Dřevěná okna a vchodové dveře od zkušeného českého výrobce

Nic nedoplní celkový vzhled domu či bytu lépe než kvalitní a designová okna. Ve firmě TESKO KOLOVRAT jsme si toho vědomi, a proto vám již více než 20 let nabízíme nejlepší dřevěná okna a dveře, které na trhu seženete. Naše okna a vchodové dveře dají každému prostoru zcela nový vzhled a navíc ho spolehlivě ochrání.

Tradiční dřevěná okna - TESKO KOLOVRAT

Kvalitní okna a dveře vyrábíme už téměř 25 let

Firma TESKO KOLOVRAT je na trhu s dřevěnými okny skutečnou stálicí. Poctivé práci a individuálnímu přístupu ke všem našim zákazníkům vděčíme za to, že už příští rok oslavíme 25 let působení na trhu. Za dobu našeho fungování jsme zpracovali mnoho soukromých i veřejných zakázek především v regionech Nový Jičín, Frýdek Místek, Opava, Jeseník a Ostrava. Můžete si tak být jistí, že eurookna a vchodové dveře, která vám nabízíme, jsou ověřenými výrobky a budou vám sloužit mnoho let.

Eurookna a vchodové dveře


Dřevěná okna dají vašemu domu přirozený vzhled

Ve firmě TESKO KOLOVRAT máme rádi přírodní materiály, které hezky vypadají. Proto vám nabízíme tradiční dřevěná okna v nejrůznějších odstínech, která skvěle dokreslí charakter vašeho domu. V naší nabídce najdete klasická kastlová okna, která jsou typická pro historické budovy. Jsme si však vědomi toho, že cena a snadná údržba jsou v dnešní době zásadní. Proto pro vás máme širokou nabídku dřevěných eurooken, které skvěle vypadají a zároveň nezruinují váš rodinný rozpočet.
Vybrat si můžete hned ze tří typů eurooken. Profil IV 92 je pro své výborné teplotní i pevnostní vlastnosti vhodný i pro speciální zasklení, profil IV 78 je zase výborný pro izolační trojskla. Velmi ekonomické řešení zase představují dřevěná okna s profilem IV 68. Všechny varianty eurooken pro vás navíc máme hned v několika variantách. Hodí se k vašemu domu smrk či modřín? Nebo dáváte přednost klasickému dubu či dřevu meranti? Stačí si vybrat z naší nabídky.


Vchodové dveře jsou bránou do vašeho domu

Máte hezká a šetrná okna, ale něco vám k dokonalosti vašeho domu přece jen chybí? Pak si buďte jistí, že správné vchodové dveře budou třešničkou na dortu. Vchodové dveře z naší nabídky jsou nejen skvělým doplňkem, ale také zárukou bezpečí pro vás i vaše blízké. Všechny dveře mají dvoustupňové těsnění, které zajistí jejich snadné ovládání i dokonalou těsnost. Spolehlivý materiál EURODECK, ze kterého jsou dveře vyrobeny, zase zabrání jejich deformaci.

Také v případě vchodových dveří si můžete vybrat materiál, který vám vyhovuje a skvěle ladí k vašim oknům. Nabízíme také nejrůznější ozdoby dveří v podobě skleněných příček či výplní. Veškeré kování a bezpečnostní prvky vám na vaše přání samozřejmě rádi dodáme.

Vchodové dveře


S výběrem eurooken i vchodových dveří vám rádi poradíme

Nevíte si s výběrem těch pravých oken či dveří rady? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, jaká dřevěná okna jsou pro vás ta nejvhodnější, a vytvoříme také přesnou cenovou kalkulaci objednávky. Jsme vám k dispozici především v regionech Nový Jičín, Frýdek Místek, Opava, Jeseník a Ostrava, rádi ovšem vyhovíme i zákazníkům mimo region. Proto neváhejte, a navštivte TESKO KOLOVRAT ještě dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.oknakolovrat.cz

Vydáno 11.11.2014
184 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tradiční český výrobce posuvných dveří, skládacích dveří a zimních zahrad

Tradiční český výrobce posuvných dveří, skládacích dveří a zimních zahrad
Je libo zimní zahradu? Nebo nádhernou prosklenou plochu, například v obývacím pokoji, přes kterou se bude chodit ven na terasu? Máte rádi světlo a výhled na přírodu? V tom případě se obraťte na firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., tradičního výrobce posuvných dveří, skládacích dveří, zimních zahrad ale v ...

Pořiďte si dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce TESKO Kolovrat

Pořiďte si dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce TESKO Kolovrat
Kvalitní česká okna vyrobená českými řemeslníky z výběrového českého dřeva. Taková pořídíte u firmy TESKO Kolovrat s.r.o., která je tradičním českým výrobcem oken pro každý domov. Vyrábíme a montujeme dřevěná EURO okna, vchodové dveře a také tesařské konstrukce. To vše ve špičkové kvalitě. Působíme ...

Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT

Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT
Chcete si pořídit nová okna, ale nedokážete se rozhodnout, jaká by měla být? Za pozornost rozhodně stojí dřevěná okna (tzv. eurookna), která mají velmi dlouhou životnost a krásný vzhled. Dřevěná eurookna mají navíc vynikající izolační vlastnosti a splňují podmínky i pro nízkoenergetické stavby. ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TESKO KOLOVRAT s.r.o. Dřevěná okna a dveře
WEBOVÁ STRÁNKA
TESKO KOLOVRAT s.r.o.
www.oknakolovrat.cz
Adresa

Adresa

Lesní Albrechtice 19
Březová 747 44

obchod@oknakolovrat.cz
+420 777 077 432


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha