Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

knihovna@svkhk.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 494 946 200

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Hradecká 1250/2
Hradec Králové 500 03

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové - vaše brána k informacím a inspiraci

Chcete se dozvědět více o studiu, vědě nebo kultuře? Pak navštivte Studijní a vědeckou knihovnu v Hradci Králové, kde najdete bohaté zdroje informací, poradenské a informační služby a zajímavé akce pro veřejnost. Knihovna je otevřena pro všechny občany a nabízí jim neomezený přístup k informacím. Můžete si také zaparkovat na venkovním nebo podzemním parkovišti, které je otevřeno v otevírací době knihovny.

Co vám nabízí Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové?

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové je místem, kde se můžete vzdělávat, bavit a inspirovat. Knihovna nabízí širokou škálu služeb a aktivit pro různé cílové skupiny. Ať už jste student, učitel, podnikatel nebo jen zvědavý čtenář, najdete zde něco pro sebe.
Pro školy knihovna připravuje exkurze, workshopy a kurzy, které pomáhají rozvíjet informační gramotnost, kritické myšlení a kreativitu. Pro studenty knihovna poskytuje přístup k e-zdrojům, digitální knihovně, studovnám a dalším službám, které usnadňují studium a výzkum. Pro veřejnost knihovna organizuje kulturní a vzdělávací akce, jako jsou přednášky, besedy, výstavy, koncerty nebo Univerzitu volného času pro seniory. Pro firmy knihovna nabízí možnost pronájmu prostor, spolupráce na projektech nebo využití odborných informací.

Vzdělávání pro širokou veřejnost

Knihovna rozšířila své služby o výdejní boxy

SVKHK rozšířila své služby o výdejní boxy. Ty jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a umožňují čtenářům vyzvednout si objednané dokumenty kdykoliv, i mimo otevírací dobu knihovny. Výdejní boxy jsou stále oblíbenějším způsobem, jak si půjčovat knihy a další dokumenty z knihoven. Mohou být užitečné pro studenty, zaměstnance i pro všechny, kteří mají omezený čas nebo nemohou navštěvovat knihovnu v otevírací době.
Výdejní box je umístěn před budovou knihovny na adrese Masarykovo náměstí 46. K jeho využití je potřeba platná registrace v knihovně a uhrazené poplatky. Dokumenty si lze objednat v online katalogu knihovny. Jakmile budou připraveny ve výdejním boxu, čtenáři obdrží potvrzovací e-mail s QR kódem. Ten použijí ke skenování čtečkou v boxu a dokumenty si vyzvednou.

Výdejní box

Zákaznická karta pro přednášky

Máte rádi zajímavé a poučné přednášky? Chcete se dozvědět něco nového a zábavného? Pak využijte skvělou nabídku. Knihovna nabízí zákaznickou kartu, se kterou můžete navštěvovat placené přednášky a získávat výhody. Za každou přednášku, kterou si zaplatíte, dostanete razítko. A když nasbíráte čtyři razítka, máte pátou přednášku zdarma! Zákaznická karta je jednoduchý a výhodný způsob, jak si užít přednášky. Zákaznickou kartu si vyžádejte u pořadatelek přednášek. Karta je platná půl roku od data vystavení a je nepřenosná. Při každém nákupu vstupného předložte kartu pořadatelce, která vám do ní vytiskne razítko.

Zákaznická karta


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.svkhk.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Knihovny

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Hradecká 1250/2
Hradec Králové 500 03
GPS: 50°11′55.18″ N, 15°49′59.05″ E

50°11′55.18″ N, 15°49′59.05″ E

QR kód firmy Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
WEBOVÁ STRÁNKA Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Adresa

Adresa

Hradecká 1250/2
Hradec Králové 500 03

knihovna@svkhk.cz
+420 494 946 200

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Hradecká 1250/2
Hradec Králové 500 03

GPS50°11′55.18″ N, 15°49′59.05″ E

Plánování trasy

Hradecká 1250/2 Hradec Králové 50003