Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@nkstav.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 775 869 345

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Košuličova 755/41
Brno - Horní Heršpice 619 00

Realizace staveb v oboru pozemního stavitelství

Chcete zvýšit energetickou efektivitu, komfort a estetiku vaší budovy? Hledáte spolehlivou a profesionální stavební firmu, která vám zajistí kvalitní a cenově dostupné řešení? Pak je pro vás ideálním partnerem společnost N.K. STAV Brno a.s., která již od roku 1997 realizuje jakékoli stavební práce v oboru pozemního stavitelství buď jako generální dodávky nebo jako dílčí subdodávky pro jiné stavební společnosti. Působí především v Jihomoravském kraji, ale současně je schopna realizovat stavby po celé České republice.

Snížení spotřeby energie na vytápění díky zateplení budov

Nabízí nejen výstavbu občanských a průmyslových staveb, jako jsou školy, kostely, muzea, výrobní provozy, průmyslové haly, komunikace a další, ale provádí také realizaci rodinných a bytových domů, včetně developerských projektů. Specializuje se na zateplení budov a zděné konstrukce, které přinášejí řadu výhod pro vaši budovu, jako je například snížení spotřeby energie a nákladů na vytápění a chlazení, zvýšení tepelné pohody a mikroklimatu v interiéru, zlepšení zvukové izolace a ochrany proti hluku, zvýšení odolnosti a trvanlivosti fasády a stěn a také estetické hodnoty a atraktivity budovy.

Zateplení, zděné konstrukce a obklady/dlažby od profesionálů

N.K. STAV Brno se zabývá nejen realizací stavebních prací, ale je především odborníkem na zateplení budov, což je klíčový prvek pro energetickou účinnost a pohodlí obyvatel, tak aby jejich domovy byly úsporné a teplé. Současně provádí také pevné a trvanlivé zděné konstrukce, jako je například stavba zdí, nosných stěn a dalších konstrukcí. V rámci svých služeb realizuje také pokládku obkladů a dlažeb, a to jak v interiéru i exteriéru.

Specialista v oblasti zateplení budov a zděných konstrukcí

Kvalita, spolehlivost a spokojenost na prvním místě

Zaměřuje se na kvalitu, spolehlivost a zákaznickou spokojenost. Disponuje moderním strojním parkem, kvalifikovanými a zkušenými pracovníky a osvědčenými subdodavateli a řemeslníky, kteří jsou schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Při práci používá pouze kvalitní a certifikované materiály a technologie, dodržuje přísné normy a standardy pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci a dbá na ochranu a úklid pracoviště a okolí.

Bezplatná konzultace a cenová nabídka

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která vám zajistí kvalitní a cenově dostupné služby v oboru pozemního stavitelství neváhejte oslovit společnost N.K. STAV Brno a.s., která se postará o vaše stavební potřeby a zlepší kvalitu a komfort vašeho bydlení. Je otevřena novým spolupracím a nabízí bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku. N.K. STAV Brno a.s. je společnost, která vám pomůže proměnit vaše stavební plány v realitu.

Profesionálové v oboru pozemního stavitelství


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nkstav.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Obkladačské práceZednické práceNová bytová výstavbaRekonstrukce a revitalizace

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

N.K. STAV Brno a.s.
Košuličova 755/41
Brno - Horní Heršpice 619 00
GPS: 49°11′59.87″ N, 16°36′1.33″ E

49°11′59.87″ N, 16°36′1.33″ E

QR kód firmy N.K. STAV Brno a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA N.K. STAV Brno a.s.
Adresa

Adresa

Košuličova 755/41
Brno - Horní Heršpice 619 00

info@nkstav.cz
+420 775 869 345

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Košuličova 755/41
Brno - Horní Heršpice 619 00

GPS49°11′59.87″ N, 16°36′1.33″ E

Plánování trasy

Košuličova 755/41 Brno - Horní Heršpice 61900

Prospekty

Certifikát kvality firmy