Autobusová doprava Bohemian Lines: Bezpečně vás dopravíme do Skandinávie

Už dlouho toužíte poznat krásy některé ze skandinávských zemí? Obáváte se dlouhé jízdy autem a z cesty letadlem máte strach? Pak si jako způsob cestování zvolte autobusovou dopravu. Společnost Bohemian Lines vám nabízí bezpečnou a komfortní přepravu autobusem. Navíc vám nabízíme možnost objednat si autobusové jízdenky online, a tak ušetříte spoustu času.


Autobusová doprava do Skandinávie i Německa 

Cesta do Skandinávie je pro řidiče automobilů dlouhá a vyčerpávající. Šetřete proto své nervy a cestujte s odborníky. Zavezeme vás do Norska, Švédska, Dánska i Finska. Navíc se s námi můžete vypravit i do německého Berlína. Nejste si ještě jistí, kam přesně chcete jet? Prostudujte si naše autobusové jízdenky online v pohodlí domova a cestu si řádně naplánujte. Přejete si objevit architekturu norského Osla? Nebo byste raději zamířili do některého ze švédských lesů? Ať už tak nebo tak, společnost Bohemian Lines vás tam bezpečně dopraví.

Dostaňte autobusové jízdenky online se slevou

Rozhodli jste se už, kam vyrazíte? Pak už jen zbývá zakoupit si jízdenku. Můžete to provést dvojím způsobem. K přepravě vám poslouží klasická tištěná jízdenka, nově už vám ale postačí i elektronická jízdenka. Ptáte se, jak to funguje?  Autobusové jízdenky online si jednoduše vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Pro nástup do autobusu je navíc nemusíte tisknout. Bohatě vám postačí elektronická jízdenka v mobilu nebo tabletu. Případně stačí sdělit řidičům číslo vaší jízdenky. Je to tak snadné, tak proč to nezkusit! Při nákupu navíc poskytujeme slevy dětem do 15 let, mladým lidem do 26 let, seniorům nad 60 let a studentům s průkazem ISIC.

Autobusová doprava se zpožděním? U nás garantujeme včasný příjezd

Společnost Bohemian Lines vám nabízí maximální komfort při cestování. Dopravu zajišťujeme moderními autobusy, o vaše pohodlí se navíc budou starat proškolení řidiči, kteří mají s řízením autobusu mnoho let zkušeností. Obáváte se případného zpoždění? S námi nemusíte, nabízíme vám garanci včasného příjezdu. Při zpoždění delším než padesát minut od nás jako kompenzaci získáte jednosměrnou jízdenku do stejného města. Garance se netýká událostí, které naši řidiči nemohou ovlivnit, jako je například počasí nebo dopravní situace. Autobusová doprava se společností Bohemian Lines skýtá mnoho výhod, podívejte se na ty hlavní:

  • možnost zakoupit si autobusové jízdenky online
  • zavezeme vás do všech skandinávských zemí, na výběr máte z několika měst
  • dopravu zajišťujeme moderními autobusy
  • v případě námi zaviněného zpoždění od nás jako kompenzaci získáte jednosměrnou jízdenku 
  • autobusová doprava s námi je rychlá, spolehlivá a cenově příznivá

Vyrazte do některé ze skandinávských zemí za poznáním jednoduše a rychle. Nezdržujte se zdlouhavým vyřizováním jízdenek a zakupte si autobusové jízdenky online. Dopravíme vás do mnoha měst po celé Skandinávii. S námi je cestování zábava!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bohemianlines.cz

Vydáno 11.11.2014
312 Zhlédnutí
Topováno 15.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu

Levné autobusové jízdenky z Brna, Prahy přes Berlín až do Stockholmu
Co byste řekli na navštívení takových zemí jako Švédsko, Dánsko, Norsko nebo Finsko? Pohodlně autobusem a za ty nejpříznivější ceny? Zdá se vám to jako sen? Budete překvapeni, ale o sen ani vtip se nejedná. Společnost BOHEMIAN LINES s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem vám zajistí pohodlné ...

Cestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES

Cestujte levně a pohodlně s autobusy BOHEMIAN LINES
Cestujete rádi do zahraničí? Nebo vás už nebaví jezdit stále jen do Chorvatska a chtěli byste poznat i jiná místa? V tom případě se vydejte s námi a našimi autobusy BOHEMIAN LINES do Skandinávie! Jezdíme do Švédska, Dánska, Norska i Finska, kde na vás čeká nádherná příroda, historické památky i ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIAN LINES, s.r.o. Levné autobusové jízdenky - předprodej
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIAN LINES, s.r.o.
www.bohemianlines.cz
Adresa

Adresa

V Uličkách 2580
Roudnice nad Labem 413 01

info@bohemianlines.cz
+420 416 810 054


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha