N.K. STAV Brno a.s.


N.K. STAV Brno a.s. je stavební společnost, která se zabývá realizací výstavby a rekonstrukce budov pro veřejný i soukromý sektor. Nabízí svým zákazníkům kompletní právní a inženýrský servis a poradenství, a to jak formou generálních dodávek, tak i dílčích subdodávek. Spolupracuje s osvědčenými subdodavateli a řemeslníky všech potřebných profesí a také s architektonickými a projektovými kancelářemi.

Firma byla založena v roce 1997 jako fyzická osoba, v roce 2004 se změnila na družstvo a v roce 2018 na akciovou společnost. Patří mezi tradiční firmy s působností především v Brně a Jihomoravském kraji, ale také v Praze a dalších krajích České republiky. Má odborný a profesionální tým, který je připraven splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Firma se specializuje na zateplení budov, zděné konstrukce, dlažby, obklady a další stavební práce. Mezi její reference patří například rekonstrukce historických objektů, výstavba bytových domů, škol, sportovních zařízení, administrativních budov nebo průmyslových hal. Firma se může pochlubit i vysokou kvalitou svých služeb a dostupnými cenami.

N.K. STAV Brno a.s. je spolehlivý partner pro vaše stavební projekty. Pokud hledáte firmu, která vám zajistí profesionální realizaci vašich stavebních plánů od návrhu po dokončení, neváhejte kontaktovat N.K. STAV Brno a.s. Budete spokojeni s jejich prací i s jejich přístupem k zákazníkům.

Štítky:

stavby, stavební práce, stavební společnost

FIREMNÍ ČLÁNKY

Realizace staveb v oboru pozemního stavitelství

Realizace staveb v oboru pozemního stavitelství
Chcete zvýšit energetickou efektivitu, komfort a estetiku vaší budovy? Hledáte spolehlivou a profesionální stavební firmu, která vám zajistí kvalitní a cenově dostupné řešení? Pak je pro vás ideálním partnerem společnost N.K. STAV Brno a.s., která již od roku 1997 realizuje jakékoli stavební práce ...

Výstavba a rekonstrukce bytových domů

Výstavba a rekonstrukce bytových domů
Stavba bytového domu je složitý a náročný proces, který vyžaduje spolehlivého a zkušeného partnera. Pokud se chystáte postavit dům, můžete se obrátit na stavební společnost N.K. STAV Brno a.s., která se již od roku 1997 zabývá výstavbou a rekonstrukcí budov pro veřejný i soukromý sektor. Svým ...
AKTUÁLNÍ MICROSITE

Pozemní stavitelství, zateplení, zděné konstrukce, dlažby, obklady

Pozemní stavitelství, zateplení, zděné konstrukce, dlažby, obklady
Pozemnímu stavitelství se věnuje společnost N.K. STAV Brno a.s.. Specializujeme se především na zateplení budov, zděné konstrukce, obklady a dlažby.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA N.K. STAV Brno a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
N.K. STAV Brno a.s.
nkstav.cz
Adresa

Adresa

Košuličova 755/41
Brno - Horní Heršpice 619 00

info@nkstav.cz
+420 775 869 345


Najdete nás také zde:

ARES
captcha