento nádherný kraj na kole, bez starostí a s maximálním komfortem. Neváhejte a rezervujte si své kolo ještě dnes na [webových stránkách] půjčovny kol. Uvidíte, že to bude zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Rezervace kol


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:CykloturistikaJízdní kola a vybavení na cyklistiku

Podstránky

Půjčovna kol

Půjčovna kol Lednice, klasická kola dámská, pánská s online rezervací

Naplánujte si návštěvu Lednice, jednoho z nejkrásnějších zámků v Česku, a vyzkoušejte si jízdu na kole po okolní krajině Lednicko-valtického areálu. Půjčovna kol Lednice vám nabízí široký výběr kol různých typů a velikostí, které si můžete půjčit na hodinu, den nebo i déle. Ať už chcete projet zámecký park, navštívit minaret, jezdit po cyklostezkách nebo se vydat do sousedního Mikulova či Břeclavi nebo Hlohovce, najdete si u nás kolo podle svého gusta.

Půjčovna elektrokol

Půjčovna elektrokol Lednice, cyklovýlety na elektrokole po jižní Moravě

Pokud chcete prozkoumat jižní Moravu, Lednicko-valtický areál, Břeclav či Hlohovec na elektrokole, Půjčovna elektrokol Lednice je skvělou volbou. Máte na výběr dámská a pánská elektrokola, která si můžete pronajmout na hodinu, den nebo i déle. Rezervace kol je možná telefonicky nebo online na webu pujcovnakol.cz. Pokud si nejste jisti, jakou trasu si vybrat, rádi vám poradíme.

Půjčovna dětských kol, vozíků

Pronájem dětských horských kol, vozíků pro děti z Půjčovna kol Lednice

Pokud máte děti, které milují jízdu na kole, nebo si chcete s nimi udělat výlet po jižní Moravě, Půjčovna kol v Lednici je pro vás ideální. Zde si můžete půjčit kvalitní a bezpečná kola pro děti různých věkových kategorií. Kromě toho si lze pronajmout i Burley vozík pro děti, který se připevní k dospělým kolům, nebo dětské sedačky a helmy. Vše za příznivé ceny a s možností rezervace předem.


AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Půjčovna kol Lednice
Břeclavská 366
Lednice 691 44
GPS: 48°47′57.05″ N, 16°48′11.99″ E

48°47′57.05″ N, 16°48′11.99″ E

QR kód firmy Půjčovna kol Lednice
WEBOVÁ STRÁNKA Půjčovna kol Lednice
Adresa

Adresa

Břeclavská 366
Lednice 691 44

pujcovnakol@seznam.cz
+420 776 625 817

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Půjčovna kol

Půjčovna kol

Půjčovna elektrokol

Půjčovna elektrokol

Půjčovna dětských kol, vozíků

Půjčovna dětských kol, vozíků

Kde nás najdete

Břeclavská 366
Lednice 691 44

GPS48°47′57.05″ N, 16°48′11.99″ E

Plánování trasy

Břeclavská 366 Lednice 69144

Prospekty

Certifikát kvality firmy