České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.


České skleněné vánoční ozdoby v Londýně i USA

Skleněné vánoční ozdoby, ať už se jedná o figurky v podobě kašpárků, srdíčka, zvonečky, špice, či kuličky, mají své nezastupitelné místo v mnoha domácnostech a společně s vánočním stromečkem se staly pro mnohé z nás symbolem Vánoc. IRISA se zabývá výrobou třpytivých skleněných vánočních ozdob již 60 let, což svědčí nejen o letech zkušeností, ale i dlouhodobé tradici. Proto také její skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu patří k vyhledávaným v mnoha zahraničních zemích nejen v Evropě, ale i za oceánem. Mohli jste se s nimi setkat například při návštěvě Londýna, kde zdobily jak výkladní skříně, tak obchodní pulty v největších nákupních centrech Harrod’s a Selfridges. Tak jako ve Velké Británii, jsou ale skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu z družstva IRISA hojně žádané i v Rakousku, Německu, Švédsku, či Itálii a své místo si našly i v srdcích zákazníků z USA.

Horkovzdušný balón nebo letadlo. I tak mohou vypadat skleněné vánoční ozdoby

Skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu, které se v IRISE vyrábí od roku 1954, si za dobu 60ti let prošly velkým vývojem. Ke klasickým vzorům postupem času přibývaly moderní a vznikaly i okázalejší tvary nejen skleněných vánočních ozdob. Vedle pejska a kočičky dnes nalezneme například medvídka v autíčku, různé letadýlka, lodičky, ale i horkovzdušný balón, či plachetnici. Popularitu si získaly i skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu v podobě ovoce a zeleniny. Proto si dávejte pozor, do čeho se budete chtít při návštěvě IRISY zakousnout. Je totiž možné, že na misce místo opravdových jablíček budou ležet ty vyfoukané ze skla.

Skleněné dekorace do bytu i jako výzdoba obchodu

Návrat k tradičním ručně vyráběným skleněným ozdobám však nezůstává jen výsadou Vánoc. To, co platilo pro ozdoby družstva IRISA dříve, po uplynutí 60ti let dostalo zcela nový rozměr. Dnes se v IRISE na skleněnou ozdobu díváme zejména jako na dekoraci. Dekoraci, kterou můžete využít ke zdobení prakticky celý rok. O Velikonocích si ušetříte práci s vyfukováním vajíček, skleněné ozdoby jsou ale také úžasným doplňkem třeba při aranžování květin, jako dekorace do bytu nebo třeba kosmetického salonu či kavárny. I takový svatební sál vyzdobený skleněnými ozdobami působí bezesporu luxusně a přímo pohádkově.

Skleněné ozdoby IRISA: Přes 15000 motivů na jednom místě

Postupem času, jak se vyvíjel zahraniční i domácí trh, dostávaly skleněné vánoční ozdoby a další dekorace do bytu v družstvu IRISA různou podobu. Vznikaly nové motivy a barevné kombinace a i teď ve 21. století tomu není jinak. Neustále přibývají nové a nové vzory, jak skleněných vánočních ozdob, tak dalších dekorací do bytu, každý rok se mění barevné trendy. Díky tomu tak IRISA nabízí výběr z více než 15000 motivů, 900 různých forem na figurky a to vše samozřejmě v široké škále barev.

Ať už jste tedy v případě zdobení vánočního stromečku spíše na klasické barvy, jako je červená, zlatá, či stříbrná nebo se řídíte aktuálními trendy pro daný rok, či mimo Vánoce hledáte inspiraci pro dekorace do bytu nebo jiného interiéru, v IRISE rádi vyjdeme vstříc všem vašim přáním a požadavkům.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.irisa.cz

Vydáno 18.06.2014
4360 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vánoční ozdoby s valašskou tradicí a duší jejich tvůrců

Vánoční ozdoby s valašskou tradicí a duší jejich tvůrců
Tradice ruční výroby vánočních ozdob sahá až do roku 1920, kdy sklářský učeň Ludvík Ondra ve své domácí dílně na Valašsku vyfoukal první skleněnou baňku. Rok poté začal s prodejem baněk, které dosud byly jen dovozním artiklem z Německa, a stal se tak prvním prodejcem skleněných vánočních ozdob v ...

Prostřednictvím odběru produktů od IRISA lze realizovat náhradní plnění ZTP

Prostřednictvím odběru produktů od IRISA lze realizovat náhradní plnění ZTP
Hledáte partnera pro poskytnutí náhradního plnění? Je pro Vás důležitá image Vašeho obchodního partnera? Jste pod tlakem zákazníků, abyste kontrolovali serióznost Vašich obchodních partnerů? Jste pravidelně monitorováni systémem auditů ve stylu code of condact? Je pro Vás důležitá sociální ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IRISA - Vánoční ozdoby
WEBOVÁ STRÁNKA
IRISA - Vánoční ozdoby
www.irisa.cz
Adresa

Adresa

Jasenická 697
Vsetín 755 01

zavod3@irisa.cz
+420 737 286 969


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha