Zpracování a dodávka plastů pro výrobu světelné, tištěné reklamy

Elventa LV, s.r.o. Plastové produkty a polotovary

Zpracování a dodávka plastů pro výrobu světelné, tištěné reklamy

ELVENTA LV, s.r.o. - výroba, dodávka a montáž čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá výrobou, dodávkou a montáží čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů? Pak je pro vás správnou volbou firma ELVENTA LV, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám kompletní řešení na klíč.

Čistírna odpadních vod

Kompletní řešení na klíč pro čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá výrobou, dodávkou a montáží čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů, pak je pro vás správnou volbou firma ELVENTA LV, s.r.o. Tato firma má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám kompletní řešení na klíč. Ať už potřebujete čistírnu odpadních vod pro rodinný dům, chatu, rekreační objekt nebo průmyslový areál, firma ELVENTA LV, s.r.o. vám zajistí optimální variantu podle vašich požadavků a možností. Firma ELVENTA LV, s.r.o. vyrábí čistírny odpadních vod značky SILT, které jsou osvědčené, úsporné a ekologické. Čistírny SILT splňují nejpřísnější evropské normy a jsou certifikované pro provoz v České republice i v zahraničí.

Čistírna odpadních vod


Čistírny odpadních vod, které šetří životní prostředí a váš rozpočet

Čistírny SILT jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné, údržbové a provozní. Firma ELVENTA LV, s.r.o. vám zajistí dopravu čistírny na místo určení, odbornou montáž čistírny, uvedení do provozu čistírny a zaměření čistírny na místě. Firma ELVENTA LV, s.r.o. vám také poskytne veškerou potřebnou dokumentaci a záruku na čistírnu.
Kromě čistíren odpadních vod se firma ELVENTA LV, s.r.o. také zabývá výrobou, dodávkou a montáží jímek na vodu. Jímky na vodu slouží k akumulaci dešťové nebo pitné vody pro různé účely. Firma ELVENTA LV, s.r.o. nabízí jímky na vodu různých velikostí a tvarů podle vašich potřeb. Jímky na vodu jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný proti povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Jímky na vodu jsou vybaveny vlezem s poklopem nebo příslušenstvím jako je čerpadlo. Firma Elventa LV, s.r.o. se postará o dopravu jímky na místo určení, odbornou montáž jímky a zaměření jímky na místě.

Jímka na vodu


Odolné lapáky tuku pro snadnou instalaci a údržbu

Dalším produktem firmy ELVENTA LV, s.r.o. jsou lapáky tuku, které slouží k zachycení tuků a olejů z odpadních vod z kuchyní, restaurací nebo provozoven rychlého občerstvení. Lapáky tuku jsou důležité pro ochranu kanalizace a životního prostředí před znečištěním. Lapáky tuku jsou vyrobeny z odolného plastu a mají snadný přístup pro kontrolu a čištění. Firma ELVENTA LV, s.r.o. se stará o dopravu lapáku na místo určení a odbornou montáž lapáku.

Lapák tuku


Jednoduché a efektivní dočišťování odpadních vod

Posledním produktem firmy ELVENTA LV, s.r.o., který bychom vám rádi představili, jsou dočišťovací filtry, které slouží k dodatečnému dočištění odpadních vod z čistíren nebo jímek před jejich vypuštěním do recipientu. Dočišťovací filtry jsou vyrobeny z plastu a obsahují speciální filtrační médium, které zachytává nečistoty a mikroorganismy. Dočišťovací filtry jsou jednoduché na instalaci a údržbu. Firma ELVENTA LV, s.r.o. se zabývá dopravou filtru na místo určení a odbornou montáží filtru.

Dočišťovací filtrVydáno 12.09.2023
21 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba, dodávka a montáž deskových materiálů z plastu

Výroba, dodávka a montáž deskových materiálů z plastu
Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá prodejem a opracováním deskových materiálů z plastu pro různé účely? Pak je pro vás správnou volbou firma Elventa LV, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám široký sortiment plastových ...

Využijte moderní technologie dnešního světa

Využijte moderní technologie dnešního světa
Plasty jsou v dnešní době velice využívané pro různé účely. Jsou totiž velice vhodné a cenově přijatelné. My s nimi máme úspěšné zkušenosti. Pokud hledáte vhodný materiál pro váš projekt, nebojte se na nás obrátit. Zajišťujeme jak zpracování materiálu, tak i hledání vhodného řešení, které pro vás ...

Rozsah sortimentu a služeb v oboru plastů je opravdu široký a dá se najít za všech okolností vždy nějaké řešení pro každého

Rozsah sortimentu a služeb v oboru plastů je opravdu široký a dá se najít za všech okolností vždy nějaké řešení pro každého
Elventa je společnost, která se zaměřuje na plasty všemožných druhů a jejich využití. Pokud zákazník přijde s konkrétními požadavky, tak vždy najdou nějaké specifické řešení přímo na míru danému klientovi. V dnešní době jsou platy často využívané v každém odvětví.
PODSTRÁNKY

Čistírny odpadní vod ČOV

Čistírny odpadní vod ČOV
Plastové biologické čistírny odpadních vod na klíč, Olomoucký kraj

Opracování plastů

Opracování plastů
Opracování plastů, frézování, řezání, ohýbání, svařování a potisk plastových materiálů

Plastové materiály a hliníkové profily

Plastové materiály a hliníkové profily
Prodej deskových plastových materiálů, PVC fólií, hliníkových profilů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elventa LV, s.r.o. Plastové produkty a polotovary
WEBOVÁ STRÁNKA
Elventa LV, s.r.o.
www.elventa.cz
Adresa

Adresa

Tovární 157
Velký Týnec 783 72

jana@elventa.cz
+420 739 105 519


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha