Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@obalexpert.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 774 335 342

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Vídeňská 669
Vestec 252 42

Komplexní řešení pro balení zboží, včetně nebezpečných látek

Potřebujete dokonale ochránit vaše zboží při přepravě nebo skladování a hledáte komplexní řešení pro jeho balení, včetně balení nebezpečných látek? Pokud chcete ušetřit čas a peníze při výběru a nákupu obalových materiálů je pro vás ideální volbou společnost OBAL Expert a.s. se sídlem ve Vestci u Prahy, která se zabývá výrobou a prodejem obalových materiálů, zakázkovou výrobou beden a palet na míru, fixacemi na míru a poskytováním komplexních služeb v exportním balení a balení nebezpečných látek. Nabízí široký sortiment obalových materiálů, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, pevnost a design. Současně také zajišťuje kontejnerovou zámořskou přepravu.

Balení nebezpečných látek dle mezinárodních norem

Provádí balení jakéhokoliv nákladu, včetně nebezpečného materiálu, které splňuje všechny mezinárodní normy a požadavky, a to v tuzemsku i v zahraničí. S balením nebezpečných látek, které potřebují speciální opatření a certifikace, má bohaté zkušenosti a je držitelem certifikátů potřebných pro manipulaci s nebezpečnými látkami. V rámci kontejnerové zámořské přepravy zajišťuje také vhodné značení, indikátory nárazu a překlopení, průvodní dokumenty, asistenci při proclení, nakládku/vykládku při transportu a balení u zákazníka nebo v jejich areálu.

Nebezpečné látky: Balení s certifikací

Exportní balení pro bezpečnost vašeho zboží

Důležitou součástí procesu balení a přepravy výrobků, které jsou vystaveny mechanickému a klimatickému zatížení je exportní balení. Aby bylo možné zaručit ochranu a zachování výrobků, je důležité stanovit optimální řešení balení. OBAL Expert provádí exportní balení nadrozměrných strojů, nepravidelných zařízení, nebezpečných látek a výrobků citlivých na klima (vítr, moře, vlhko...). Aby bylo exportní balení bezpečné, používá obalový materiál nejvyšší kvality a dřevěné obaly ze své dílny. Dřevěné palety a bedny splňují veškeré mezinárodní normy tak, aby umožnily kvalitně připravit výrobek na export do celého světa.

Bezpečné exportní balení pro dopravu do celého světa

Zakázková výroba beden a palet dle požadavků zákazníka

Společnost Obal Expert se také specializuje na zakázkovou výrobu beden a palet na míru, které jsou určeny pro balení a přepravu zboží různých rozměrů, tvarů a materiálů. Z kvalitního řeziva vyrábí dřevěné bedny všech rozměrů a velikostí, které jsou navrženy podle požadavků a specifikací zákazníka. Výroba dřevěných beden a palet odpovídá mezinárodním normám HPE nebo ČSN 3308 a ČSN 3307. Současně se věnuje také fixacím na míru, které brání poškození zboží uvnitř obalu. Správná fixace se tak postará nejen o stabilizaci produktů, ale také o jejich bezpečný převoz a skladování.

Zakázková výroba beden dle mezinárodních norem

Zkušený a spolehlivý partner v oblasti obalových materiálů a balení

Společnost OBAL Expert a.s. má téměř desetileté zkušenosti v oboru obalových materiálů a exportního balení. Disponuje kvalifikovaným týmem pracovníků a moderním technickým zázemím a díky nízkým provozním a režijním nákladů dokáže svým zákazníkům nabídnout výhodnější ceny oproti konkurenci. Je pojištěna proti krádežím, vandalismu, požáru apod. a také na pojistné plnění odpovědnosti. Pokud máte zájem o obalové materiály nebo exportní balení od této společnosti, neváhejte navštívit její webové stránky, kde najdete více informací o jejích produktech. Společnost OBAL Expert a.s. vám ráda poradí a vybere nejlepší řešení pro vaše potřeby a zpracuje cenovou nabídku.

Výroba a prodej obalových materiálů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.obalexpert.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Balící službyDřevěné obaly a paletyPapírové obaly a krabicePlastové obaly a fólie

Kontakty

OBAL Expert a.s.
Vídeňská 669
Vestec 252 42
GPS: 49°58′55.89″ N, 14°29′47.26″ E

49°58′55.89″ N, 14°29′47.26″ E

QR kód firmy OBAL Expert a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA OBAL Expert a.s.
Adresa

Adresa

Vídeňská 669
Vestec 252 42

info@obalexpert.cz
+420 774 335 342

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Vídeňská 669
Vestec 252 42

GPS49°58′55.89″ N, 14°29′47.26″ E

Plánování trasy

Vídeňská 669 Vestec 25242

Prospekty

Certifikát kvality firmy