Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@apartmany-stankov.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 608 976 555

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Staňkov 146
Staňkov 378 04

Apartmány U Zlaté rybky - ubytování s relaxací a zábavou v Jižních Čechách

Hledáte-li ideální místo pro dovolenou v Jižních Čechách, nechte se zlákat nabídkou apartmánů U Zlaté rybky na Třeboňsku. Ve zdejší kouzelné jihočeské přírodě je snadné zapomenout na všední starosti a naladit se na její léčivý klid a pohodu. Můžete zde zažít rybaření na nedalekém rybníku Staňkov, navštívit historická města a zámky v okolí nebo si svůj pobyt zpestřit netradičním zážitkem v korunách stromů či na vodě.

Komfortní ubytování v apartmánech se zábavou a grilováním v krásné přírodě

V apartmánech U Zlaté rybky se snoubí pohodlné ubytování s relaxací a zábavou v kouzelné přírodě Jižních Čech. S velkou péčí pro vás bude připraveno vše, co budete potřebovat k příjemnému pobytu. Můžete si vybrat z plně vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, vybavenou koupelnou, pohodlným obývacím koutem s TV. Nechybí ani společenská místnost a WiFi připojení. Dále je k dispozici zahrada s dětským hřištěm, sportovním vyžitím, venkovním posezením a grilem.

Pohodlné ubytování v apartmánech s plným vybavením

Ubytování na vodě s koupacím sudem, saunou a rybářskou povolenkou

Jste-li romantické duše a chcete zažít něco nevšedního, pronajměte si vyhlídkový posed nebo plovoucí srub na vodě, které se nacházejí v lesním prostředí u rybníka v Kardašově Řečici. Vychutnejte si tak nádherný výhled na okolní krajinu a zažijte dokonalou relaxaci v koupacím sudu s teplou vodou, venkovní saunu nebo si jen tak poseďte u ohně. Apartmány U Zlaté rybky jsou skvělou volbou i pro milovníky sportovního rybolovu. Staňkov je vyhlášeným rájem rybářů na Třeboňsku. Můžete si zde ulovit kapry, candáty, štiky, sumce nebo amury. Pro rybáře je připravena rybářská povolenka zdarma a možnost zapůjčení rybářského prutu.

Romantické a nevšední ubytování v lesním prostředí u rybníka

Sportovní rybolov a aktivní odpočinek v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko

Pokud máte rádi procházky v přírodě, cyklistiku, historii a kulturu, pak vám apartmány U Zlaté rybky nabízejí spoustu možností aktivního odpočinku. Ubytování se nachází v obci Staňkov, která je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Tato lokalita je známá svou bohatou historií, kulturním dědictvím a nevšedními přírodními krásami. Můžete zde navštívit mnoho zajímavých míst, jako jsou například Třeboň, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice nebo Český Krumlov. Na kole si pak můžete užít nádherné výlety po okolních cyklostezkách, které vedou až do Rakouska nebo České Kanady.
Neváhejte a rezervujte si svou dovolenou na Třeboňsku ještě dnes! Apartmány U Zlaté rybky vás srdečně zvou a těší se na vaši návštěvu. Více informací najdete na webu nebo na telefonním čísle +420 602 123 456.

Ubytování v Jižních Čechách nejen pro rodiny, rybáře a cyklisty


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Penziony

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Apartmány U Zlaté rybky
Staňkov 146
Staňkov 378 04
GPS: 48°57′58.14″ N, 14°57′12.2″ E

48°57′58.14″ N, 14°57′12.2″ E

QR kód firmy Apartmány U Zlaté rybky
WEBOVÁ STRÁNKA Apartmány U Zlaté rybky Petra Menclová
Adresa

Adresa

Staňkov 146
Staňkov 378 04

info@apartmany-stankov.cz
+420 608 976 555

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Staňkov 146
Staňkov 378 04

GPS48°57′58.14″ N, 14°57′12.2″ E

Plánování trasy

Staňkov 146 Staňkov 37804