Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

cekalova@oslipka.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 727 868 064

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Tetín 1506/1
Prostějov 796 01

Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

Centrum denních služeb Lipka, z. s., je denní docházkové zařízení, které poskytuje ambulantní služby dětem, mládeži a dospělým s různými formami zdravotního, mentálního či kombinovaného postižení. S moderním bezbariérovým prostředím a širokou škálou služeb centrum slouží jako most mezi individuálními potřebami klientů a běžným životem ve společnosti.

Denní stacionář

Denní stacionář Lipka v představuje klíčovou sociální službu nejen pro Prostějov, ale i širší okolí, která se zaměřuje na poskytování komplexní péče a podpory dětem, mládeži a dospělým s různými formami zdravotního postižení. Cílem stacionáře je podpora seberealizace a společenské integrace klientů ve věku 4 až 50 let, ať už s mentálním, tělesným či kombinovaným postižením. Nabízí poradenské služby a terapeutické aktivity, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klientů a kladou velký důraz na rozvoj osobních a sociálních dovedností, které jsou nezbytné pro jejich plnohodnotný život. Denní stacionář také zajišťuje pravidelnou dopravu klientů do centra.

Každodenní péče o osoby s postižením v Prostějově a okolí

Sociálně aktivizační služby pro seniory

Sociálně aktivizační služby pro seniory, které Lipka nabízí, jsou zaměřeny na podporu aktivního a důstojného stáří. Tyto služby poskytují seniorům možnost zapojit se do různých aktivit, které pomáhají udržet jejich soběstačnost a sociální vazby. Nabídka zahrnuje relaxační cvičení, výtvarné kurzy, vzdělávací programy a společenské akce, které přispívají k jejich fyzickému i mentálnímu zdraví. Služby pro seniory zahrnují také poradenství v oblasti sociálních služeb, pomoc při komunikaci s úřady a další.

Služby pro seniory

Rehabilitační a logopedická péče

Centrum denních služeb poskytuje také specializovanou rehabilitační a logopedickou péči. Služby jsou poskytovány v souladu s individuálními potřebami klientů a na základě indikace odborného lékaře. Odborní pracovníci centra se zaměřují na poskytování nezbytné podpory pro zlepšení fyzického stavu a komunikačních schopností uživatelů denního stacionáře.

Nestátní zdravotnické zařízení a jeho služby

Lipka, z. s.: Podpora na míru

Centrum denních služeb Lipka, z. s. je známé svým přátelským přístupem, kvalifikovaným personálem a schopností poskytovat služby na míru potřebám každého klienta. Je to místo, kde se každý cítí vítán a kde je každý den příležitostí k učení, růstu a začlenění do společnosti.

Chtěli byste vědět více? Kontaktujte nás.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Chráněné dílnyZájmová sdružení

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

LIPKA, z.s.
Tetín 1506/1
Prostějov 796 01
GPS: 49°27′59.62″ N, 17°6′43.24″ E

49°27′59.62″ N, 17°6′43.24″ E

QR kód firmy LIPKA, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA LIPKA, z.s.
Adresa

Adresa

Tetín 1506/1
Prostějov 796 01

cekalova@oslipka.cz
+420 727 868 064

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Tetín 1506/1
Prostějov 796 01

GPS49°27′59.62″ N, 17°6′43.24″ E

Plánování trasy

Tetín 1506/1 Prostějov 79601