Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@kurzy-easyway.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 774 716 151

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Sladkovského 2a
Blansko 678 01

Jazykový institut Easyway: Kvalitní vzdělání a individuální přístup

Chcete se naučit cizí jazyk, ať už je to angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština nebo jiný jazyk a nebo se potřebujete připravit na maturitu, přijímačky či pohovor do zaměstnání? Pak byste měli vyzkoušet Jazykový institut Easyway v Blansku, s pobočkou v Praze, který vám pomůže zlepšit se nejen v cizích jazycích. Kromě jazykových kurzů pro veřejnost i firmy, se všemi jazyky, na které si vzpomenete, nabízí také doučování předmětů ze základních a středních škol, překlady a tlumočení, studijní pobyty v zahraničí a příměstské tábory pro děti. Nabídka služeb je velmi široká a jazyková škola se ji snaží neustále rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám svých klientů.

Učení cizích jazyků snadno a efektivně

Co se týče jazykových kurzů, mají klienti možnost volit mezi skupinovými i individuálními kurzy všech stupňů pokročilosti, mezi kurzy všeobecnými i zaměřenými na mezinárodní, přijímací či maturitní zkoušky nebo na obchodní či technickou stránku jazyka. Pokud čeká klienta pohovor v nové práci, možnost odcestování do zahraničí nebo třeba jen dovolená u moře, tak mu rádi v Easyway pomohou, aby vše zvládl a v jazyce si byl jistý. Největší zájem je stále o angličtinu, ale roste i počet zájemců o jazyk německý a španělský. V poslední době jsou ale také velmi žádané i kurzy francouzštiny a italštiny.

Kurzy pro firmy přímo ve společnosti klienta

Individuální přístup, který vám pomůže s vaším cílem

Jazyková škola Easyway se vyznačuje individuálním přístupem ke každému klientovi. Skupinky se skládají z maximálně pěti studentů, což umožňuje se jim lépe věnovat a sledovat jejich pokrok. Někteří klienti ale preferují individuální kurzy, kde mají lektora jen pro sebe a mohou si určit tempo a obsah výuky. V každém případě je Easyway schopna nabídnout obojí a je na každém, kde se cítí lépe a pro jakou variantu se rozhodne. Výuka pro veřejnost probíhá v prostorách jazykové školy a firemní klientela buď dochází na místo výuky nebo lektor dochází do její společnosti. Rádi zde také vyjdou klientovi vstříc, pokud požaduje výuku u sebe doma.

Učte se cizí jazyky bez ohledu na věk

Každý rok je v jazykové škole klientela všech věkových kategorií. Přichází sem děti, které ještě navštěvují mateřskou školu a velmi se zvýšil počet studentů ze základních a středních škol. V žádném případě ale nelze opomenout klienty středního věku a seniory. Starší lidé mají obavy, ale v Easyway se snaží jejich rozhodnutí učit se jazyky podporovat tím, že jim kurzy přizpůsobí na míru. Samozřejmě je pokrok trochu pomalejší, ale tyto kurzy nejsou o rychlosti a získání znalostí v krátké době. Tito klienti jsou vděční za možnost trénovat mozek, paměť, procvičovat si naučené, mít něco, čemu se mohou věnovat, na co se soustředí a co je baví.

Výuka všech světových jazyků pro všechny

Jazyková škola Easyway: Doučování, které děti baví

V poslední době se zvýšil zájem o doučování předmětů, jako je český jazyk, matematika, fyzika a jiné. Jazyková škola je schopna zajistit doučování všech předmětů, se kterými se děti potkávají na základní či střední škole. Velký zájem bývá o češtinu a matematiku, a to především kvůli přijímacím zkouškám na střední školy. Mohou se na ni ale obrátit všichni, kteří potřebují dovysvětlit a procvičit školní látku v předmětu, který je zlobí nebo se potřebují připravit na písemné práce a být si jistější v tom, v čem tápají.

Přesné a kvalitní překlady pro každý účel

V Easyway překládají pro každého, kdo potřebuje přeložit něco, co je důležité pro jeho osobní nebo pracovní život. Nejvíce se na ně obrací firemní klientela, která potřebuje překlady obchodních dokumentů, smluv, nabídek, faktur, katalogů, letáků, webových stránek a dalších materiálů. Jazyková škola Easyway má zkušené a profesionální překladatele, kteří zvládnou překlady do a z angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, polštiny, slovenštiny a dalších jazyků. Překlady jsou vždy korektní, přesné a dodané v termínu.

Komplexní služby v oblasti překladů a tlumočení

Zlepšete své jazykové dovednosti a naučte se něco nového

Pokud chcete zlepšit své jazykové dovednosti nebo se naučit něco nového, neváhejte a kontaktujte Jazykový institut Easyway. Tato škola je na trhu již od roku 2009 a od té doby si vybudovala dobrou pověst a spokojenou klientelu. Nabízí širokou škálu služeb, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Ať už chcete se učit cizí jazyk ve skupině nebo individuálně, připravit se na zkoušky, doučovat se předměty, přeložit dokumenty nebo jet na studijní pobyt do zahraničí, tady vám to umožní. Nabízí atraktivní ceny, moderní a zajímavou výuku, seriózní přístup a individuální péči o každého studenta. Jazyková škola Easyway je tu pro vás.

Výuka všech světových jazyků pro veřejnost i společnosti


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Překladatelské a tlumočnické službyJazykové školy a kurzy

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Firemní, obchodní i konverzační jazykové kurzy Blansko, odborné překladatelské služby

Firemní, obchodní i konverzační jazykové kurzy Blansko, odborné překladatelské služby

Kvalitní výuku všech světových jazyků realizuje Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola sídlící v Blansku. Připravíme Vás k mezinárodní ...

Jazyková škola, výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost

Jazyková škola, výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost

Výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost, pomaturitní studium, kurzy pro začátečníky i pokročilé s profesionálními lektory a rodilým ...


Kontakty

Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola
Sladkovského 2a
Blansko 678 01
GPS: 49°21′35.82″ N, 16°38′22.09″ E

49°21′35.82″ N, 16°38′22.09″ E

QR kód firmy Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola
WEBOVÁ STRÁNKA Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola
Adresa

Adresa

Sladkovského 2a
Blansko 678 01

info@kurzy-easyway.cz
+420 774 716 151

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Sladkovského 2a
Blansko 678 01

GPS49°21′35.82″ N, 16°38′22.09″ E

Plánování trasy

Sladkovského 2a Blansko 67801