Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola


Komenského 5a, Blansko 678 01
Jazyková škola Easyway se zaměřuje na výuku všech světových jazyků. Nabízíme kurzy pro veřejnost, firemní výuku, jazykové kurzy obchodní, konverzační či intenzivní se zaměřením k mezinárodní zkoušce, státní maturitě. Dále také pro své klienty zajistíme překladatelské a tlumočnické služby. Naši jazykovou školu naleznete na adrese Komenského 5a, Blansko. Svoji pobočku máme i v Praze na ulici K výtopně 1224.

Jazyková škola, výuka, kurzy:
- veškeré světové jazyky
- jazykové kurzy všech pokročilostí
- kurzy pro veřejnost
- firemní kurzy
- kurzy konverzační, odborné, obchodní, intenzivní
- mezinárodní zkoušky AJ, NJ
- víkendové/týdenní pobyty s intenzivní výukou pro firmy i veřejnost
- letní kurzy
- maturitní kurzy (všechny předměty státní maturity)
- jazykové kurzy v zahraničí
- individuální výuka
- doučování všech předmětů ze základních a středních škol
- pomaturitní studium
- letní příměstské tábory pro děti 4 – 10 let
- letní jazykové tábory pro děti 6 – 14 let.

Jazyky:
- angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština...a další.

Služby:
- překlady, tlumočení
- odborný překlad, soudní překlad
- obecný překlad.

Pobočka Praha
Učebny a kancelář:
K výtopně 1224
156 00 Praha 5 – Zbraslav.

Hledáte kvalitní jazykovou školu, kde Vás opravdu naučí hovořit Vaším vysněným jazykem? Neváhejte se tedy obrátit na Jazykový institut Easyway, s.r.o. Klademe velký důraz na kvalitu našich služeb. Nabízíme stabilitu, seriózní přístup a hlavně zajímavou a rozmanitou výuku pro naše studenty.

Produkty
  • překlady odborných textů, ověřené úřední překlady, překlady úředních listin, tlumočnické služby
  • jazykové kurzy pro veřejnost, výuka cizích jazyků, jazykové vzdělání, pomaturitní studium jazyků, zahraniční výuka

Epoxidové podlahy Havlíčkův Brod – bezespáré, bezprašné a snadné na údržbu.

Epoxidové podlahy Havlíčkův Brod – bezespáré, bezprašné a snadné na údržbu

Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o..

Velkoobchodní prodej nerezových materiálů, plechy, tyče, JMB-STEEL s.r.o.

Související články
Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

SAN SERVICE, s.r.o.

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

SAN SERVICE, s.r.o.

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE, s.r.o.

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

UniStudies s.r.o.

Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Firemní články
Firemní, obchodní i konverzační jazykové kurzy Blansko, odborné překladatelské služby

Firemní, obchodní i konverzační jazykové kurzy Blansko, odborné překladatelské služby

Kvalitní výuku všech světových jazyků realizuje Jazykový institut Easyway, s.r.o. - jazyková škola sídlící v Blansku. Připravíme Vás k mezinárodní zkoušce i státní maturitě.


Jazyková škola, výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost

Jazyková škola, výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost

Výuka všech světových jazyků pro firmy i veřejnost, pomaturitní studium, kurzy pro začátečníky i pokročilé s profesionálními lektory a rodilým mluvčím zajišťuje Jazykový institut Easyway, s.r.o.


Tlumočení a překlady, jazykové korektury Blansko

Tlumočení a překlady, jazykové korektury Blansko

Jazyková škola Jazykový institut Easyway, s.r.o. nabízí svým klientům překladatelské služby. Nabízíme obecné, odborné i soudní překlady z a do několika cizích jazyků (angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština) Druhy a ceny nabízených překladů: -obecný překlad: - ČJ/cizí jazyk, cizí jazyk/ČJ 330, - Kč - cizí jazyk / cizí jazyk 470, - Kč -odborný překlad: -ČJ / cizí jazyk, cizí jazyk / ČJ od 350, - Kč -soudní překlad: -ČJ/cizí jazyk, cizí jazyk/ČJ 490, - Kč Tlumočení nabízíme dle náročnosti od 430,-Kč/ za hodinu. Ceny jsou uvedeny za jednu normostranu 1800 znaků a bez DPH. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Blansku na ulici Komenského 5a.


Kurzy, jazyková škola angličtina, němčina, francouzština, ruština Blansko

Kurzy, jazyková škola angličtina, němčina, francouzština, ruština Blansko

Chcete se naučit cizím jazykům? Chcete umět plynule anglicky, německy, rusky či francouzsky? Pak nás neváhejte kontaktovat. Naše jazyková škola nabízí: -všeobecné i obchodní kurzy -kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, latiny, portugalštiny, norštiny -výuku vedenou vysoce kvalifikovanými lektory -kurzy jazykové školy jsou navrženy dle potřeb studentů -lekce se konají 1x týdně, 2x týdně vždy v délce 90 minut -zpravidla trvají kurzy celý školní rok -všechny kurzy jsou vyučovány v daném jazyce -nabízíme kurzy pro začátečníky i pro nejvyšší stupně znalostí -úrovně kurzů jazykové školy: -od úplných začátečníků až po nejvyšší stupeň znalostí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte kancelář naší jazykové školy v Blansku na ulici Komenského.


Jazyková škola angličtina, němčina Blansko

Jazyková škola angličtina, němčina Blansko

Angličtina, němčina Blansko. Jazykový institut Easyway se sídlem v Blansku nabízí komplexní služby jazykové školy. Jazyková škola: -kurzy všeobecné i obchodní, individuální i firemní -kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, latiny, portugalštiny, norštiny -výuka vedena vysoce kvalifikovanými lektory -kurzy jazykové školy jsou navrženy dle potřeb studentů -všechny kurzy vyučovány v daném jazyce -kurzy pro začátečníky i pro nejvyšší stupně znalostí -úrovně kurzů jazykové školy jsou od úplných začátečníků až po nejvyšší stupeň znalostí. Více informací a kompletní služby jazykové školy naleznete na webových stránkách.


Firemní výuka jazyků Blansko

Firemní výuka jazyků Blansko

Firemní výuka jazyků. Jazykový institut Easyway, s.r.o. se sídlem v Blansku nabízí firemní obchodní a všeobecné kurzy výuky jazyků. Výuka jazyků probíhá zkušenými a kvalifikovanými lektory, jak českými tak i rodilými mluvčími. Nabízíme výuku jazyku všech pokročilostí. Výuka probíhá po celé ČR Firemní výuka: -pro jednotlivce i skupiny -příprava k mezinárodním zkouškám -začátky, četnost a místo výuky podle Vašich potřeb -sledování pokroků Vašich zaměstnanců -specializované kurzy -rozřazovací testy včetně ústního pohovoru zdarma -dojíždění lektorů do Vaší společnosti zdarma. Po analýze Vašich potřeb a možností firmy připravíme projekt jazykové výuky. V případě zájmu připravíme Vaše zaměstnance na mezinárodní zkoušku obchodní angličtiny „Business English Certificate“. Více informací o možnostech firemní výuky a kompletní přehled služeb Jazykového institutu Easyway naleznete na webových stránkách.


Překlady, tlumočení Blansko

Překlady, tlumočení Blansko

Překlady, tlumočení. Jazykový institut Easyway, s.r.o. se sídlem v Blansku nabízí mimo jiné také služby v oblasti tlumočení a překladů textů. Druhy a ceny nabízených překladů: -obecný překlad: - ČJ/cizí jazyk, cizí jazyk/ČJ 330,- Kč - cizí jazyk / cizí jazyk 470,- Kč -odborný překlad: -ČJ / cizí jazyk, cizí jazyk / ČJ od 350,- Kč -soudní překlad: -ČJ/cizí jazyk, cizí jazyk/ČJ 490,- Kč Tlumočení dle náročnosti od 430,- Kč za hodinu. Ceny jsou uvedeny za jednu normostranu / 1800 znaků. Více informací a kompletní nabídku služeb Jazykového institutu Easyway naleznete na webových stránkách.


Jazykové kurzy Blansko

Jazykové kurzy Blansko

Blanenská společnost Jazykový institut Easyway, s.r.o. se sídlem v Boskovicích nabízí různé druhy jazykových kurzů. V nabídce kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, latiny, portugalštiny, norštiny a další. Všechny kurzy jsou vyučované vysoce kvalifikovanými lektory. a jsou navrženy přesně dle potřeb studentů. Lekce probíhají 1x týdně, 2x týdně vždy v délce 90 minut. Všechny kurzy jsou vyučovány v daném jazyce. Úrovně kurzů nabízíme od úplných začátečníků až po nejvyšší stupeň znalostí. Nově také nabízíme kombinované kurzy. Všeobecné kurzy -individuální, skupinové -obchodní angličtina, němčina, ruština, španělština a další. Více informací a kompletní nabídku kurzů jazykové školy naleznete na webových stránkách.


Jazyková škola Blansko

Jazyková škola Blansko

Jazykový institut Easyway, s.r.o. se sídlem v Blansku nabízí komplexní služby jazykové školy. V nabídce: - všeobecné, obchodní kurzy - kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, latiny, portugalštiny, norštiny - výuka vedena vysoce kvalifikovanými lektory - kurzy jazykové školy jsou navrženy dle potřeb studentů - lekce se konají 1x týdně, 2x týdně vždy v délce 90 minut. -zajišťujeme víkendové/týdenní pobyty s intenzivní výukou pro firmy i veřejnost -letní kurzy ( standardní, intenzivní, plné konverzace, na cesty a dovolenou ) na týden, 14 dní, měsíc, dva či s navázáním na nový školní rok -letní příměstské tábory pro děti 4 - 10 let -letní jazykové tábory pro děti 6 - 14 let. Více informací a kompletní nabídku služeb jazykové školy naleznete na webových stránkách.


Jazyková škola angličtina, němčina, francouzština, ruština Praha

Jazyková škola angličtina, němčina, francouzština, ruština Praha

Jazykový institut Easyway, pobočka Praha - Zbraslav, jazyková škola nabízí: - všeobecné -obchodní kurzy - kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, latiny, portugalštiny, norštiny -výuka vedena vysoce kvalifikovanými lektory -kurzy jazykové školy jsou navrženy dle potřeb studentů -lekce se konají 1x týdně, 2x týdně vždy v délce 90 minut. -kurzy trvají zpravidla po celý školní rok -všechny kurzy jsou vyučovány v daném jazyce -nabízíme kurzy pro začátečníky i pro nejvyšší stupně znalostí -úrovně kurzů jazykové školy: -od úplných začátečníků až po nejvyšší stupeň znalostí. Více informací o nabídce jazykové školy naleznete na webových stránkách.