Apartmány U Zlaté rybky
Petra Menclová


Staňkov 146, Staňkov 378 04
Náš penzion U Zlaté rybky Třeboňsko najdete v krásné a čisté přírodě Jižních Čech, v obci Staňkov na Třeboňsku.

Nabízíme ubytování v apartmánech, které mají vše potřebné pro příjemný a pohodlný pobyt. V apartmánech najdete obývací kuchyň s vybanou kuchyňkou, dvě ložnice a koupelnu s WC.

Penzion je obklopený zahradou, okolí je Vám k dispozici po celý pobyt. Samozřejmostí je internetové WiFi, parkování a další komfort pro ideální dovolenou. Najdete u nás dětské hřiště pro vaše malé děti s trampolínou, prolézačkami, pískovištěm a bazénkem, posezení na zahradě u ohniště s možností grilování. Pro rybáře zajistíme rybářskou povolenku. Pokud si chcete jen vyzkoušet chytání ryb, rádi Vám zapůjčíme rybářský prut a další příslušenství. Pro cyklisty máme připravenou úschovu kol pod střechou a nářadí na opravy kol. Zapůjčit si můžete vozík za kolo pro dvě děti, k dispozici jsou celkem 4 cyklistická kola. Po telefonické domluvě je možné si zapůjčit loď.
Vaše domácí mazlíčky po dohodě rádi přivítáme.
Ubytování má k dispozici i společenskou místnost, ve které můžete posedět s přáteli nebo se i seznámit. Nově můžete využít i venkovní saunu.

Ubytování U Zlaté rybky Vás uvítá přátelskou rodinnou atmosférou, kterou si vychutnáte s celou rodinou.

Produkty
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení


Související články
Objevte krásu ubytování v Penzionu U Šírků, kde se komfort spojí s přírodou

Penzion U Šírků

Objevte krásu ubytování v Penzionu U Šírků, kde se komfort spojí s přírodou

Penzion U Šírků, situovaný v klidné oblasti nedaleko historického města Třeboň, představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají útulné ubytování s osobním přístupem. Nabízíme vám nejen pohodlné apartmány, ale i širokou nabídku aktivit pro relaxaci a zábavu.


Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Rodinný wellness hotel u Langrů

Pobytové balíčky na Pálavě: ochutnávka vína, wellness a krásná příroda

Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a relaxaci na Jižní Moravě, navštivte Rodinný wellness hotel u Langrů v Dolních Věstonicích. Tento rodinný hotel s výhledem na Novomlýnskou nádrž i Pálavské vrchy, kde můžete obdivovat krásy přírody i kulturní památky, nabízí v rámci pobytových balíčků komfortní ubytování ve zmodernizované budově s restaurací a wellness centrem.


Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy

Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy, umístěný v malebném prostředí Vysočiny, poskytuje ideální útočiště pro relaxaci, rodinné oslavy nebo firemní akce. S širokou nabídkou ubytování a služeb je tento penzion vaším dokonalým domovem daleko od domova.


Exkluzivní ubytování přímo u zámku v Mikulově

Penzion KARDINÁL

Exkluzivní ubytování přímo u zámku v Mikulově

Pokud hledáte kombinaci historického šarmu, pohodlí a nezapomenutelného zážitku, není lepšího místa než Mikulov, města ponořeného v historii a kráse jižní Moravy. A co kdybyste měli možnost ubytovat se přímo u zámku, v penzionu s názvem Kardinál? Přečtěte si následující článek a dozvíte se, proč by měl být právě Penzion Kardinál vaším prvním výběrem pro ubytování v Mikulově.


Firemní články
Apartmány U Zlaté rybky - ubytování s relaxací a zábavou v Jižních Čechách

Apartmány U Zlaté rybky - ubytování s relaxací a zábavou v Jižních Čechách

Hledáte-li ideální místo pro dovolenou v Jižních Čechách, nechte se zlákat nabídkou apartmánů U Zlaté rybky na Třeboňsku. Ve zdejší kouzelné jihočeské přírodě je snadné zapomenout na všední starosti a naladit se na její léčivý klid a pohodu. Můžete zde zažít rybaření na nedalekém rybníku Staňkov, navštívit historická města a zámky v okolí nebo si svůj pobyt zpestřit netradičním zážitkem v korunách stromů či na vodě.


Apartmány U Zlaté rybky Staňkov, ubytování v apartmánech se zahradou, WiFi, parkování

Apartmány U Zlaté rybky Staňkov, ubytování v apartmánech se zahradou, WiFi, parkování

Penzion U Zlaté rybky Třeboňsko najdete v krásné a čisté přírodě Jižních Čech, v obci Staňkov na Třeboňsku.