Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

martin.kotek@pikvitek.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 765 267

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Kořenského 1025/7
Praha 5 - Smíchov 150 00

Zásobování vodou a odkanalizování měst a obcí

Společnost PIK Vítek s.r.o. je vodohospodářská kancelář se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní projekční a inženýrské práce v oblasti řešení zásobování vodou a odkanalizování měst a obcí. Současně nabízí také konzultační činnost. Díky svému excelentnímu technickému řešení, profesionálním službám a inovacím má nezastupitelnou roli v oblasti projekce vodohospodářských staveb. Je držitelem Osvědčení o autorizaci v oboru stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství a držitelem Certifikátu ISO9001:2015 a také dalších osvědčení.

Od malých vodních toků až po rozsáhlé vodárenské systémy

Vznikla spojením pracovníků bývalých Vodních staveb a Hydroprojektu a disponuje týmem zkušených inženýrů a odborníků, kteří mají široké znalosti a zkušenosti v oblasti vodního hospodářství. Jejich práce zahrnuje širokou škálu projektů od malých vodních toků až po rozsáhlé vodárenské a kanalizační systémy. Díky svému technickému know-how a důkladnému porozumění potřebám zákazníků dokáže dodat projekty přesně podle požadavků a specifikací.

Optimální řešení zásobování pitnou vodou

Spolehlivé a efektivní vodohospodářské systémy

Specializuje se na navrhování a projekci systémů pro zásobování pitnou vodou, dále také zajišťuje kompletní odkanalizování měst a obcí, tzn. odvádění splaškových i dešťových odpadních vod s jejich následnou likvidací. V rámci své činnosti se zabývá také navrhováním a optimalizací čistíren odpadních vod s využitím nejmodernějších technologií a v neposlední řadě zajišťuje kompletní projekční činnost v oblasti malých vodních nádrží. Při své činnosti spolupracuje s městy, obcemi a dalšími subjekty, aby zajistila spolehlivé a efektivní vodohospodářské systémy a její činnosti měla pozitivní dopad na životy lidí a životní prostředí. PIK Vítek s.r.o. si je vědoma důležitosti ochrany životního prostředí a snaží se minimalizovat negativní dopady svých projektů.

Řešení odvádění splaškových i dešťových odpadních vod

Použití ekologicky šetrných materiálů a technologií

Klíčovým principem, kterým se řídí, je ekologická udržitelnost, což zahrnuje používání ekologicky šetrných materiálů a technologií, a také optimalizaci využívání vodních zdrojů. PIK VÍTEK s.r.o. aktivně sleduje nové technologie a trendy v oblasti vodohospodářství a snaží se je integrovat do svých projektů. To zahrnuje využívání moderních softwarových nástrojů pro optimalizaci návrhů, snižování nákladů a zkrácení času potřebného k dokončení projektů.

Projekční činnost v oblasti malých vodních nádrží

Kvalitní inženýrské řešení a dlouhodobá udržitelnost

Díky svému závazku k inovacím a udržitelnosti se PIK Vítek s.r.o. etablovala jako jeden z předních hráčů v oblasti projekce vodohospodářských staveb. Její zákazníci si cení spolehlivosti, profesionality a schopnosti dodat kvalitní výsledky včas a v rámci rozpočtu. Pokud máte zájem o projekci vodohospodářských staveb nebo potřebujete konzultaci, neváhejte ji kontaktovat. Společnost PIK VÍTEK s.r.o. - to jsou odborníci, kteří se oddávají kvalitnímu inženýrskému řešení a dlouhodobé udržitelnosti.

Řešení zásobování vodou a odkanalizování měst a obcí


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Projektové práce ve stavebnictvíVodohospodářské stavby

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Projekční a inženýrská činnost pro vodohospodářské stavby

Projekční a inženýrská činnost pro vodohospodářské stavby

Společnost PIK Vítek s.r.o. poskytuje komplexní projekční a inženýrské služby pro vodohospodářské stavby. Zabýváme se vodovody, kanalizacemi, ...

Projekce vodohospodářských staveb, vodovodů, kanalizací a ČOV

Projekce vodohospodářských staveb, vodovodů, kanalizací a ČOV

Jste obec či městská část a potřebujete pro své občany zajistit přívod pitné vody a odvod odpadních vod? Máte vodovod, který by už potřeboval ...


Kontakty

PIK Vítek s.r.o.
Kořenského 1025/7
Praha 5 - Smíchov 150 00
GPS: 50°4′33.56″ N, 14°24′25.78″ E

50°4′33.56″ N, 14°24′25.78″ E

QR kód firmy PIK Vítek s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA PIK Vítek s.r.o. Martin Kotek
Adresa

Adresa

Kořenského 1025/7
Praha 5 - Smíchov 150 00

martin.kotek@pikvitek.cz
+420 777 765 267

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Kořenského 1025/7
Praha 5 - Smíchov 150 00

GPS50°4′33.56″ N, 14°24′25.78″ E

Plánování trasy

Kořenského 1025/7 Praha 5 - Smíchov 15000

Prospekty

Certifikát kvality firmy