Prostřednictvím odběru produktů od IRISA lze realizovat náhradní plnění ZTP

Hledáte partnera pro poskytnutí náhradního plnění? Je pro Vás důležitá image Vašeho obchodního partnera? Jste pod tlakem zákazníků, abyste kontrolovali serióznost Vašich obchodních partnerů? Jste pravidelně monitorováni systémem auditů ve stylu code of condact? Je pro Vás důležitá sociální odpovědnost poskytovatele vašeho náhradního plnění?

Prostřednictvím odběru produktů od IRISA lze realizovat náhradní plnění ZTP

Pak je tu pro Vás IRISA, stabilní výrobce a zaměstnavatel s tradicí. Firma s dlouholetou tradicí, která vlastní výrobní prostředky, budovy a zaměstnává okolo 300 pracovníků, převážně osob se změněnou pracovní schopností, tedy znevýhodněných na trhu práce. Svým zaměstnancům poskytuje veškeré potřebné zázemí pro plnohodnotné zapojení se do pracovní činnosti. IRISA je nositelem ocenění Zaměstnavatel roku a firma, která poskytuje reálné náhradní plnění díky svému širokému portfoliu výrobků a služeb.

Společnost IRISA velmi dbá kromě zaměstnávání osob zdravotně znevýhodněných také o environmentální politiku, kterou zahrnula do firemních pravidel. Ochrana životního prostředí a přírodních zdrojů je dlouhodobým cílem při budování každé výrobní strategie a působí také na další související subjekty, tedy subdodavatele, koncové zákazníky i samotné zaměstnance firmy.

Náhradní plnění ZTP

V souvislosti s nařízením Vlády ČR o stanovení povinného podílu počtu občanů se změněnou pracovní schopností na celkovém počtu zaměstnanců mají zákazníci možnostnáhradního plnění ZTP odběrem výrobků družstva IRISA.

Jaké jsou výhody čerpání náhradního plnění?

  • Dosáhnete nemalé daňové úspory, a tedy i podpory firemní ekonomiky
  • Nakupujete kvalitní výrobky opatřené ochrannou známkou
  • Podporujete zaměstnanost osob se zdravotním postižením
  • Pomáháte zaměstnavatelům vytvářet pro handicapované pracovníky příjemné pracovní podmínky

Jak poznáte solidního poskytovatele náhradního plnění?

Především dle předloženého oprávnění, tedy potvrzení, že firma zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením. Tuto dokumentaci musí být společnost schopna předložit i opakovaně, aby se klient mohl kdykoliv přesvědčit, že se firemní politika nezměnila. Dalšími signály, že jde o solidního poskytovatele náhradního plnění, jsou dlouholeté působení na trhu, dostatek informací na webu či na vyžádání a neposlední řadě kladné reference od zákazníků.

V současné době se výrobní družstvo IRISA zabývá převážně těmito činnostmi:

  • Lisování plastů pro automobilový průmysl

Výrobna plastových součástí pro automobilový průmysl, a nástrojárna na výrobu forem pro vstřikování a vakuování plastů, ohybové nástroje apod., zajišťuje významný podíl tržeb firmy IRISA. Kromě plastů pro automobilový průmysl se zde realizují i další zakázky, např. nádoby pro uchovávání potravin, plastové přepravky, hračky a další sortiment pro domácí i zahraniční trh.

  • Výroba skleněných vánočních ozdob

Výroba skleněných vánočních ozdob probíhá za použití moderních technologií a kvalitních materiálů, její tradice sahá až do roku 1954, kdy byl závod založen. Pracovníci společnosti sledují aktuální trendy a každý rok vytvářejí nové kolekce skleněných vánočních ozdobrozličných tvarů, velikostí a dekorů, není žádný problém ani vytvoření speciálních kolekcí na zakázku, např. s logem firmy.

  • Kartonáž na zakázku

Zákazníci nejen z ČR, ale i ze zahraničí, mohou využít pestré nabídky kartonových obalů pro různá využití, a také specifikovat individuální požadavky, kterým pracovníci vyjdou rádi vstříc. Za kvalitu produktů a služeb svědčí i certifikát dle mezinárodních norem ISO 9001 a EMS 14001 a stále narůstající počet věrných a spokojených zákazníků.

Pro více informací o výrobním družstvu IRISA navštivte webové stránky www.irisa.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.irisa.cz

Vydáno 22.08.2013
1238 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let
Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového ...

Vánoční ozdoby s valašskou tradicí a duší jejich tvůrců

Vánoční ozdoby s valašskou tradicí a duší jejich tvůrců
Tradice ruční výroby vánočních ozdob sahá až do roku 1920, kdy sklářský učeň Ludvík Ondra ve své domácí dílně na Valašsku vyfoukal první skleněnou baňku. Rok poté začal s prodejem baněk, které dosud byly jen dovozním artiklem z Německa, a stal se tak prvním prodejcem skleněných vánočních ozdob v ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA IRISA - Vánoční ozdoby
WEBOVÁ STRÁNKA
IRISA - Vánoční ozdoby
www.irisa.cz
Adresa

Adresa

Jasenická 697
Vsetín 755 01

zavod3@irisa.cz
+420 737 286 969


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha